ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ben bugün abartmadan kahvaltimi yaptim
Akşamüstü kuru fasulye yicem az bisey de bulgur yaparim belki dun evdekiler yedi cok canim çekti :-)

Ananasi aksam yesem olurmu acaba
Süt içmeyip ananas yogurt mu yesem cok mu olur aceba
Al işte bir fasulyeci daha birde yanına bulgur yiyecekmiş :) harakiri yap kız 🤣🤣🤣

Tuz falan mi cok geldi acana ya da suyumu az iciyosun o da yapar
Tam tamına 2.400 ml su içtim sayıyorum telefonda uygulama ile bu sadece suyun miktarı 1 litre ananas çayı maydanoz limon yeşilçay kürü ve maden suyu da var birde 😃😃😃

Tuz konusuna gelince ciddi anlamda tuzsuz yiyenlerdenim ben canım

Al işte bir fasulyeci daha birde yanına bulgur yiyecekmiş :) harakiri yap kız 🤣🤣🤣
aaa yicem fasulyeyi valla bulgurdan vazgeçtim şimdilik yogurt la fasulye yicem

Tam tamına 2.400 ml su içtim sayıyorum telefonda uygulama ile bu sadece suyun miktarı 1 litre ananas çayı maydanoz limon yeşilçay kürü ve maden suyu da var birde 😃😃😃

o zaman hepsi birden fazla geldi sen bikac gun ananas maydanoz yapma sadece su iç onu da 3 lt yi bul bence

Selam kızlar şimdi geldim eve mesajları okudum hemen, 5te kalkıp hastaneye gidiyorum sabah bu bikaç gün ben gidiyorum, hastaneden yazıyordum ama paketim de bitmiş ne arayabiliyorum ne internetim vardı boşa taşıdım telefonu
Şimdi foto yüklicem ama pazar 59.0 çıktım bunun altına düşmem yetiyor dimi ona göre yüklicem A AklinYolu1
Senin neyin var canım neden gidiyosun hastaneye

O kadar suyu anca atarsin disari bence. Ondan mi oldu acaba:KK64:

Kizlar C cizen_bayan in fotosu bana email atmis.

1552482755420.png

X