ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Yok yani bizim takimda kalan 7 kisi var. Hastalik veya gecerli bir sebeple 500 mesaji yazmadilar diye 4. sezona almayacak miyiz. Oyle sey olmaz.

Yalniz 500 mesaj kotasi olmadan once ;

Ben az gelecegim dedigim halde

12
Siz
1, 2
nyx
0 mesaj yazmisti. :KK70:

Itiraf edeyim cok merak ediyorum.:KK8:
Evet bu kota olayi olmadan once kendi adima konusuyum etliye sütlüye karışmıyodum pek. Oyle olunca da kenardan kenardan takip etmekle kaliyodum. Simdi cogu mesaja kendimce cevap verdigim icin hem kendimi takimla kaynasmis hissediyorum hem motivasyonum da artiyo. Bu yandan cok guzel oldu bence 500 mesaj kotasi. Ama dedigin gibi hastalik durumundan kaynakli yazamayinca da takimdan cikarilsam cok bozulurum.

Valla ben de merak ettim bak simdi nasi olur diye :KK48:

Soda zaten kopuruyor. Blender etkisi yaratiyor. Blender ile olsaydi usenirdim yapmaya.:KK70:

Ahaha havalara bak.:KK71:
Yok kiz yogurt maydonuzu blendirlicak sonra soda ekleyip icicek ben oyle yapip iciyordum ama taze maydonozla 😉
Yok anacum ne havasi senin gibi 52 miyiz hava aticam 😂😂😙😙😍😍

Aman iste biseye sarasım var kime neye sarsam şaşırdım
Ben biyerden başlayıp spora abanayim en iyisi
Ramazanda geliyo gecen sene cok guzel geçmişti bu senede oyle olur insallah tam 1ay var onumuzde bakalim neler olacak ama gerçekten yerinde saymak kadar kötüsü yok
Iste 2. Hatan

Ben kilo verirken hic sporla ugrasmadim cunku ikisini bir arada yurutemeyecegimi biliyordum.

Once sen bir beslenme duzenini kendine gore duzenle sonra spor yaparsin.

Yerinde saymak diyorsun ama isin ucunda kilo alip donmek de var.

Evet bu kota olayi olmadan once kendi adima konusuyum etliye sütlüye karışmıyodum pek. Oyle olunca da kenardan kenardan takip etmekle kaliyodum. Simdi cogu mesaja kendimce cevap verdigim icin hem kendimi takimla kaynasmis hissediyorum hem motivasyonum da artiyo. Bu yandan cok guzel oldu bence 500 mesaj kotasi. Ama dedigin gibi hastalik durumundan kaynakli yazamayinca da takimdan cikarilsam cok bozulurum.

Valla ben de merak ettim bak simdi nasi olur diye :KK48:
Yazmadi diye kimseyi takimdan cikarmadim ml .

Tarihte boyle bir sey yok. :KK70:

Takimdan cikartmam icin hakaret etmesi ve ileri geri konusmasi gerekir. Siz tartilari bile zamaninda yukluyorsunuz. :KK50:

Aman iste biseye sarasım var kime neye sarsam şaşırdım
Ben biyerden başlayıp spora abanayim en iyisi
Ramazanda geliyo gecen sene cok guzel geçmişti bu senede oyle olur insallah tam 1ay var onumuzde bakalim neler olacak ama gerçekten yerinde saymak kadar kötüsü yok
Aynen bi ileri bi geri cok kotu. Ben ramazandan korkuyorum bakalim nasi olucak. Genelde uzun sureli acliktan sonra yemeklere saldiran türüm ben. Bi de benim koca ramazanda izin rapor baglayip ailelerin orda gecirmeyi istiyo. Bakalim nolcak.

Sen spora yuklen. Kendin diyosun benim metabolizma diyet arti spor isler diye. Ne gitse kar :halay::KK49:

Ee yazıyız yazıyız gitmiii bu kilolar:KK70:
Yazınca gitmicekmidi :KK53:
Gidiyi ogul gidiyi. :KK70:

Yok kiz yogurt maydonuzu blendirlicak sonra soda ekleyip icicek ben oyle yapip iciyordum ama taze maydonozla 😉
Yok anacum ne havasi senin gibi 52 miyiz hava aticam 😂😂😙😙😍😍

Hava atacak duruma gelmedim daha. :KK70:
Uzun is yogurdu koy, uzerine maydanoz ekle , uzerine maden suyu karistir. :KK70:

Gidiyi ogul gidiyi. :KK70:

Hava atacak duruma gelmedim daha. :KK70:
Uzun is yogurdu koy, uzerine maydanoz ekle , uzerine maden suyu karistir. :KK70:
Ben yapiydim 1 dkk almiyor bugun taze maydonoz aldim bende yapip ama yogurtsuz yapip iciyordum guzel oluyordu

1 bardak su yarim limon kabuguyla 10 dal maydonoz 1 dilim zencefil yoksa 1 cay kasik toz zencefil bilendirlayip 1 maden suyu bosaltip hupletiyordum 😊😊

X