listesiz kayıtsız dua havuzumuz

Rabbim dualarınızı kabul etsin amin. Bende ınşallah hergün günahlarımızın affı ve her türlü bela ve şerrlerden korunmak ıcın son nefesımızde ıman ıle ölebılmek ıcın Din kardeslerımın vede,cocuklarının hıdayete ermesı ıcın Allaha hayırlı kul ıyı bırer evlat olması ıcın ılkden 1 salavat 1fatıha 100 ıhlas sonunda 1salavat nıyetmı söylüyorum ve okuyorum Rabbım kabul etsın amin . Insaallah sızlerede okumak nasıp olur.

Son düzenleme:
Rabbim dualarınızı kabul etsin amin. Bende ınşallah hergün günahlarımızın affı ve her türlü bela ve şerrlerden korunmak ıcın son nefesımızde ıman ıle ölebılmek ıcın Din kardeslerımın vede,cocuklarının hıdayete ermesı ıcın Allaha hayırlı kul ıyı bırer evlat olması ıcın ılkden 1 salavat 1fatıha 100 ıhlas sonunda 1salavat nıyetmı söylüyorum ve okuyorum Rabbım kabul etsın amin . Insaallah sızlerede okumak nasıp olur.
Allah kabul etsin amin Rabbim ebeden razı olsun sizden

Rabbim ebeden cümlemizden razı olsun inşallah amin

Kızlar benimde dualariniza ihtiyacım var ALLAH izin verirse inşallah tövbe edip doğru yolu bulmaya çalışıyorum sıkıntılarım var yardımlarınızı esirgemeyin nolur. Sizler de istekleriniz olursa yazın ben mutlaka yaparım ALLAH razı olsun böyle bi konu açan arkadasimizdan

Kızlar benimde dualariniza ihtiyacım var ALLAH izin verirse inşallah tövbe edip doğru yolu bulmaya çalışıyorum sıkıntılarım var yardımlarınızı esirgemeyin nolur. Sizler de istekleriniz olursa yazın ben mutlaka yaparım ALLAH razı olsun böyle bi konu açan arkadasimizdan
Ne kadar güzel tövbe yolunu seçmişsiniz gerçekrten de hayatımız sona ermeden Allahımızın karşısına günahsız çıkmak için tövbe etmemiz lazım. İnsallah dua kardeşim Rabbim sana en doğru yolu seçtirsin ve hakkında her zaman hayırlısını versin. Dua edicem senin için...

Allahım gönlümüzden geçen dilekleri kabul eylesin. 3 ihlas 1 fatiha okudum.

Allahtan evlat isteyen butun kardeslerim ve kendim icin fatiha ihlas ayetel kursu felak nas okudum Rabbim katinda kabul buyursun. Allahh saglikli hayirli imanli salih saliha evlatlar nasip etsinn isteyen herkese Aminnnn...elhamdullilahi rabbil alemin...

X