Aile Planlaması lk gece prezervatif olurmu?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

bir de unutma düğününüz ertesinde hemen beraber de olamayabilirsinizz.

yorgunluk vs. sebeplerden

acele etmeye gerek yok

rahat ol ne acı ne kan golu olmayacak

kitap aldım okuyorum zaten korkum vardı ama azaldı çok şükür Allah ım yardım eder inşallah... benim derdim prezervatifi beceremezsek de ya hamile kalırsam diye :44::44::44::44:

o detayı vurgulamak lazım
vajinismus topiğindeyim ben kaç aydır, inan kan görmemek için bile yapamayanlar var

kitap aldım okuyorum zaten korkum vardı ama azaldı çok şükür Allah ım yardım eder inşallah... benim derdim prezervatifi beceremezsek de ya hamile kalırsam diye :44::44::44::44:

kondomu beceremeyecek ne var

eşin uyarıldıktan sonra takıcak

merak ediyorsan satın al ve incele merakın gıtsın

kafanı neden karıştırdı??? hap mı kullan dedi doktor

Doktorların yönlendirme yapmaya hakları yoktur. Benim görüştüğüm doktor da beni belirli bir korunma yöntemine yönlendirmedi. Hap kullanma şeklini anlattığı zaman bana çok karışık geldi. Ama zaten düşünmediğim bir yöntem olduğu için üzerinde durmadım.

yok canım kalmazsın.. o yumurtlama dönemlerinle alakalı bildiğim kadarıyla. adetinden sonraki 15. gün civarları falan yumurtlama dönemiydi sanırım:26:

hımm ne kadar arkadaşım gittiyse doktora hap kullan alışana kadar demişler

o topiğe hiç girmedim girmek de istemem okuyup da neden daha fazla korkumuz artsın ki demi

girme zaten canım sen inşallah yaşamazsın
ben de şimdi orda yapamayanlara yardım ediyorum, bikaç egzersiz yöntemi var onları paylaşıyorum
Allah kimseye yaşatmasın bu derdi

yok canım kalmazsın.. o yumurtlama dönemlerinle alakalı bildiğim kadarıyla. adetinden sonraki 15. gün civarları falan yumurtlama dönemiydi sanırım:26:

benim o döneme denk gelecek işte herhalde anladığım kadarıyla... 9unda hasta olacağım eğer stresten falan gecikme falan olmazsa tabi... 15inde biter 19unda düğünüm var

o detayı vurgulamak lazım
vajinismus topiğindeyim ben kaç aydır, inan kan görmemek için bile yapamayanlar var

Allah şifa versin ama arkadaş haklı ne girerim ne de korkuyu yaşarım. hiç kimsede yaşamasın inşallah. O DETAYI VURGULUYORUM o zaman, BENİM ADETİMİN BAŞLANGICINA DENK GELMİŞTİ YOKSA HERŞEY GAYET NORMALDİ

sen de ne şanslıymışsın geciktirici almadın mı

bir şekilde kan gelmiş

sen de ne şanslıymışsın geciktirici almadın mı

bir şekilde kan gelmiş

Geciktirici kullandım ama sadece iki gün ertelemek için, ilk geceden sonra adet görmek rahatlatır beni diye düşündüm ara verme açısından. Gerdekten 1 gün sonra adetim başladı. iyi ayarlama yapmışım, herşey tam istediğim gibi oldu çok şükür.

Parmak alıştırması öneriliyor tatlım. İlişkiye giremeyen bayanlara öncelikle masturbasyon tavsiye ediliyor, alıştıktan sonra ise normal ilişki

yok canım mastürbasyon değil. parmakla hiç bi şekilde zevk almıyosun sadece orayı genişletiyosun esnetiyosun o kadar, kaslarını kontrol etmeyi öğreniyosun
bu tamamen vajinismus hastaları için, evlenmeden denemeyin sakkın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…