ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Yalniz dikkat ederseniz , ben hep @MIhtar ve Ikra meyra yi birlikte alintiliyorum.

Inadina yapiyorum.
Mlhtar bastan yani topikgin ilk gunlerinde yazdigini begendigini gormedim ben yazdim begendim yine yazmiyor du en son yazdim zaten benimle kusmusun bilmeden kirdimmi diye o da yok filan dedi

kahkaha attim. Valla anca geliyorum ben geriden geriden. Sey gibiyim internet Explorer
Hayaller Google Chrome , hayatlar internet explorer. Buyuk harflere dikkat.

Yani tabi kaptan daha iyi bilir. Bide şey yapabilirsin.
Taze al yıka güzelce bi bezin üstüne ser 2 günde kurur oh mis gibi maydanoz tozu
Yok be sen beceriklisin o konuda. Ben useniyorum onu yapmaya.
Mlhtar bastan yani topikgin ilk gunlerinde yazdigini begendigini gormedim ben yazdim begendim yine yazmiyor du en son yazdim zaten benimle kusmusun bilmeden kirdimmi diye o da yok filan dedi
Beni de begenmiyor. Aha da yuzu.

Bir tek muttapa begeniyor yine size yaziyor bana hic yazmiyordu en son muttapaya menunu hakkinda yazdim ona cvp verdi sonrada tartisma dendi oysa yazilana cvp verdim kotu birsey demedim kimseyi kiramam kirmak istemem

Istahini annesinden almis.

Nerdeeee
Keske yese ben gibi. Anca cok cok emik
Çevriliyor......
diye bir yazı çıkardı eskiden onu gibi misin
evet. Asla cevrilmezdi ama.
Bi ara bununla ilgili capsler vardi ya. Kaptan geriden geliyosun diyince aklima onlar geldi bi an

ezik internet explorer
Kiz alti ustu maydanoz dedim. Rooibosu daha cabuk buldunuz.
Valla nereye alışverişe gitcez ona bagli. Biz biraz sehirdisi gibi bi yerde oturuyoruz da
Merkeze dogru giderken Ankara 29 yaziyo yolda

Niye bozayim canim kim kime yakinsa onla konusur benim ne hattime
Beni de begenmiyor. Beni begenen bir sen bir fatma bir de ml var.
Birde ben kirdimmi diye yazdim kirmadiysam sorun yoktur

Kirmakla alakali degil. Ben okuyunca bos olunca begeniyorum.

ezik internet explorer

Zamaninda ne tutuluyordu be. Bir numarayim diyordu. Simdi kimse yuzune bakmiyor. Bir o bir de yahoo.

Benim ki tamamen işsizlikten
Ya bu beğen butonuna basmayı unutuyordum bende başlarda kaptan hatırlar. @mıhta ima dokunmayın eminim o da unutuyor yada ben gibi sevmiyor

Bir tek muttapa begeniyor yine size yaziyor bana hic yazmiyordu en son muttapaya menunu hakkinda yazdim ona cvp verdi sonrada tartisma dendi oysa yazilana cvp verdim kotu birsey demedim kimseyi kiramam kirmak istemem
Yazılarda ses tonu mimik olmayınca bazen öyle anlaşılabiliyor.
Küçücük yanlış anlaşılma oldu bitti

Benim ki tamamen işsizlikten
Ya bu beğen butonuna basmayı unutuyordum bende başlarda kaptan hatırlar. @mıhta ima dokunmayın eminim o da unutuyor yada ben gibi sevmiyor
Tabi seni begendigi icin sorun yok.

Ben hepinizi begeniyorum. Ilk defa ayri kaldigim bir grubu bu kadar ozledim.

Beni de begenmiyor. Beni begenen bir sen bir fatma bir de ml var.

Kirmakla alakali degil. Ben okuyunca bos olunca begeniyorum.

Zamaninda ne tutuluyordu be. Bir numarayim diyordu. Simdi kimse yuzune bakmiyor. Bir o bir de yahoo.
Onemli degil begenip begenmemesi hani bana cvpta yazmayinca acaba kirdimmi oluyorsun cunki ben yaziyordum alinti yapiyordum pazar gunu galiba sordum hayir kus filan deyince oyle rahatladim ama simdi kustur bana sanirim galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…