ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Günaydın bu arada,
Dün akşam menümü yine güncelliyim
Akşam
Hiçbişey :KK70:
Toktum yemekten vazgectim sabah öğünüyle durdum erken de yatınca iyi oldu bana :KK8:
Bazen insan yemeyince açlığı unutuyor önemli olan açlık hissi tavan yaptığında kolay hafif atlatabilmek

Nohut olsa tabak dolusu yerdim o net bi şekilde eksiye sebeb oluyor bende ama fasulyeyi denemedim hiç yarın tartı günü olmasa risk alıp denerdim ama tartı günü cesaret edemem o yüzden
Sonra denersin bende ikiside baya eksi yaptırdı
Bazen insan yemeyince açlığı unutuyor önemli olan açlık hissi tavan yaptığında kolay hafif atlatabilmek
Bütün problem orda :KK70:

Eki Görüntüle 2244721
Maydanoz limon zencefil Yeşil çay karışımı ile başlıyorum güne bugün 2. Gün 15 gün devam hafi bakalım.
Böyle karışımları hiç içemezdim posalı midem bulanırdı meğer bardakla içince oluyormuş.
Bunu çorba gibi kaşıklıyorum
Kız bunu çorba gibi mi içiyordun bitmez:eek:

Günaydın kizlar,

Okula gidiyorum.

Yolda bir Latte aldım.

Kac gundur boğazım için pastil kullanıyorum sekersiz ama ödeme etkisi oluyor galiba.
Antibiyotikler düzelmedi mi seni
Şüphen varsa pastili bırak biraz bal limon ıhlamur gibi şeyler iç doğal en azından :KK51:

Yadaa iç bi vanilyalı latte bak nası kendine geliyorsun of vanilyalı kahveye bayılıyorum :KK23:

sarj bitti kuzu yoksa gidermiydim 3 lerdik :)
Arkayı ucleyelim hanımlar :)

Yaş pastayı gördüm mesajın devamını okumuyorum :KK47::KK47:
4 sene önceki mesaj :)

Antibiyotikler düzelmedi mi seni
Şüphen varsa pastili bırak biraz bal limon ıhlamur gibi şeyler iç doğal en azından :KK51:

Yadaa iç bi vanilyalı latte bak nası kendine geliyorsun of vanilyalı kahveye bayılıyorum :KK23:
Daha iyiyim fakat gıcıklık hissi daha var, nadir de öksürük.
Maalesef şimdi icicem. Limon iciyorum zaten ujjj bejjj şişe. :KK70:
Bana 3 hafta dokunmayın. Büyük işler peşindeyim.

X