ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Oha ya cahil cesareti ya gercekten ya sen seninkini öyle böyle büyütüp adam etmissin sansa tamam bırak bende benim bebemi büyüteyim yani deme meraklı insanlar iste.
Benimde adım pimpirikliye çıktı :KK70:
IMG-20190326-WA0008.jpg

Benimki tam özenilen bebek
Sütüm yetmedi mama meme gittik az olunca kendiliğinden birakti memeyi

Emzik kullaniyodu köpek almis yavrusuna götürmüş dedim bikac sordu etti oyle alisti

Tuvalette oyle cok fazla ortalığa yapmadan alisti

Herşey o kadar yolundaydı 2.5 yaşına kadar ama sonrası 2.5-4 arasi sendromları beni ikinciden soguttu :KK70:

Simdi okula baslayinca baya toparladı masalah
Aman aman dilini isir totonu kasi :KK48::nazar:
Masallah iyice duzene girer yakinda senin kiz.
Ben vermem cikolata belki oda buyuklerden goruyor istiyorlar koruya bildigimiz yere kadar gitsin bakalim diyorum arada cips 😊😊 seker jelibon vermem buyuklerede almam l
En iyisi o canim.
Benim kız da öyleydi b12 ve demir eksikliği çıktı igne oldu canım sonra ben vitamin yazdirdim iyi geldi su ara yine keyfine göre yiyo vitaminini alicam eczaneden bitti :)
Evet baktircam bakalim neyi var neyi yok. İnsallah cabucak halledilen bi seydir.
Ay inşallah kolaylıkla hallolur yeme işiniz zor yani yemeyen çocuk 😔
Amin amin insallah. Oyle malesef. Anneme soruyorum ben ne yiyodum diye. Her gece ayni seyi veriyomus bana gik demeden yermisim. Benimki aksam yedigini gece yemez. Oyle bi cins.
Hadi ben kaçtım yeter A AklinYolu1 vur dedin öldürdük kac bin sayfa yazdık bak :KK70::KK70:
Muhabbet koyu herkes dertli cidden bu konularda demek ki:KK70: hadi iyi geceler canim
Hahah bana her seferinde falancanın eşi çocuguna sunu yapıyo sende yapabilirsin cok kolay diyo alcagm seyi markette vicdan yapıp aldırmıyo :KK70:
Ay o falanca calisiyo muymus acaba gunun yarisinda? Kendi yapsin cok kolaysa. Ben de gecen gun (yaklasik uc ay oncesi) ilikli kemik suyu alcaktim. Alma alma paketli bu içinde ne var allah bilir kendimiz yapalim dedi almadik. Hala yapcaz et alcak da :işsiz:

Aman aman dilini isir totonu kasi :KK48::nazar:
Masallah iyice duzene girer yakinda senin kiz.

En iyisi o canim.

Evet baktircam bakalim neyi var neyi yok. İnsallah cabucak halledilen bi seydir.

Amin amin insallah. Oyle malesef. Anneme soruyorum ben ne yiyodum diye. Her gece ayni seyi veriyomus bana gik demeden yermisim. Benimki aksam yedigini gece yemez. Oyle bi cins.

Muhabbet koyu herkes dertli cidden bu konularda demek ki:KK70: hadi iyi geceler canim

Ay o falanca calisiyo muymus acaba gunun yarisinda? Kendi yapsin cok kolaysa. Ben de gecen gun (yaklasik uc ay oncesi) ilikli kemik suyu alcaktim. Alma alma paketli bu içinde ne var allah bilir kendimiz yapalim dedi almadik. Hala yapcaz et alcak da :işsiz:
İlik olarak da satılıyor canım kasap varsa yakınlarda. Ben ilik alıyorum yada iliklikemik içinede sebze koyup kaynatıyorum.ama çok zaman alıyor 24 saat nerdeyse kaynamadı lazım çok zor ya 😔

Valla kararliysan gece gündüz birden kes onun icinde akşamları yatmadan iyice yedir
Yara oldu o oldu bu oldu de
Sen muhallebi falan filan degisik seyler dene elbet sevdiği bisey cikcak ya da corba ver gece tok yatsin
Azcik daha buyusun laftan anlamaya baslasim da biraz. Yine anneme gelir keserim insallah. Cunku benim kocayla yapamam malesef. Hemen vicdan yapar emzirsen mi diyip tutusturur kucagima kesin. Gece doyurmaya calisiyorum biseylerle iste bak karni tok olunca uyuyo iki saattir uyanmadi. Ama neyle doyurdu karnini misir patlagi pirinc patlagi zimbirtisiyla.

İlik olarak da satılıyor canım kasap varsa yakınlarda. Ben ilik alıyorum yada iliklikemik içinede sebze koyup kaynatıyorum.ama çok zaman alıyor 24 saat nerdeyse kaynamadı lazım çok zor ya 😔
Evet uzun kaynamasi lazim onun cok fazla sürüyo. Ama gel de anlat. Düdüklüde yapiverirmisiz.
Size de sohbete de doyum olmaz kızlar ben kaçayım gözlerim hepten bulanık görmeye başladı.
İyi geceler yarın görüşmek üzere 😘😘😘
İyi geceler canim :KK200:

Biz yaptık hala buzlukta bekliyo :KK70: Ya gercekten hesapladıgın gibi olmuyo hic bisey yoksa insan istermi cocuguna zararlı oldugunu bile bile versin köy düzeni olsa herseyi kendimiz yaparız ama biz bile öyle mi büyüdük acaba :KK51:

X