ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kızlar ben de kemik yağ kas ölçen bi yere gitmek istiyorum. Merak ediyorum durumum ne...

Onlar ne ölçüde doğru arkadaşlar gitmiş anlattığı Makina neye göre tartıyor ve bilgi veriyor çok merak ediyorum

Ikra meyra Ikra meyra A AklinYolu1 iyi kaçamak yapmışsınız hatta kaçamak değil yemişsiniz bizim bu yoklugumuzda onlar ne kadar büyük nimet haberiniz var mı:KK70:
Ben burda çıldırıyorm sütlaç var ve çıkartcaklarmış birazdan gel de hayır de of allahım :KK34:
yok yok bugun sadece 1 dilim kucuk dilim tepsi boregi oyle yagli yagli degil sevmezyiz yagli yagli boregi :)

Kızlar ben de kemik yağ kas ölçen bi yere gitmek istiyorum. Merak ediyorum durumum ne...

Onlar ne ölçüde doğru arkadaşlar gitmiş anlattığı Makina neye göre tartıyor ve bilgi veriyor çok merak ediyorum
hatta dusmus fiyati simdi baktim
Screenshot_2019-03-13-22-33-00-1.png

Makineden makineye fark var.

Biri elden olcer biri ayaktan. Turkiye'de durum ne bilmiyorum.

3. sezona devam edecek misin .

Ikra meyra Ikra meyra A AklinYolu1 iyi kaçamak yapmışsınız hatta kaçamak değil yemişsiniz bizim bu yoklugumuzda onlar ne kadar büyük nimet haberiniz var mı:KK70:
Ben burda çıldırıyorm sütlaç var ve çıkartcaklarmış birazdan gel de hayır de of allahım :KK34:
Acikcasi goturdum. :KK70:

Varligi bile kilo aldiriyordu bana. :KK70:

Sutlac yiyebilirsin ki. :rapci:

Hem sizinle yazisiyorum hem muzik dinliyorum hem de ders calisiyorum. Simdi de gidip kahve yapacagim. :KK70:
Mısırları yedin tabi kalmadı:KK8: bende çocugum uyusun diye dua ediyorum yazışıyorum sütlaça karşı koymaya da çalışıyorum bırakıcam ben bu diyet işini ya günde en az bi öğün tatlı yerim ben :süslü:
bak ustte 250 den dusmus
Olabilir netten yorumlara bakıcam kimisi yanlış oluyor vs sonra pişman olmayalım
Acikcasi goturdum. :KK70:

Varligi bile kilo aldiriyordu bana. :KK70:

Sutlac yiyebilirsin ki. :rapci:
Ama bu saatte mi yiyim yaniiii

Bende böyle tartı arıyorum ama ne alıcagmı bilemedim benimki kullanılmaktan artık 58 59 60 çıkardı bugun peşpeşe hop dedim dur artık :KK70:
Eğer cok iyi bisey diyosan tanita genelde diyetisyen onun elden olcumlusini kullaniyolar
Yok diyosan uygun olsun fakir tavsiye ederim

Arzumu oneremicem hicbiseyinden memnun kalmadım benim şimdiki tartım fakir alırsam yine ondan alirim bu da ayaktan olcuyo

Eğer cok iyi bisey diyosan tanita genelde diyetisyen onun elden olcumlusini kullaniyolar
Yok diyosan uygun olsun fakir tavsiye ederim

Arzumu oneremicem hicbiseyinden memnun kalmadım benim şimdiki tartım fakir alırsam yine ondan alirim bu da ayaktan olcuyo
Çok iyiye de gerek yok yağımı kilomu doğru ölçsün yeter :KK45:

Mısırları yedin tabi kalmadı:KK8: bende çocugum uyusun diye dua ediyorum yazışıyorum sütlaça karşı koymaya da çalışıyorum bırakıcam ben bu diyet işini ya günde en az bi öğün tatlı yerim ben :süslü:

Olabilir netten yorumlara bakıcam kimisi yanlış oluyor vs sonra pişman olmayalım

Ama bu saatte mi yiyim yaniiii
Sadece sutlac ile kalacaksa yerdim.

Carsamba ve Pazar gunleri ogunleri arttiriyorum ben. Iki gun de azaltiyorum. Sali Cumartesi gibi.

Bir de boyle deneyecegim .

O da bir sey mi kac dilim yas pasta yerdim + profiterol.

Tatli ile gunumu gecirirdim.

X