ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

senin burdan kopmaman lazim menü yazarken frenliyodun kendini

Bende detoxlasam diyorum ama bilemiyorum
Bakalim yarin kac cikcam :işsiz:
Kesinlikle kopmamam lazım burdan ayrılınca artıyla geliyorum
Fırında börek var şuan burda olmasam çoktan yemiştim sevdiğimden değil ama maksat yemek olsun
Tartılmaya korkuyorum 2 kilo artıdayım bu sezon anca toparlarsam bi dahakine falan eksiye geçerim

Kesinlikle kopmamam lazım burdan ayrılınca artıyla geliyorum
Fırında börek var şuan burda olmasam çoktan yemiştim sevdiğimden değil ama maksat yemek olsun
Tartılmaya korkuyorum 2 kilo artıdayım bu sezon anca toparlarsam bi dahakine falan eksiye geçerim
Bende bi ara detoks almistim bi diyetlerinden bu hafta onu mu yapsam diyorum bilemedim

Slm hanimlar nasilsiniz dun gece baslayan migren cok fenaydi 4 adet avmigran ictim banamisin demedi .esim tilya cayini aldi 1 adet ictim wcdeyim surekli 😲😲 aktar 15 li paket kutusunda satiyor ister acik alip demleyin isterseniz hazir alin
Acik alicaksaniz malzemeler
Ihlamur
Altin otu
Kusburnu
😉😉
Gecmis olsun canim. Cay form caylari gibi mideni mi bozdu ayiptir sormasi? Yoksa odem mi gidiyor?

Yok canim esimde is gorusmesine gitti bugun onlar ilce ye gideceksin demisler orda 3 ay calisip buraya yani adanaya baslicaksin demisler ne yemek ne yol parasi karsilamiyorlar diye esim onaylamadi az once geldi esimde artik gece dinlenirim aynen hazir iyi olur
Hakkinizda hayirlisi olsun canim

X