ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Canim cok gecmis olsun. Topigi dusunme sen bir sure.

Tesekkurler kaptancim. Şimdi emiyor. Sabah beri yaptigi gibi sabah ben de aygin baygin yattim sarjim da yoktu, simdi merak ettim de geldim
Ayyy cok gecmis olsun cocuk hastayken zor ikiniz hastayken dahada zor cabucak toparlanirsiniz insallah
Oyle malesef ya. Dun doktora gotururken de usuduk sanirim biraz iyice kotu oldu sagol canim insallah

Maydanoz burda bulamam anama gidince bakarim

Bu rooibos gunduz aksam farkedermi icmem icin ben genelde aksamlari iciyorum
O vanilyali diye pek guvenim yok ona.

Waawww super de bakim tozumu iyi maydonozun tekrar tarif alayim
Bknz : Yukarida. Bakmissin zaten. Tamamen tesadufen oldu. Usenmesem tarti resmi cekerdim.

Git sarj olsun falan filan.

Marketten aldim ama baya yesil yesil , kuru soluk yesil degil. Markasi onemli degil.

Evet evet bitir onu kalmasin evde. Sabah aksam yemekten once ic bence.

Maydanoza gec sen.
Benim ki de yeşil böyle tanesinin rengine çok yakın yeşilliği. Gölgede kuruyunca güzel oluyor.

Marketten aldim ama baya yesil yesil , kuru soluk yesil degil. Markasi onemli degil.

Evet evet bitir onu kalmasin evde. Sabah aksam yemekten once ic bence.

Maydanoza gec sen.
Tamam bakcam dur anama soylim cuma gelcdk alsin kadin dicek biktim senden bende iceyim o cayi bitireyim

Ooyy gecmis olsum canim yaa benim kizlarda burun akiyor oksuruk

Sagol canim size de gecmis olsun. Su havalar bi isinsaydi artik da rahatlasaydik
4. 5 sezon tumuyle sizinleyim. Halimi gorseniz gelme dersiniz.

Niye freni bosalmis kamyon gibi bayir asagi saldin gittin mi yoksa
Çok geçmiş oldun canım sana da kuzuna da. Hastalığı bulaştıranın ben ... üç nokta

Aah ah aynen ben de uc nokta. Sagol canim
Benim küçüğünde durum aynı. Hemen şurup vermeye başladım.
İlerlemeden atlatırız inşallah
İlerlemeden gecer insallah canım size de gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…