ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Sarellam dedene geçmiş olsun canım. Umarım kısa zamanda iyileşir. Bu pazar tartiyi düşünmek zorunda değilsin.

MIhtar niye ben toparlama memuru muyum.
Nyx in iştahı bana benziyor. Korkulacak Bi sey yok. Bazen çok yiyor bazen hiç :)

Muttapa7555 geçmiş olsun. Ben her gün ekinezya içiyorum.

Ikra meyra çocuğunun doğum günü kutlu olsun. Nice yaşlara.

Tesekkur ederim tatlim sagolasin

Valla hiç kg almadım sağlam koruyorum kendimi de şu değişikliğe adapte olamadım
Cok iyi. Benim disimdaki ALL_StaRlar iyi koruyor.

Ben de 17 gun once korumaya gectim. 52.8 ile.

Simdi 52.2 yim ama arada en fazla 53.8 u gordum . Pirinc pilavinin marifetiydi bir de cipslerin.

Siteyi diyorsan alisirsin eskisinden daha kullanisli oldu bence. Asagida temalar var degistirebilirsin.

Selam kizlar. Benim tartilmaya falan firsatim olmuyor kac gundur. Dun aksam tekrar hastaneye götürdük kizi. Yine antibiyotik verildi. Ates hala dusmedi. Bi turlu keyfi yerine gelmedi cocugun. Yoruldum valla

Yeme duzeni de felaket. Yiyemiyorum yiyemiyorum sonra acliktan kotu olup cok yiyorum cok sacma vakitlerde. Zaten yemek de yapilmiyor evde. Aburcubur anca

Canim cok gecmis olsun. Umarim bugun daha iyidir. Dun arada kaynadi. 120 sayfa okudum galiba.

Kiloyu kafana takma. 3. sezonu kilo almadan atlat da 4. sezonda beraber asiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…