ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Diyet yapmayı da özledin mi 😊 nasıl gidiyor
Hatta üç gün önce tartıldım
1EBD5BE3-6468-4FB3-A5AC-7893FF75A5D5.jpeg

Gecikmesi ve şişliği bozmadan devam edersen bitince iyi olcak senin ickn
Bozmamakta çok zorlanıyorum birde tatlı krizi dönemi resmen 15inden beri regl bekliyorum 10 gün gecikti habire sinirleniyorum tatlı krizi var karnım 4 aylık hamile gibi en az 2 hafta gerideyim şuan en fazla 57.5 çıkmam lazım ben 60çıktım:KK12:

Cidden 60 cıktım bu sabah son gün beslenmiyorum eksi çıkıyorm ama bu sefer imkansız
Muttapa7555 Muttapa7555 kayisili yada gun kurusu yogurt kurunu denedi sonuc aldi sende dene canim
Tarif
4 adet kayisi yada gun kurusu
1 cay kasik tarcin
1 tatli kasik chia
1 bardak yogurt
1 adet ceviz ezilmis

Oglen ve aksam ogununde tuketirsen iyi sonuc alirsin sadece aksam ogunude tuketebilirsin 😉 2-3 gun sabah aksam ogunu
Sadece aksam ogunu 3-4 gun 😉

Adet dönemi etkiliyor benimde 2 kilo fark vardı canım ama iniyor mutlaka bugün 67.2 oldu mesela ama cuma günü adet olduğumda 69.8 di :KK43: sakin bırakma salınca ne olacak üstüne kat kat alacaksın bu rakamlara inmişsin bırakılır mı
Bu dönemde tartılmak istemiyorum da dayanamıyor insan bide halsizim spor yapmaya gücüm yok bi zorlasam iyi gelir belki

Ay 66 olsa halay çekerdim burda yarin insallah o ya da en kotu cuma insallah yani
Ben çok sıkılmışım demek o 2gun mola iyi geldi bana 69.5 gördüm ama dediğim gibi sislikte vardi bu sabah 67.5 gördüm

Hadi bugun asılalım yarin beraber 66 görelim :KK19::21:
Çok güzel ya pazara kadar zaten rahat 66 olursun:halay:

ilk başladığımda adet döneminde bozmayıp kilo vermiştim simdi yine onu başarcam insallah ağrılarım var ama daha gelen giden yok :KK70:
O çok güzel oluyor bende severim aslında adet dönemi gelince daha hızlı gidiyor ama bu sefer noldu anlamadım gecikti diye sanırım olana kadar şiştim oldum şişiyorum bi sinir bi baş ağrısı var peşinde of bitsin bu çile :bicak:

Aynen oyle yap. Hani daha gecen gun 4lu sayilara inmeyi planliyodun. Kaptanla kapiscaktin Ne cabuk vazgectin:KK8:
Regl odemidir o. Geciktigi zaman vucut sisiyo da sisiyo. Verirsin sen bu donem bitince. Bi de haftaya menu de duzenli paylasalim. Ben de bu hafta batti balik yan gider modundayim. Haftaya toparlicam insallah.
A AklinYolu1 nazar değdirdi biliyorum :KK70:
Pazara kaldım böyle tutturamayınca salmak istiyorum yaparken de herşey mükemmel olsun diyorum pazara bırakıyorum kendimi ama bugun en azından spor yapayım sabah kahvaltıda ekmek yedim normalde yemem sevmem ama boşvermiştim bari sporla falan artıdan kurtarayım kendimi
4lü sayıları hatırlatman iyi oldu leslie yapıcam bugün zar zor da olsa

X