Göz Makyajı Likit(eyeliner) sürmeden dışarı çıkmam diyenler:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende bende ben genlde sıyah surerım ama tabı bu kıyafetıme gorede degısır bazen gozumun ıcıne sıyah surerım ustuende beyaz cekerım degısık oluor :)

kesinlikle makyaj yapmak demek benim için eyeliner sürmek demek sadece. :)

N'olur biri bana bunun kullanımını öğretsin.. Deneyerek öğrenmeye çalışırken bitirdim hep.. kaydirigubbakcemile3

eyelinersiz çıkmam ben de.her türlüsünden(simli-simsiz) her markasından her renginden var nerdeyse...boshayallersmile

Off kizlar su eyelineri nasil kullaniyorsunuz, nasil suruyorsunuz? ben surekli kalem kullanirim, ama boyle gozumun ustune de altina da surup dagitirim, hafif bugulu olur cok da begenirim, eyeliner ise sadece ustune suruluyor ve boyle keskin bir cizgi oluyor, cok belli oluyor, ustelik altinda bisey olmayinca sanki gozumun biciminde hic bir fark olmamis gibi geliyor bana, eksik kalmis gibi. Off surekli deniyorum kendimde eyeliner ama bi turlu begenemedim. nedir bunun sirri? goz altina baska bir sey surmuyorsunuz dime?

Her insanın göz yapısı farklı. Belki ondan sizde hoş durmuyordur. Herkese yakışmaz eyeliner.

eyeliner ve bol rimel. makyajım sadece bundan ibaret :asigim:, farmış gölgeymiş hiç uğraşmam yakışmıyorda bana.. Gözlerim siyah göz kapağımın üstüne en kuyruluksundan bir eyeliner çekiyorum bol rimelliyorum takma kirpikmiş gibi.. ohh değmeyin keyfime sırnaşık şey

benim de elim alıştı sanki eyeliner çekmeye... sürüp işe gittiğim gün çevremdekiler bugün sende bir değişiklik var diyorlar.

önceleri ben sürmeyi bile sevmezdim
bir arkadşım düğüne giderken sürdü bana o gün bugündür kalemsiz dolaşmam nerdeyse:)
eyelinere gelince çekmeye çalışıorum da şu kuyruk olayını bi türlü beceremiyorum ben((((

sürdükçe eli alışıyo insanın likit süremiyenler kalem şeklinde olanlarla başlayabilirler

ben de çok seviyorum eyeliner ı.ama acelem varsa kesinlikle bulaşmıyorum,onun yerine kalemle yapıyorum.çünkü acelem varsa illa ki bozuk oluyor,düzeltmeye kalkınca da işin içinden çıkamıyorumkaydirigubbakcemile3

elim çok alıştı artık benm.ipince fırçayla bile süper çekebiliorum:smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…