ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Gunaydinlaar.

Bugun yinr 70.0 ciktim. Dun yorgunluktan canim cikti ama hala eksilemedim. Bi takilma da 70.0da yasamasam bari.

Bi de ölçtüm kendimi sabah. Her 2 haftada bi veya dayanamazsam haftada bi ölçücem boyle bakalim sonuclar nasil olacak

Gunaydinlaar.

Bugun yinr 70.0 ciktim. Dun yorgunluktan canim cikti ama hala eksilemedim. Bi takilma da 70.0da yasamasam bari.

Bi de ölçtüm kendimi sabah. Her 2 haftada bi veya dayanamazsam haftada bi ölçücem boyle bakalim sonuclar nasil olacak
Aslında çoktan 69 görmen lazım, yağ kas oranında değişiklik oluyor mu acaba

Gunaydinlaar.

Bugün yapabilirsen aksam yemegini ya azalt ya da 1saat erken ye

Yarın görürsün insallah

Benim de aklım onda kaldı fiyatı da uygun bundan alıcam galba

Çok güzel gözüküyor canım ellerine sağlık

Kızın hangi ay doğumlu benim de 2.5 yaşında kızım var Ekim doğumlu Hoppa

Benimki de kasım doğumlu araları azmış allah bagıslasın :))

bende memnun odum evet is hayati oturmali ise kilo verimi az gider bende calisiyordum tempolu is hayatim vardi 55 leri asmadim boyum 169 cm adanada yasiyorum diyet guzel ilerliyor 60 da yaklastim burasi bana iyi geliyor cunki disar hayatim ikizlerle bittti cunki ikisi birden ayni yonde gitmiyor biri saga biri sola kosturmaca oldugu icin yetisemiyorum sadece hafta sonu esimle cocuklari gezdiriyoruz :) benim ikizlerimde ekim dogumlu nisanda 2.5 oluyoruz :)

Ay dogru söylüyosun ben 1 tanesine yetisemiyorum dısarda ikizle düsünemedim :))
Aslında satış danışmanıyım tüm gün ayaktayım ama avmde hem yicek bisey bulamıyorum diye düzenim bozuldu hem ayakta olsamda aslında sabitim 25 metrekare dükkan dön dön aynı :))

Ananas alıp detoks yapıcam ondan cok umutluyum 1 hafta sonrada kabak detoksunu yapıp motive olurum insallah zihnen :))

Sade sütsüz kahve şekersiz çay içerim senelerdir hatta hep ama dün azcık mini minnacık attım şeker isteğimi bastırsın diye nazar olsun :süslü:

Ama ya daha dün donut istedim kore dizisi izliyordum orda çıktı nası canım çekti oh afiyet olsun
Aslında azar azar yemişsin bazı şeyleri ikişer lokma falan o yüzden hepsini yemenden iyidir dimi :KK70:

Geçmiş olsun canım rahatlarsın bi kaç güne, napıyoruz ananastan uzak duruyoruz :KK73:
Sağolasın aynen uzak duruyorum kendisinden :)

Benimki de kasım doğumlu araları azmış allah bagıslasın :))

Ay dogru söylüyosun ben 1 tanesine yetisemiyorum dısarda ikizle düsünemedim :))
Aslında satış danışmanıyım tüm gün ayaktayım ama avmde hem yicek bisey bulamıyorum diye düzenim bozuldu hem ayakta olsamda aslında sabitim 25 metrekare dükkan dön dön aynı :))

Ananas alıp detoks yapıcam ondan cok umutluyum 1 hafta sonrada kabak detoksunu yapıp motive olurum insallah zihnen :))
bazen takiliyor kilo bir yerden sonra bende takilacam diye cok tirsiyorum :)

dene bakalim ananas belki sendede cok etkili olabilir calisan birisin ayakta durmakta yag yakar ananas yada baska yag yakicilarda destek verdimi gitsin yaglar odemler :) :KK66:

Aslında çoktan 69 görmen lazım, yağ kas oranında değişiklik oluyor mu acaba

Hicbi fikrim yok malesef. Tartim bi garip. Sonuclar ayri garip :KK53:
Bugün yapabilirsen aksam yemegini ya azalt ya da 1saat erken ye

Yarın görürsün insallah
Yok bugun yapamam malesef pasta masta kesilecek. Yicem valla pastami:KK53:
Belki pazara, insallah.
Ahaha aynen hiç birşeyin tadı yok çay bile içmiyorum çünkü sadece sıcak su tadı var 😂😂😂
Çok ilginc ya ilk defa duyuyorum. Keske iyi gelen bir sey olsa. Agiz yarasina kuru reyhan cok iyi geliyor aslinda. Bi denesen mi ki? Alerjin yok di mi ona?

Kizlar üzgünüm.

İlk sınavdan 100 aldığım halde bu sınavı geçemeyeceğim çünkü çok uykusuzdum. Cevapları bildiğim halde soruları anlamadım. Zar zor geçerim belki ama benim için hüsran.

Kk yi bir süre bırakıyorum. Ben artık sadece tarti günleri hesaplamaya gelirim ya da fatmayla yollarım.

Kilo vermenizi sizden çok istiyorum ama benim şu anki pilim bu kadarmis.

Umarim motivasyonunuzu bozmazsiniz. Kurallar yine aynı.

Tartı günleri pazar ve çarşamba. 1000 sayfa olmayacak diye takmayın. Kilo verin ve eksi gelin yeterli.

Ben de son kez pazar ve çarşamba günü yükleyip ara vereceğim. Kilom kaç olursa olsun.

Pazar gorusuruz.

X