listesiz kayıtsız dua havuzumuz

esrazambak

ya Hakim ya Vedud ya Bais ya Tevvab ya Latif
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.228
668
Herkesin gönlünden geçen bir dileği vardır. Dua etmiyorum diyen arkadaşlarım da var inanç meselesi tabi ki.
"Deki; Eğer duanız olmasa Rabbimin katında ne ehemmiyetiniz var."
(Furkan suresi 77.Ayet)

"Rabbimiz buyurduki: Bana dua edin size cevap vereyim."
(Mü'min suresi 60. Ayet)

Ayetler var. Biz ne dua edersek ya burda kabul oluyor ya da ahirete kalıyor.

Diyorum ki bu topik, içinizden kendiniz için ya da buraya ilk yazan kişiden son kişiye kadar herkes için dua havuzu olsun. İçinizden ne geçiyorsa buraya yazarak Rabbimizden isteyelim.

Ya da duaların kabulü için sure, esma, salavat bağışlayalım gönderelim tüm hayırlı duaların kabulü için. Amin:KK19:

işsiz biri olarak iş arayan ıcınde umut tasıyan kardeslerım ıcın 1 salavat 5 ıhlas 1 nasr 1 fatıha 1 ayetel kursi okudum.
geoshuk inşallah hayırlı bir iş bulursun en kısa zamanda.. İş arayanlar için 3 ayetel kürsi okudum , Allah kabul etsin

Canım benım ozellıkle senın ıcın dua edecegım yarın gece. Insallah Allah hayırlısıyla kalbınden geceen duayı kabul eder tez zamanda. Cok yürekten, icten istiyorum.
Canım ağlatacaksın beni ya, çok istiyoruz ama hayırlısını istiyoruz tabi inşallah senin de gönlündeki çıksın karşına en hayırlı zamanda ben de senin için dua edeceğim dua kardeşim:KK19:

Canım ağlatacaksın beni ya, çok istiyoruz ama hayırlısını istiyoruz tabi inşallah senin de gönlündeki çıksın karşına en hayırlı zamanda ben de senin için dua edeceğim dua kardeşim:KK19:
Allah razı olsun canım benim olmayanları olduran Rabbim yüzünü güldürsün insallah dua kardesim:KK68:

Rabbim hastalara şifa, dertlilere deva ,borçlulara ödemeyi nasip etsin...evlat isteyenlere tez zamanda evlat versin...Rabbim ol değince olur...gönlümüzdeki hayırlı dileklerin olması için 1 fatiha 3 ihlas okudum...:KK19:

Rabbim hastalara şifa, dertlilere deva ,borçlulara ödemeyi nasip etsin...evlat isteyenlere tez zamanda evlat versin...Rabbim ol değince olur...gönlümüzdeki hayırlı dileklerin olması için 1 fatiha 3 ihlas okudum...:KK19:
Allah kabul etsin canım amin

Buaraya oaylasimda bulunan tum canlarin gonullrinden gecen hayirli muratlarinin nasib olmasi icin salavat fatiha ihlas okudum Allah kabul etsin ins. Bir de ozel bir dua istegim var kapanmak istiyorum ailem karsi cikiyor dua edersenin cok sevinirim.

Buaraya oaylasimda bulunan tum canlarin gonullrinden gecen hayirli muratlarinin nasib olmasi icin salavat fatiha ihlas okudum Allah kabul etsin ins. Bir de ozel bir dua istegim var kapanmak istiyorum ailem karsi cikiyor dua edersenin cok sevinirim.
Allah razı olsun canım..
Ne güzel bir istek , ben de sonradan kapandım çok şükür. Böyle bir devirde nefsini yenip bunu istemen çok güzel bence. Ailenin saygı duyması lazım sana.

X