ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ben senin yerinde olsam 2 gun 3 saat arayla birseyler yerdim birde oyle dene cunki meto hizlaniyor

3 ogun 2 ara ogun yada

2 ogun 3 ara ogun yap

tatlim ben yemedigim zaman hic vermiyorum 5-6 ogun yersem veriyorum 😉😉
Bende o kadar cok yersem veremeyorum mesela 2ogun iyi oluyo bana dene yanil bulcaz ne iyi geliyo
3 saat arayla yiyoruz dimi bunun hepsi yemek degilki az once menu paylastim varmi yagli yemek haa bazen aksam ogunum yemek oluyor. birde ben tavsiyede bulundum canim Muttapa7555 Muttapa7555 cunki 4 ay olucak burada kilo veremiyor.sabah arti 700 deyince kendisi .yazmak yardimci olmak istedim o kadar yani 😉
Ohooo bundan mi gerildiniz . :KK70:

Mevhibecim senin ogunlerin tam ogun degil . 6 ara ogun yapiyorsun sen . Ben bir ara Fatmayi saatine kadar takip ettim. 60 zincirini beraber kirdik. Ona cok ogunlu diyet yaramiyor. + Ekmek turleri de.

Kilo verememesinin nedeni de su aralar bir turlu iyilesememesi.

Senin de bana gore hatalarin var , mihtarin da var.

Onerilerimizi yine yapalim ama uygulayip uygulamamak kisiye kalmis.:KK51:

Bu konuyu bir daha acmamak uzere kapatiyorum . Yazmasam olmazdi. :KK50:

Ilk sayfa guncellendi kizlar. :KK51:

3. Sezon:

1- Tarti gunleri : 24 Mart - 28 Nisan arasi
2- Menu bildirimi: 24 Mart -28 Nisan arasi
3- Mesaj sayimi : 24 Mart -8 Mayis arasi (Minimum mesaj sayisi = 600 mesaj:KK50:)

Sonuclar kesin olarak 8 Mayis gunu belli olacak. 3. Sezon son tarti gununuz 28 Nisan.

4. sezon

8 Mayis -12 Haziran arasi.

2254563

Iyi geceler kizlar. Pazar gunu gorusuruz. :KK50:

Son düzenleme:
Ilk sayfa guncellendi kizlar. :KK51:

3. Sezon:

1- Tarti gunleri : 24 Mart - 28 Nisan arasi
2- Menu bildirimi: 24 Mart -28 Nisan arasi
3- Mesaj sayimi : 24 Mart -8 Mayis arasi (Minimum mesaj sayisi = 600 mesaj:KK50:)

Sonuclar kesin olarak 8 Mayis gunu belli olacak. 3. Sezon son tarti gununuz 28 Nisan.

4. sezon

8 Mayis -12 Haziran arasi.

Eki Görüntüle 2254563

Iyi geceler kizlar. Pazar gunu gorusuruz. :KK50:
Iyi geceler canim pazar gunu gorusuruz 😙😙

Günaydın kizlar.

Sabah yine 52.2 ciktim. Bu ara matcha latteyi de bıraktım. Sadece mocha chai latte ve latte şeklinde gidiyorum. Su sıralar ara verdiğim için kilo vereyim diye bir düşüncem yok hedefim 54 üzerine çıkmamak. Ne istersem onu yiyorum sayilir ama daha yaş pastaya başlamadım. :)

Ben baya baya şifayı kaptım . Ağrı acı ne derseniz bilmem boğazım da bi gariplikler var.
Ekinezya alıp içeyim yine. İnsan iyileşmeden hasta olurmu ya bitmedi gitti.
Parmak uçlarım saç dillerim bile halsiz 😁😁😁
Doktora fırsat bulursam gidecem bakalım
Bogaz spreyi varsa evde ona basla baya iyi geliyo gecmis olsun

Selam kızlar ben baya koptum moralim de pek iyi değildi hastaneye git geller çok yordu ve bildiğiniz saldım 56 görmenin rehaveti çöktü eşimde daha verme kilo al deyip duruyor böyle beğeniyor diye onunda rahatlığına geliyorum toplasam pazara anca toplarım 2 gündür tartılmıyorum bile menü yazmayı da unuttum 😑

Selam kızlar ben baya koptum moralim de pek iyi değildi hastaneye git geller çok yordu ve bildiğiniz saldım 56 görmenin rehaveti çöktü eşimde daha verme kilo al deyip duruyor böyle beğeniyor diye onunda rahatlığına geliyorum toplasam pazara anca toplarım 2 gündür tartılmıyorum bile menü yazmayı da unuttum 😑
Pazar burda ol A AklinYolu1 kaptan toparlar seni

Ben baya baya şifayı kaptım . Ağrı acı ne derseniz bilmem boğazım da bi gariplikler var.
Ekinezya alıp içeyim yine. İnsan iyileşmeden hasta olurmu ya bitmedi gitti.
Parmak uçlarım saç dillerim bile halsiz 😁😁😁
Doktora fırsat bulursam gidecem bakalım
Cok gecmis olsun canim

5 nisan
Menum

Uyandim cevizli su 2 adet cevizini yedim

12 de 1 yumurta domates salatalik maydonoz 1 acik cay ekmek

15 de 5 adet cubuk kraker ( parktayim kizlarin krakerinden :)

18 de yogurtlu ispanak 5 catal makarna

21 de zencefilli limonlu cay

24 de ceviz suyu 1 adet ceviz

Muttapa7555 Muttapa7555

X