ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Benim butun gruplar boyle. Geyik seven yoktur pek. :KK23:

Hannibal i cok ariyorum. Izlememis olmak isteyecegim bir kac dizi var oyle. :deli:

Yarin kendimi ac birakmam. Bugun kilo verdim verdim . :bicak:
Herkes yarına adapte oldu galiba :) olumlu düşünelim bari napcan.

Benim de şarj bitiyor telefonun kapandı kapanacak :KK43:
Sesim çıkmazsa bilki tel kapandı sende durma buralar da yalnız :) gelen giden olmaz

Herkes yarına adapte oldu galiba :) olumlu düşünelim bari napcan.

Benim de şarj bitiyor telefonun kapandı kapanacak :KK43:
Sesim çıkmazsa bilki tel kapandı sende durma buralar da yalnız :) gelen giden olmaz
Sinek avliyoruz fatma. Olmuyor..:KK70:

Diziye baslayacagim zaten , sonra da. :uykucu:

Gorusuruz yarin.:KK19:

Sen ananas koyarsin. :KK70:
Puhahahaa bugun acik yesil cay aldim cubuk tarcinla demledim yarim kupa yesil cay katiyorum cunki cok fazla kattim yesil cay agir olmus o nedenle yarim kupa yesil cay yarimda sut ekleyip ictim tarcinli kokusuyle guzel oldu :) :KK66:

Simdi zerdecalli matchali yogurdumu yedim. Marulu es gectim:KK53: ama ek olarak bir avuc badem + 3 zeytin.

Yarinki kilom cok onemli degil ama bir uc gun daha tek ogun olarak gidecek cunku son diyet gunum 20 Mart. 2. sezon sonu.

Sonra 5 hafta ara verecegim. Hem uykum duzene girer hem de bu kez kilo alip almayacagimi gormus olurum.:rapci:

Puhahahaa bugun acik yesil cay aldim cubuk tarcinla demledim yarim kupa yesil cay katiyorum cunki cok fazla kattim yesil cay agir olmus o nedenle yarim kupa yesil cay yarimda sut ekleyip ictim tarcinli kokusuyle guzel oldu :) :KK66:
Ve o yedigin borekten sonra beklenen soruyu soruyorum. Yarin arti mi geleceksin eksi mi. :KK70:

Merhaba bende tarsusluyum :))
Bu topikte hemsehrimi görmekten acayip mutlu oldum

Ne guzel :KK3:
Kızlar selam 3 gün önce annemle babam geldi tatlılar yemekler tahmin edersiniz zor tutuyorum kendimi ama arada kaçıyor bugun baya kaçacak mesela :işsiz:
Hastane falan derken günler nası geçti anlamadım bugun de temizliğe kalkıştım yemek falan anca şimdi oturuyorum kızı doyuruyorum
Öyle fazla kaçamagım yok ama 58.5ta takılı kaldım resmen buda moralimi çok bozuyo o yüzden bugün diyet falan yok izin gibi bişey yaptm

Anne baba gelince diyet miyet yalan oluyo ya. Ben de ayni seyi yasiyorum su an:KK53:
Bütün erkekler aynı sanırım bizde hep aynı sorunu yaşarız malesef :KK43: kavga da ederiz hep sebebi de aman yapan var deyip beni sallamaması....

Gitme durumun olursa bize haber ver olur mu

Aynen ya. Hadi benim ailem gelince yapiyosun bunu kendi ailesi gelince de her isi annesine ve bana yikar. Veya ablasi gelince yine ayni. Onlar misafir otursunlar bizim yapmamız lazim mantigindayim ben de. Koca da oh tatil oldu bana millet yapsin isi kafasinda. Bak yine sinirlendim:KK11::KK53:

Sanirim yarin gidecegim. Hala karar veremedim tam.
Belki de motive olursam daha tatlı yemeyip spor yaparım aynı kalırım ama aynı kalmaktan bıktım vermek işkence almak 2 gün
Sevmek bir ömür sürer sevişmek bir dakika:KK53:
Akşam sebze salata tarzı ye ekmek ve protein alma canım o zaman atarsın bence

Ayy çok gec malesrf bugun disardaydik ve cok gec vakitte yemek zorunda kaldim. Yarin kesin artiyim..
Anammmm topik tümden memleketimmiş de haberim yok niye gözümden kaçtı ki acaba....
Gerçi ben şuan mersinde yaşamıyorum sadece yazları gidiyorum ama olsun memleket candır :)
Benim durum da karisik. Babaannemler tarsusta. Annemler konyada. Ben de evlenip ankaraya geldim. Burdan da en gec iki seneye baska sehre gidicem:KK48:

X