ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

3. Sezon biraz esnek bir yarisma cunku 2 sezon da size bikkinlik geldi. Biraz anlayisli olmak gerek. Kizmam sadece doverim.
Şaka maka 3.sezon bende durakladım yerimde sayıyorum zayıflama moduna giremedim birazda memnunum halimden, yarışma gazına 52 diyorum, inşallah toparlarım bari 55 göreyim bu sezon

Burda spora yüklenmemiz gerekiyor yağlar eriyince incelme oluyo o zaman tartıyı çok kasmıyoruz sadece diyet olmuyor spor şart

Burda spora yüklenmemiz gerekiyor yağlar eriyince incelme oluyo o zaman tartıyı çok kasmıyoruz sadece diyet olmuyor spor şart
Aynen sporsuz olmuyo
Bi ara adım koyalım dedik kimse cevap vermedi mi nedir ben mi kaçırdım
Ben günlük 7bin okula git gel faln yapiyorum
Ama ekstra biseyler lazim

İnsallah bomba gibi baslariz
Saha disilarla baska careniz yok.

Günaydın

Hadi bakalim neler bekliyor bizi tabiki dün yediğim hamburger bana + olarak döndü bugun dikkatli gidicem

Aksam evdekiler balık yicek bende kabak yapicam firinda domates soslu flan yanında bol salata
Hem hamburger yiyorsun hem eksi bekliyorsun .

Ayy canim cok gecmis olsun. Sen buraya iki hafta ugrama ml. Sana 500 mesaj kotasi olmasin. Arkadaslar da itiraz etmez herhalde.

Kiz bosver kupayi sen kizinla ilgilen. Sana bol kupa dagitiriz sonra.
Olur olur. İpin ucunu birakmadikca olur bence
Yas pasta canim yas pasta beni tek korkutan o.

Boylesini buldum ben ya
Ben seviyorum bu markayi.

Bende şimdi soda limon yaptim attim içine bi tutam ama bilemedim parça parça ağzına geliyo insanın kucuk olsa iyi olcakmis hazir alayim en iyisi
Yok be oteki turlu ben kasikla geziyorum.

Cok gecmis olsun prensese
Yesilcay emzirenler cocuk 1 yasina gelince icebirsin 2 kupa yeterliymis arastirdim 1 yas diyor bilginize
Yok emzirirken icmesin mevhibe.

Bende ayranla soda nasil olur bilmiyorum deneyesim yok yani

kuru maydanoz bu ellere ufalanıp kalın sapları çıkardım ama inceler var tabi bilemedim
Ben kolayi biraktigimdan beri buyuk yardimcim ama herkesin hosuna gitmiyor.
Hamburgerin yaninda 13bin adımım vardi
Benim meto bana haksızlık ediyo sabit çıksam iyi veya +200 falan boyle herseferinde sar başa
Senin metoyla alakasi yok , bazi yiyecekler var , onlardan uzak durmak gerek ya da haftada bir. Boyle cekiyorsun sonucunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…