ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bu sessizlik neden. 8 gun = 190 sayfa :KK6:Su iki kurali tekrar hatirlatayim. :KK51:

6- Her gun paylasimda bulunulmali. 2. Sezon 13 Subat - 20 Mart arasi. 20 Martta olmasi gereken sayfa sayimiz 1000 sayfa. Eger1000 sayfadan eksik olursa 3. Sezona baslama durumu olmayacaktir. Unutmayin; ne kadar motive edersiniz , o kadar motive edilirsiniz.

7- Ikinci sezon sonunda 1000 sayfaya ulasildigi takdirde 3. Sezon 20 Mart- 24 Nisan arasi baslayacaktir.

Daha cok dünün etkisi bence bu
Bu hafta cok yanlis beslendim patates kizartmasi, mocha , vanilyali latte , patlamis misir , sandwich.

Bunlar benim insulin direncimi oynatiyor. Patlamis misir almam hataydi. Yine bir kereden bi sey olmaz dedim.:KK70:

Mocha ve patates tek basina beni etkilemiyor ama otekilerle bir araya gelince boyle oldu.

Sadece dunun etkisi degil , haftanin etkisi. :KK49:

ben kandil gunu irmik helvasi yedim komsu gondermis 5 tatli kasik yedim mis gibi koktu :) soylemedim buraya arti ciksam soylicektim hemen arkasina ananas cayi yesil cay abandim maden suyu ictim su su hemen gitsin toksinler diye ugrastim :KK66:

ben kandil gunu irmik helvasi yedim komsu gondermis 5 tatli kasik yedim mis gibi koktu :) soylemedim buraya arti ciksam soylicektim hemen arkasina ananas cayi yesil cay abandim maden suyu ictim su su hemen gitsin toksinler diye ugrastim :KK66:
Bak bak gizli gizli irmik helva yemeler, soylememeler, sonradan yapilan itiraflar... :KK70:

Arada sirada yenir bi sey degil. Afiyet olsun.

Sadece bir araya gelince tehlikeli oluyor.

Bak bak gizli gizli irmik helva yemeler, soylememeler, sonradan yapilan itiraflar... :KK70:

Arada sirada yenir bi sey degil. Afiyet olsun.

Sadece bir araya gelince tehlikeli oluyor.
ya birde unuttum yoksa yazicaktim. cumartesi gunude yazmim bu saatten sonra dedim :KK66: pazar arti ciksaydim sucu irmik helvasina aticaktim :KK66: :) evet arada oluyor cuma gunun menusude hafif birde ben toz seker dahil kullanmiyorum cayla kahve ile pek aram yok :)

Bu hafta cok yanlis beslendim patates kizartmasi, mocha , vanilyali latte , patlamis misir , sandwich.

Bunlar benim insulin direncimi oynatiyor. Patlamis misir almam hataydi. Yine bir kereden bi sey olmaz dedim.:KK70:

Mocha ve patates tek basina beni etkilemiyor ama otekilerle bir araya gelince boyle oldu.

Sadece dunun etkisi degil , haftanin etkisi. :KK49:
O zmaan hatalarımızdan ders çıkarıp yolumuza devam ediyoruz:KK45:

Yaptığım çayı içtim ödem için maydonoz kürü yaptım.
Maden suyu 2 tane günlük içiyorum zaten su dersen tuvaletten çıkmıyorum inşallah artı olmaz zaten artı çıktı bugün dünkü balıktan dolayı:KK43:

Yaptığım çayı içtim ödem için maydonoz kürü yaptım.
Maden suyu 2 tane günlük içiyorum zaten su dersen tuvaletten çıkmıyorum inşallah artı olmaz zaten artı çıktı bugün dünkü balıktan dolayı:KK43:
cikmazsin insallah canim

Vallahi mesaj yazın kızlar bak burdayım ben iyi oluyor elimde çayım. Karşımda kocam koca bir leğen mısırla oturuyor yemiyorum ama bu gece cinayetle sonuçlanabilir😕
bende yer fistigi yiyorum esim cukur izliyor cay fistik istedi bende 1 avuc yiyorum simdi :)

Muttapa7555 Muttapa7555
2244599

X