LH hormonu .....

Ben geçen sene öğrendim tsh in yüksek olduğunu ve ilaç kullanmaya başladım.3.55 e felan düştü sonra gebelik istediğimi söyledim o zaman dozunu yükseltelim 2.50 in altında olması gerekiyor dedi. Şuan 1.6 felan 3 haftada bir ölçtürüyorum

İnşallah en kısa zamanda olur bebişinizde

2 düşüğüm var zaten inşallah bi daha o acıyı çekmem psikolojik olarakta ALLAH korusun giderim yani..doktor ilaç verdi bakalım artık nolcak
İlacınızı düzgün kullanın aksatmayın. Allahın izniyle düşer tsh. Benim ilk değerim 6 idi. Şuan dün kan verdim 1.64 çıktı. İlacımı asla aksatmıyorum

İlacınızı düzgün kullanın aksatmayın. Allahın izniyle düşer tsh. Benim ilk değerim 6 idi. Şuan dün kan verdim 1.64 çıktı. İlacımı asla aksatmıyorum
Aynı ilacımı kullanıyorsunuz euthyrox 25 kullanıyorum ben ayrıca yan etkileri neler oldu sizde

Aynı ilacımı kullanıyorsunuz euthyrox 25 kullanıyorum ben ayrıca yan etkileri neler oldu sizde
Benimki farklı. Haşimato tiroidim var. Bitiron kullanıyorum 7 senedir. Hiç yan etki yaşamadım. Tam tersine herşeyim düzene girdi diyebilirim

Benimki farklı. Haşimato tiroidim var. Bitiron kullanıyorum 7 senedir. Hiç yan etki yaşamadım. Tam tersine herşeyim düzene girdi diyebilirim
Anladım Rabbim şifa versin en kısa zamanda tüm isteyenlere sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…