ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bu sessizlik neden. 8 gun = 190 sayfa Su iki kurali tekrar hatirlatayim.

6- Her gun paylasimda bulunulmali. 2. Sezon 13 Subat - 20 Mart arasi. 20 Martta olmasi gereken sayfa sayimiz 1000 sayfa. Eger1000 sayfadan eksik olursa 3. Sezona baslama durumu olmayacaktir. Unutmayin; ne kadar motive edersiniz , o kadar motive edilirsiniz.

7- Ikinci sezon sonunda 1000 sayfaya ulasildigi takdirde 3. Sezon 20 Mart- 24 Nisan arasi baslayacaktir.

Daha cok dünün etkisi bence bu
Bu hafta cok yanlis beslendim patates kizartmasi, mocha , vanilyali latte , patlamis misir , sandwich.

Bunlar benim insulin direncimi oynatiyor. Patlamis misir almam hataydi. Yine bir kereden bi sey olmaz dedim.

Mocha ve patates tek basina beni etkilemiyor ama otekilerle bir araya gelince boyle oldu.

Sadece dunun etkisi degil , haftanin etkisi.

ben kandil gunu irmik helvasi yedim komsu gondermis 5 tatli kasik yedim mis gibi koktu :) soylemedim buraya arti ciksam soylicektim hemen arkasina ananas cayi yesil cay abandim maden suyu ictim su su hemen gitsin toksinler diye ugrastim

ben kandil gunu irmik helvasi yedim komsu gondermis 5 tatli kasik yedim mis gibi koktu :) soylemedim buraya arti ciksam soylicektim hemen arkasina ananas cayi yesil cay abandim maden suyu ictim su su hemen gitsin toksinler diye ugrastim
Bak bak gizli gizli irmik helva yemeler, soylememeler, sonradan yapilan itiraflar...

Arada sirada yenir bi sey degil. Afiyet olsun.

Sadece bir araya gelince tehlikeli oluyor.

Bak bak gizli gizli irmik helva yemeler, soylememeler, sonradan yapilan itiraflar...

Arada sirada yenir bi sey degil. Afiyet olsun.

Sadece bir araya gelince tehlikeli oluyor.
ya birde unuttum yoksa yazicaktim. cumartesi gunude yazmim bu saatten sonra dedim pazar arti ciksaydim sucu irmik helvasina aticaktim :) evet arada oluyor cuma gunun menusude hafif birde ben toz seker dahil kullanmiyorum cayla kahve ile pek aram yok :)

O zmaan hatalarımızdan ders çıkarıp yolumuza devam ediyoruz

Yaptığım çayı içtim ödem için maydonoz kürü yaptım.
Maden suyu 2 tane günlük içiyorum zaten su dersen tuvaletten çıkmıyorum inşallah artı olmaz zaten artı çıktı bugün dünkü balıktan dolayı

cikmazsin insallah canim

Vallahi mesaj yazın kızlar bak burdayım ben iyi oluyor elimde çayım. Karşımda kocam koca bir leğen mısırla oturuyor yemiyorum ama bu gece cinayetle sonuçlanabilir
bende yer fistigi yiyorum esim cukur izliyor cay fistik istedi bende 1 avuc yiyorum simdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…