Hormon değerleri lütfen bakarmisiniz

Östrojen taklidi yapan bir bitki ile östrojeni arttırıyorsun.
Bunun oluşturduğu sorunu ileride çekersin içme asla içme.
Kendin baktır devlette değerlerine.
Kan değerleri çok önemli.

Çok güzel bitkisel takviyeler yapmışlar, icinde hem bitkisel takviye hem de vitaminler var.
Bunlardan doktor bahsetmedi cnm takviye demedi hormon ilacı dedi

Çok gençsin; fsh değerine adetin ilk 3 günü bakılır.
Kaçıncı günü baktırdın fsh değerine.
2. Günü 13.4 çıktı evet doktorlarda öyle diyor net menepoz demiyorlar ama başlangıcı gibi duruyor diyorlar anlamadım bende morali bozuldu tedavi diyorlar ama ondanda korkuyorum çünkü bazı videolarda hormon tedavisinin kanser riski olduğu söyleniyor

2. Günü 13.4 çıktı evet doktorlarda öyle diyor net menepoz demiyorlar ama başlangıcı gibi duruyor diyorlar anlamadım bende morali bozuldu tedavi diyorlar ama ondanda korkuyorum çünkü bazı videolarda hormon tedavisinin kanser riski olduğu söyleniyor
Replasman tedavisi için doktoruma sordum, kanser yapıyor ben hastalarıma yapmıyorum dedi.
(Banu Çiftci diye bir doktor var kendisi de çok erken yaşta menapoza girmiş. Hormon replasman tedavisi yapıyor.
Banu da hayır kanser yapmıyor, bioeşdeğer hormon alırsanız sorun olmaz diyor.
Anlamadım bu işi..)
Bitkisel devam ediyorum dedi. Bitkisel ürünler diye yazmıştım menapoz içinde bu takviyelerden yapmışlar. Bunları kullandırıyor.

Evlimisin?

Birde kullanıcı adın, kendi adın soyadın ise degiştir.

Son düzenleme:
Replasman tedavisi için doktoruma sordum, kanser yapıyor ben hastalarıma yapmıyorum.
Bitkisel devam ediyorum dedi. Bitkisel ürünler diye yazmıştım menapoz içinde bu takviyelerden yapmışlar. Bunları kullandırıyor.

Evlimisin?

Birde kullanıcı adın, kendi adın soyadın ise degiştir.
Evet bende ondan korktum doktora söyledim bu şekilde oda önce memografi falan çekiyoruz dedi sizin doktorunuz kim acaba ben 3 ayrı doktora gittim hiçbiri bitkisel ilaç vermedi evet evliyim

Evet kendi adım soyadım yeni kaydoldum sorun olurmuki

Evet bende ondan korktum doktora söyledim bu şekilde oda önce memografi falan çekiyoruz dedi sizin doktorunuz kim acaba ben 3 ayrı doktora gittim hiçbiri bitkisel ilaç vermedi evet evliyim

Evet kendi adım soyadım yeni kaydoldum sorun olurmuki
Hangi ilde yaşıyorsun.
Farklı illerde isek doktorumun önemi olmaz. Zaten hepsi aynı eğitimi alıyor önemli olan kendilerine ne kadar kattıkları ilerlettikleri.

Hangi ilde yaşıyorsun.
Farklı illerde isek doktorumun önemi olmaz. Zaten hepsi aynı eğitimi alıyor önemli olan kendilerine ne kadar kattıkları ilerlettikleri.
İstanbuldayim ben ilk önce bir devlete gittim beni başka bir devlete yönlendirdi daha sonra bir özele gittim oda beni devlete yönlendirdi yani iyi bir doktora denk gelmedim sanırım hepsi hormon tedavisi dedi

İstanbuldayim ben ilk önce bir devlete gittim beni başka bir devlete yönlendirdi daha sonra bir özele gittim oda beni devlete yönlendirdi yani iyi bir doktora denk gelmedim sanırım hepsi hormon tedavisi dedi
Doktor eskiden olsa önerirdim ama, tüp bebek icin gelene tüp bebek yapman gerekiyor derler önünü arkasını düşünmeden, diğer hasta gereksiz tüp bebek tedavisinden erken menapoz başlangıcıdır tüp bebek tedavisinden bu haldesin vah vah derler, biri ultrasonla bakar yumurtalıklarını görmüyorum der kıllanır şüphelenir, diğer doktora gidersin o yumurtalıklarını görür.

İyi bi doktor bul. Evli isen ve cocuk istiyor isen helen bi cocuk yap.
Değerlerin gerçekten çok yüksek yaşına göre…

Doktor eskiden olsa önerirdim ama, tüp bebek icin gelene tüp bebek yapman gerekiyor derler önünü arkasını düşünmeden, diğer hasta gereksiz tüp bebek tedavisinden erken menapoz başlangıcıdır tüp bebek tedavisinden bu haldesin vah vah derler, biri ultrasonla bakar yumurtalıklarını görmüyorum der kıllanır şüphelenir, diğer doktora gidersin o yumurtalıklarını görür.

İyi bi doktor bul. Evli isen ve cocuk istiyor isen helen bi cocuk yap.
Değerlerin gerçekten çok yüksek yaşına göre…
Valla ben kadın doğuma gittim o beni tüp bebeğe yönlendirdi ben tüp bebek yapıcam demedim onlar daha detaylı bilgi verir dediler

bu doktorda ilaçlı tedavi yapmayın diyor hayıt otu balık yağı omega D3 K2 magnezyum falan diyor

Bu adam gibilerde iyi güzelde dedikleri gibi olmuyor herşey.
Senin bu genç yaşta 14 fsh ne bunun omega,d vitamini ne yapabilir.
D vitamini, omega3 hepimiz icin önemli spesifik olarak nokta atışı olsa eyvallah.
Hayıt otu östrojen taktik eden bir bitki bak taklit eder diyorum östrojen demiyorum…
Ben 15 gün kullandım inananılmaz bir saç dökülmesi anlatamam.
Bunlar bir tutturmuşlar doğal bitki herkese iyi gelmiyorum ki. Ya da doz olarak kullanman gereken bir şeyi sinek vızıltısı şeklinde kullanmak yarar sağlamaz ki.
Bu adamın sitesinde ürünler inanılmaz pahalı diyelim bir ürün 400 olsun aynı kalite vs sitesinde 1500 tl.
Eee millete doğal önereyim bende satayım ama çok pahalıya…...
Krill yağı fiyatına bak araştır birde bu adamın sitesindeki fiyatlara vak.

Senin amh değerin, yumurta kaliten, fsh, dhea, e2 vs değerlerini nasıl hangi bitki ile normal seviyeye getirecekmis.

D vitamini, omega3 hepimiz icin önemli spesifik olarak nokta atışı olsa eyvallah.
Hayıt otu östrojen taktik eden bir bitki bak taklit eder diyorum östrojen demiyorum…
Bunlar bir tutturmuşlar doğal bitki herkese iyi gelmiyorum ki. Ya da doz olarak kullanman gereken bir şeyi sinek vızıltısı şeklinde kullanmak yarar sağlamaz ki.
Bu adamın sitesinde ürünler inanılmaz pahalı diyelim bir ürün 400 olsun aynı kalite vs sitesinde 1500 tl.

Senin amh değerin, yumurta kaliten, fsh, dhea, e2 vs değerlerini nasıl hangi bitki ile normal seviyeye getirecekmis.
Bende bilmiyorum inanın şansıma güzel bir doktorda çıkmadı

D vitamini, omega3 hepimiz icin önemli spesifik olarak nokta atışı otüplsa eyvallah.

Ozaman benim tüp bebeğe değilde kadın doğuma mi gitmeme gerek ben tüp bebek yapmayacaktim beni tüp bebeğe yönlendirdi

Ozaman benim tüp bebeğe değilde kadın doğuma mi gitmeme gerek ben tüp bebek yapmayacaktim beni tüp bebeğe yönlendirdi
Fsh degerin yaşına göre gerçekten yüksek.

Yumurtalık rezervini bilmiyorsun ki yumurtalıklarına ultrasonla bakılıp kac yumurta var ya da yok söylediler mi? Yumurta yoksa zaten iş çok zor.
Az varsa mutlaka denettirirler.

Amh değerine bakıldı mı?
Evet amh değerinin genel geçerliligi yok fakat sende doğru sonuç verir.

Eğer çocuk istiyor isen mutlaka yapmalısın.

He şunu yaparsin ben hormon almadan denicem dersin.
2-3 ay yumurtalıklarını bitkisel takviyelerle kuvvetlendirir, yürürsün, yedigine içtiğine dikkat edersin, kan düzeyin vs.
Çıkan yumurta ile tüp bebek yaparsın.

Ama ileride bu değerler ile çok zorlanırsın.

Tüp bebek doktorları da kadin dogum doktoru.
Bisey yapmiyorlar ki ilacla yumurta gelistirip topluyorlar.

Şu var amh degerine bakilmasi icin tup bebek ivf bölümüne gitmen gerekiyor.

Eger sen özelde yaptıracak isen istanbul mecidiyekoyde düzen laboratuvarı var cok cok cok iyiler alanında en iyi laboratuvarlardan.
Ve kanını verdigin gibi isleme alinmasi gerekiyor dışarıda fazla bekleyince sonuc yanlis cikiyor.

Fsh degerin yaşına göre gerçekten yüksek.

Yumurtalık rezervini bilmiyorsun ki yumurtalıklarına ultrasonla bakılıp kac yumurta var ya da yok söylediler mi? Yumurta yoksa zaten iş çok zor.
Az varsa mutlaka denettirirler.

Amh değerine bakıldı mı?
Evet amh değerinin genel geçerliligi yok fakat sende doğru sonuç verir.

Eğer çocuk istiyor isen mutlaka yapmalısın.

He şunu yaparsin ben hormon almadan denicem dersin.
2-3 ay yumurtalıklarını bitkisel takviyelerle kuvvetlendirir, yürürsün, yedigine içtiğine dikkat edersin, kan düzeyin vs.
Çıkan yumurta ile tüp bebek yaparsın.

Ama ileride bu değerler ile çok zorlanırsın.

Tüp bebek doktorları da kadin dogum doktoru.
Bisey yapmiyorlar ki ilacla yumurta gelistirip topluyorlar.

Şu var amh degerine bakilmasi icin tup bebek ivf bölümüne gitmen gerekiyor.

Eger sen özelde yaptıracak isen istanbul mecidiyekoyde düzen laboratuvarı var cok cok cok iyiler alanında en iyi laboratuvarlardan.
Ve kanını verdigin gibi isleme alinmasi gerekiyor dışarıda fazla bekleyince sonuc yanlis cikiyor.
Kan alındığı gibi ertesi gün çıkmıştı sonuç amh 0.29 fsh 13.4 alttan bakıldı adetin 2. Günü
EL: düzgün düzenli
Bo: 3Af
Lo: 2 Af 1 tanesi 13 mm Df

Bu şekilde kağıda yazdı özelden doktor bakıp yumurtalıkların okadar kötü durumda değil bu iyi birşey dedi ben şuan çocuk düşünmüyorum 2 küçük oğlum var biri 3 diğeri 4.5 yaşında sağlık açısından endişelendim he evet 2 3 yıl sonra bir kızım olsun isterdim o yüzden çocuk düşünüyordum ama nasip şimdi tüp bebeği iptal ettim yarın randevum vardı kadın doğum erken menepoz diye ayrı bir bölüm varmış oraya doç. Doktora randevu aldım umarım kendisi çıkar ona gideceğim

X