ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Selam kızlar oh ne güzel yürüyüşler yapılmış sohbetler edilmiş bende atölye de ancak bi aşağı bi yukarı gidip geliyorum otur otur totoma acıdı :işsiz:iş yok boş durmaktan sıkılıyorum net yok takilamiyorum öyle sıkıcı bir gün :kızgın::kusmuk:
Merdiven incik bol bol sende iyi gelir :rolleyes:

slm hanimlar guzel eksili hafta diliyorum :)

bugun menusu

9 da 1 bardak sut

13 de 1 haslama yumurta zeytin yesillik tulum peynir az tereyag 1 cay kasik bal az ekmek

ananasli cay

18 de tavuklu bezelye kucuk kase 2 kasik bulgur pilavi

ananasli cay

22 de zerdacalli limonlu yogurt

Yeni katılım ne zaman, yaza kadar zayıflamam lazım motivasyon arıyorum
Merhaba ,

Yeni katilim yok ancak;

Kabul ettigin taktirde bu hafta deneme surecinde olabilirsin.

Takima ayak uydurup uydurmama , motive etme / edilme , gunluk mesaj sayin, beslenme durumun, tarti resimlerini gununde yuklemen vs vs.

Bunlari goz onunde bulundurarak 3. sezona baslayip baslamamana karar verilebilir.

Kurallarimiz ilk sayfada.

Son düzenleme:
İnsallah ya. Erkenden yersem iyi oluyo benim icin. Gec vakte kalinca gitmiyo kilo milo.

Yok bildigin ayni zamanda farkli olcuyor. Mesela pazartesileri yag yuzdeme bakiyim ben de azalma vs oluyor mu demistim ben kendimce. Bugun bi ustum giyinikken ciktim tartiya. Kilom 71.1 Yag yuzdem %33lerde cikti. Sonra tekrar ciktim kilo da degisti yuzde de. En son da ustumu basimi cikardim elli sefer de oyle tartildim. Son bikac kez ayni sonucu alinca durdum :KK48:
O zaman yag yuzdesi icin kullanmayacaksin, sadece tarti olarak kullan ml. O ozelligini kapat kafan karismasin.

Bende zırt pırt tartılırım

All StaR zIrt pIrt tartilanlar dernegi. :KK70:

Son düzenleme:
Ay başıma gelenler bugün emrivaki bir ev ziyaretine gittim. Gitmek gerekiyormuş sende gel dendi malum şahıslar gittim 4 çatal pasta yedim o yüzden bugün yeme faslı bitti.
Oysaki güne şahane başlamıştım:KK43:
Tek artışı var bugünün bol haraketli geçti. Telefona su hatırlatma yükledim saat başı uyarıyor bende kalkıp içiyorum

Menüm 11 mart
Sabah
Limonlu maydanozu zencefilli Yeşilçaylı detoks içeceği
Öğle
1 yumurta
bol tuzsuz lor
8 tuzsuz yeşil zeytin
Çay
Ara sade kahve maden suyu
Ara çay 4 çatal pasta
Akşam
Yarım şişe maden suyu 3yk yoğurt
Birde yemeklerden 1 saat önce ananaslı çay içiyorum
Su 2litre 300ml😂😂😂

O zaman yag yuzdesi icin kullanmayacaksin, sadece tarti olarak kullan ml. O ozelligini kapat kafan karismasin.

All StaR zIrt pIrt tartilanlar dernegi. :KK70:
Bende tartılıyorum hep ya en kötü ihtimalle sabah ve akşam o da evde değilsem yada işim çoksa. Diğer türlü zırt pırt tepesindeyim:)
Pil dayanmıyor o yüzden

X