ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Biraz önce akşam yemeği yedim
Pırasa
Yogurt
Tatlı isteğim için de muz üzerine fındık ezmesi sürdüm
Fındık ezmesini balla kendim yaptm diğerleri şekerli oluyor
Onu aksam degilde spor öncesi yap daha iyi olur
Yani eğer canin cok istiyorsa dayanamiyosan
Ağır şerbetli tatli degil ama hafif bisey yiyebilirsin kucuk bi çikolata veya kucuk bi kase sütlü tatlı
Yasak yasak dedikce daha çok istiyosun bu sefer daha çok kriz

Ve masum diye nitelendirdiğin sey fazla kaçarsa daha zararlı olabilir

Bitane diyetisyen takip ediyorum
Çikolata mı istediniz yiyin diyo ama tabi ölçülü dengelemeli falan

Ben yemek sonrası cok tatli istersem sade türk kahvesi iciyorum o çoğu zaman kesiyo beni veya tarçınlı da olabilir

Bi de keçiboynuzu tozu kakao hindistan cevizi yağını karıştırıp içine fındık fıstık ne istersen atıp buzluga koyuyosun donunca aynı çikolata oluyo

Onu aksam degilde spor öncesi yap daha iyi olur
Yani eğer canin cok istiyorsa dayanamiyosan
Ağır şerbetli tatli degil ama hafif bisey yiyebilirsin kucuk bi çikolata veya kucuk bi kase sütlü tatlı
Yasak yasak dedikce daha çok istiyosun bu sefer daha çok kriz

Ve masum diye nitelendirdiğin sey fazla kaçarsa daha zararlı olabilir

Bitane diyetisyen takip ediyorum
Çikolata mı istediniz yiyin diyo ama tabi ölçülü dengelemeli falan
Bugün başka hiçbişey yemedim bunu da 5.30 gibi yedim pırasa yogurtla doymadım tatlı da istiyorum zaten akşam krize girmiyim diye muzu da yaptım 1 tatlı kaşığı sürdüm ve has kestane balı kullanıyorum o yüzden o kadarcıktan bişey olmaz hatta iyi geldi :KK51:

Fasulye diye tutturdum cok yiyemedim
Ananasi yarin sabah yulaf lapası yapicam kakaolu ustune ananas yanina filtre kahve mis gibi olcak
nasil yani anlamadim bu menuyu :) hepsini sabahmi yiceksin .

ben olsam sabah kahvalti yumurta peynir zeytin vs gibi
diger 2 ogunu ananas yapardim :KK66:

Menumu tekrar yazayim. Tamamen degisti.

13 Mart 2019 menu

Sabah

7 gibi sutlu cay
8 gibi badem sutlu yulaf ezmesi
10 badem

Okula giderken

Mocha

Okulda
Chai latte

Oglen
70 gram misir 424 kalori.
Bir bardak sodali ayran
Iki avuc cig badem

Aksam
Bir avuc badem
5 minik patates
bir kase diyet makarna
1 bardak elma kiwi smoothie

Gece

2 Bitki cayi

Son düzenleme:
Almasamda veremiyorum 20lik dis agrısı cekiyorum ama yinede bogazdan düşmedim masallah normalde sana sözüm vardı ama cektiğim halde atamadım listeye dahil olmasa da olur kusura bakma tekrar A AklinYolu1
Gecmis olsun sarellam.

Iki hafta saha disisin. Resmi gec yukledigin icin degil , 50 gram aldigin icin. :duduk:

Ben seni taniyorum fatma da taniyor. Bizim kizlar da iyidir neden kaynasamadin anlamadim.

Kızlar selam ben hastaneden çıktıktan uzun jr süre tedavim devam etti. O kadar kilo vermemem gerekmiş meğerse benim:) kilom 54 sabit şu an ama dr sakın altına düşme dedi.

Grup elbet çok değişmiştir ama aylaaar üstüne kk girince size selam demeden geçmek istemedim. Hepinizi kocaman öpüyorum
Selamm,

Simdi iyisin degil mi?

Super kilonu da korumussun. :KK71:

bugun hic durmadim ev temizligi camasir ser borek hazirla zaten ispanagi 10 defa yika yika suda beklet yine yika yine yika suda beklet ve noldu bir dilim borek yedim guzel koktu :KK66:

X