ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Oha ya cahil cesareti ya gercekten ya sen seninkini öyle böyle büyütüp adam etmissin sansa tamam bırak bende benim bebemi büyüteyim yani deme meraklı insanlar iste.
Benimde adım pimpirikliye çıktı :KK70:
Evet aman biz böyle büyürdük öldümü diyorlar birde... bana dik kafalı geçimsiz diyorlar yani onlar iyi olmasa benimle geçinilmez 😂😂😂

Benimki keltiryaki cay kahve içer
Anneme demis bigun 2-2.5 yasında falan kek var demis annem yiyelim bi de nescafe yap yanina demis :KK70: artik o kadsr cok istemiyo ama eskidendi limonata sever onuda elimizden geldiğince kendimiz yapıyoruz ya da sekersizlerden aliyorum
:KK70::KK70:allahim bacaksiza bak sen.
Benimki de cay içiyo valla sekersiz :KK48:
Evde şalgam yapıyorum ben az tuzlu ve acılı onu içiyor 3.5 yaşındaki kefir de yapıyorum bayılıyor. Çikolatalı sütü bal ve kakao ile yapıyorum. Bitki çaylarını seviyoruz biz.
Ah en iyisi de çay yerine sulandırılmış pekmez 😀😀😀
Ah o sulandirilmis pekmezi ne israrla denedim de hic ise yaramad:olamaz:
Acaba önce bi vitamin mi yazdırsan olmazsa sonra bıraktırırsın yine sen bilirsin tabi de :)
Bi ara goturcem doktora canim insallah. Hic kan tahlili yapilmadi bi bakilsin bakalim istahsizlik falan yapan bi seyi mi eksik diye

Bi ara goturcem doktora canim insallah. Hic kan tahlili yapilmadi bi bakilsin bakalim istahsizlik falan yapan bi seyi mi eksik diye

Benim kız da öyleydi b12 ve demir eksikliği çıktı igne oldu canım sonra ben vitamin yazdirdim iyi geldi su ara yine keyfine göre yiyo vitaminini alicam eczaneden bitti :)

Ay inşallah kolaylıkla hallolur yeme işiniz zor yani yemeyen çocuk 😔

Benimki tam özenilen bebek
Sütüm yetmedi mama meme gittik az olunca kendiliğinden birakti memeyi

Emzik kullaniyodu köpek almis yavrusuna götürmüş dedim bikac sordu etti oyle alisti

Tuvalette oyle cok fazla ortalığa yapmadan alisti

Herşey o kadar yolundaydı 2.5 yaşına kadar ama sonrası 2.5-4 arasi sendromları beni ikinciden soguttu :KK70:

Simdi okula baslayinca baya toparladı masalah
Allahım nazardan saklasin kuzuyu. Darısı yalnız uyumanın başına desene

Ne kadar geç o kadar iyi o kadar olcak artik
Yeni bisey istediği zaman tadına bakabilirsin ama acı diyorum ben
Küçücük çocuklar kola falan iciyo varsa içinizde veren bilmiyorum ama ben hic tartışmadım asitlileri evde falan oldumu sofrada hayir içemezsin yasak yerine istersen iç ama acı ayy ağzım yandı diyorum icmiyo

Bi de sağolsun anlıyo artik o zararlı dediğim zamn bırakıyo ikna oluyo tabi inat tuttumuda tutar :KK70:
Asitli asla dolapta bile yok arada.misafire ikram olursa buyuklerde istiyor 1 kasik toz seker asiti bitirip veriyorum 😂😂 cok nadir icilir ben faranjitten icmiyorum cok zamandir gecenlerde sekersiz kola ictim 3 gun acisini cektim :KK43: cocuklari dusunemiyorum bile

Benim kvde ayni cani çekermiş vermiceksin dedim bi ara çok meraklıydı ayağında sallasın benimde kuyruk sokumumagriyo cok oturunca onun icin kavga ettik

Benim de oldu oyle bi olayim. Gorumcem almis 3 aylik bebemi savurta savurta ayaginda salliyodu. Kan beynime sicradi valla. Yuzunu de ortmus cocuk acmaya calisiyo belli rahatsiz olmus aglamak üzere. Yok illa oyle alissinmis. Sanki kendi buyutcek. Bak yine sinir oldum :KK11:
Ben salca sürmüştüm :KK70: Moon Light Moon Light
Benim annem de oyle yapmis bana.:KK48:
Benimki o salcayi minciklar sonra da yer diye dusunuyorum ama bakalim denerim :KK70:
Tek başına çok zor oluyor. Birde mutlaka doktorla görüş
Doktora gidicem canim insallah. Biraktirmayi da tasinmadan once annemlerde kalacak olursam oyle yapiyim madem.
Bidaha olurda doğurursam herkesin kendi telaşı varken doğurcam :KK70:
Valla hic sanmiyorum milletin ben kendi telasima bakiyim dicegini:KK48: kendi isini birakir yine sana maydonoz olur:KK48:

X