ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ben iyiyim kızlar kahvaltıyı yine es geçtim bi türlü sevemiyorum kahvaltı yapmayı tam İtalyanlara ayak uydururum kahve ve tatlı yerim de diyetteyim işte :KK70:
Bugun dersim var 5te, ufak bi aram var ama totalde 9da bitiyor sonra online olabilirim derse kadar da yemek çamaşır işleri işte
Siz nasılsınız neler yapıyorsunuz bugün

Ben de sorcaktim ne dersi diye :KK48:

Yaa kahvalti yapmayinca cok fena olurum ben. İlla yapcam o kahvaltiyi peynir zeytin domates cay:KK48: nasi yasiyosun kahvaltisiiz
Bi yandan okuyorum canlı dersim var söylememiştim sanırım, evlenince işi de bıraktım okulu da şimdi okula karar verdm:kahve:
Hem cocuk hem okul nasi gidiyo? Benim de hayallerimin bolumu eczacilik aslinda ona ugrasmak istiyorum ama bi turlu cesaret edemedim. İyi cesaret canim tebrik ederim basarilar:KK9::KK9:

Niye diyelim yahu gel sen ne olursan ol yine gel 😍😍😙😙
Her gun bir odev , her gun bir sinav var. Su ara cidden olmaz ama gelecegim. Bu demek degil ki o zaman sinav yok, ama sakinlesmem lazim. :KK70:
Çok geçmiş oldun canım sana da kuzuna da. Hastalığı bulaştıranın ben ... üç nokta 😡😡😡
Gidip kapisini basalim. :KK70:

Yaa kahvalti yapmayinca cok fena olurum ben. İlla yapcam o kahvaltiyi peynir zeytin domates cay:KK48: nasi yasiyosun kahvaltisiiz
Eeee beeennn. Kahvaltiyi eskiden de sevmezdim. :KK70:

Hem cocuk hem okul nasi gidiyo? Benim de hayallerimin bolumu eczacilik aslinda ona ugrasmak istiyorum ama bi turlu cesaret edemedim. İyi cesaret canim tebrik ederim basarilar:KK9::KK9:
Bende kahvalti yapmadan gune baslayamiyorum kahvalti yemesem sabahi aksam sanirim 😂😂

Size de gecmis olsun kizlar, cocuklar hastalaninca zor.:KK12:
Sağol kaptan benim tipimi görseniz elektrik mi çarptı dersiniz.
Sürekli ağlayan bir yaramaz diğeri de sınavları var ama ders çalışmaktan nefret ediyor ağlanıyor. Sanki sınavı ben yapıyorum bana atarlanıyor.
Çıldırmayın eşiğindeyim.

X