ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Biz yaptık hala buzlukta bekliyo :KK70: Ya gercekten hesapladıgın gibi olmuyo hic bisey yoksa insan istermi cocuguna zararlı oldugunu bile bile versin köy düzeni olsa herseyi kendimiz yaparız ama biz bile öyle mi büyüdük acaba :KK51:
Aynen oyle ben de bazen boyle seyleri aliyorum kolay diye ama bu sefer yakalandim alirken:KK48:

Ben iki büyük pizzayı bitirebilirim uzerine yaş pasta. :rapci:

Insulin direnci olanlarda böyle durumlar normal :KK70:

Uc lahmacuna çok dediler burada. Eski yeme stilimi gorselerdi whooo hoooo :KK70:

Tamam canım nasılsın keyifler nasıl.
Bende de mi var acaba çünkü bende yiyebilirim bi bucuk İskender üzerine künefe ve profiterol hatta bi tatlı daha yiyebilirim :confused:

Ramazanda devam edecekler kimler. Ben de katılabilirim size. Kiloma bağlı :)
Fatma devam eder biliyorum.
Ben devam edebilirim
Ölmek için 13 neden. Yabancı dizi seviyorsan.
Görmüştüm ama ilgimi çekti mi çekmedimi bilemedim bakayım konusuna falan
Yabancı izlerim hatta dilci olduğum için içim dışım yabancı dizi film :KK70:

4.sezon olursa 48 e ineceğim sebebi tamamen kişisel. Yıllar önceki kilomdu. Ve tekrar o duyguyu tatmak istiyorum. O kiloda kalma planım yok.
3.sezonda seni yakalıyım 4te kapışalım 54 benim için ideal hiç 4lü sayılara inmedim ama bi kere yapabilirim aklıma girdin böyle şeylerde hemen gaza gelirim :cool:

Insan merak ediyo nasil olurum diye
Ben hiç hatırlamıyorum kilomu zaten hep şişmandim
50leri heralde ortaokulda falandım diye hesaplıyorum benim kiz simdi 4yasinda 18kilo normal ben 4yasinda 25 flaan olsam ohoo ilkokul bile olabilir ama ortaokul gibi dusunuyorum
Kendi vücut kilonu bulman lazım sayı biraz kişisel sen o kiloya inince anlicaksın zaten olman gerekeni

Bi heyecan sardi sen oyle diyince simdi:spor::rolleyes: yillaaaaardir gormedim 50li kilo ben.

Sonra haziranda tasinma telasinda olacagim aklima geldi. Dikkat edebilir miyim acaba o siralarda..
Taşınma çok güzel bi fırsat senin için yorulucan ama en çabuk da o sürede zayıflayabilirsin çok iyi kullan bu şansı:KK5:

X