ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ben de koçum yarışma sonu hedefi bu sezon için mi 5.sezon dahil mi
Söylemişimdir de sen yazmamışsındır
Kesin sen soyledin ve ben yazmadim.

Kızlar merhaba internet problemi yaşadım telefondan giriyorum ama hallettim neler yapıyorsunuz arayı kapatmam lazım
Senin mesajlar artik faizli.

Benle uğraşmaktan baska işin yok mu senin
Var aslinda.

Ben şu an spor

Sen

Bak
La
Va
Ya
Baş
La
An
Ca
Bi
Ter

Ben yokken siz de ugrasin . Pesini birakmayin.

Şaka maka 3.sezon bende durakladım yerimde sayıyorum zayıflama moduna giremedim birazda memnunum halimden, yarışma gazına 52 diyorum, inşallah toparlarım bari 55 göreyim bu sezon
Herkes oyle oldu bu sezon ama arada boyle tatiller gerekli olur.

He he herşeyi çok biliyon zaten yok armut suyu yok maydanoz tozu bu ne arkadaş
Bir lucky kolayyyy yetisssmiiiirrrr .

Of sizinki de kotu olmus. Allah beterinden korusun ya.
Bizimki de disari cikmak istemiyor su an bas bas bagiriyor. Ust uste her cikista hastaneye gittik cunku. Oyle zannediyor sanirim

Cok gecmis olsun prensese
Yesilcay emzirenler cocuk 1 yasina gelince icebirsin 2 kupa yeterliymis arastirdim 1 yas diyor bilginize
Canim iciyodum da benim cocukta asiri uykusuzluk yapti o malesef. Yatiriyodum tik uyaniyodu direk. Zaten uyumayan bi cocuk. Emzirme bitince baslicam artik yesilcaya. Sagol canim bu arada

Biz takim oldugumuzu kanitladik, istedigimizde kilo verdigimizi , pes etmedigimizi de kanitladik. Bu 500 mesaj kurali da boslamayasiniz diye var ama hastalik vs . durumlarinda anlayisli olabiliriz.

Takimdan itiraz gelecegini sanmam....

Ben kolayi biraktigimdan beri buyuk yardimcim ama herkesin hosuna gitmiyor.

Senin metoyla alakasi yok , bazi yiyecekler var , onlardan uzak durmak gerek ya da haftada bir. Boyle cekiyorsun sonucunu.
Ne güzel 66 gorcektim o zman bi kacamagim beni aylarca geri atti bitürlü tekrar yakalayamadım açıkçası haftalarca deneyip bisey olmayınca artik tıkandım diyip ben sıkılıyorum
Bi gaz bi başlıyorum ama emeğimin karşılığını alamıyorum dikkat ettiğim zaman cok guzel dikkat ediyorum oyle laylaylom degil yani

Haftada 1yaptigim bi kaçamak beni bu kadar geriye atacaksa ne anlamı var yapmanın diye düşünmedende edemiyorum

Hep oyle oluyorki 3 4 bulana kadar kizlarim resmen canlari cok kotu agridi morardilar aglarken . Cok gecmis olsun simdi nasil
Bizimkini buldular sanirim ilk denemede. Babasi tutuyodu cok da bilmiyorum ama serum baglanincga gitmedi. Ya elini oynatti bizimki ya da bulamamislar demek ki. Cocugun eline bastirdi durdu habire. Ben de onu gorunce fenalastim gözüm falan karardi. Gidiyodum orda resmen ote tarafa
Şimdi daha iyi canim cok sukur toparlaniyo yavastan. Sizde durum ne nasi oldu kizlar?

Yahu mihtar isim yok ve kendime yukleneyim diyorsun.

Ben hangi gundu Cumartesi iki tabak patates kizartmasi , sandwich ve duble cikolata icmistim. +500 geldi.

Uzerine Pazar Pazartesi ve bugun dikkat ettim ki uzerimde kalmasin.

Bu istah bizde olduktan sonra boyle yani. Istahimiz degismez.

Benimki degismedi.

Ayy canim kaptancim. Tesekkur ederim anlayisin icin. Cok sukur toparliyoruz yavastan. Serum iyi geldi. Gitmeyim cunku bu sefer cok kopuyorum. Bisuru kilo alip donerim sonra. Gunduzleri ilgilenir gece uyutunca gelirim uyuyup kalmadigim muddetce

Bi ara bi deneme mi yapsan acabaa? yas pastayla imtihan

Yok yani bizim takimda kalan 7 kisi var. Hastalik veya gecerli bir sebeple 500 mesaji yazmadilar diye 4. sezona almayacak miyiz. Oyle sey olmaz.

Yalniz 500 mesaj kotasi olmadan once ;

Ben az gelecegim dedigim halde

12
Siz
1, 2
nyx
0 mesaj yazmisti.

Itiraf edeyim cok merak ediyorum.

Ya bence o hepimizde oyle malesef. Haftada bi yapsan bile direk geliyo arti olarak. Su an kilo verme surecinde oldugumuz için geriye gidiyo gibi hissedip moral bozuyoruz. Ama koruma surecinde olsak bu kadar moralimiz bozulmaz sanirim. Arti mi geldi hemen dikkat etmeye baslar gondeririz o artiyi. Ben de kac aydir 70 71 72 sürünüp durdum. Bi yerden sonra gına geliyo hakkaten.

Aman iste biseye sarasım var kime neye sarsam şaşırdım
Ben biyerden başlayıp spora abanayim en iyisi
Ramazanda geliyo gecen sene cok guzel geçmişti bu senede oyle olur insallah tam 1ay var onumuzde bakalim neler olacak ama gerçekten yerinde saymak kadar kötüsü yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…