Leyla ile Mecnun Trt 1

yeni bölüme 3 gün kaldiiiiiiiiii.cok heyecanli ve merakliyim,nasil baglayacaklar acaba konuyu.:KK52:

yeni bölüme 3 gün kaldiiiiiiiiii.cok heyecanli ve merakliyim,nasil baglayacaklar acaba konuyu.:KK52:

Ben de çok merak ediyorum yaa Leylayı nasıl ayarlayacaklar,

Mecnun müzikle de uğraşıyomuş gördünüz mü kızlar belgeselde,ben de diyorum bu çocuk çok güzel okuyo şarkıları

falan hayret ediyodum,

Müzisyenlikte varmış meğer...valla helal olsun...oyunculuk da süper...
:KK9::KK9:

Ben de çok merak ediyorum yaa Leylayı nasıl ayarlayacaklar,

Mecnun müzikle de uğraşıyomuş gördünüz mü kızlar belgeselde,ben de diyorum bu çocuk çok güzel okuyo şarkıları

falan hayret ediyodum,

Müzisyenlikte varmış meğer...valla helal olsun...oyunculuk da süper...
:KK9::KK9:

oyunculuk zaten tek kelimeyle muhtesemmmmmm.seste harikaaaaaa.Masallahlar olsun Ali Atay'a.diger filmlerinide izledim.nasil bir insan bu yaaa.oynamiyor resmen karakterleri yasiyor.helal olsun.cok cok daha iyi yerlere gelmeli

dizimiz bu aksam yok,
TRT bu hafta sehitlere saygidan dolayi tüm komedi programlarini kaldirmis

dizimiz bu aksam yok,
TRT bu hafta sehitlere saygidan dolayi tüm komedi programlarini kaldirmis

Benim de aklıma gelmişti yayınlamazlar heralde diyordum,

Bakamamıştım akşam zaten,şimdi buraya girince okudum,neyse en doğrusunu yapmışlar...

TRTyi simdi daha cok seviyorumEn Büyük TÜRKİYE

aynen.sehitlerimize zaten icimiz kan agladi.benim bütün gün moralim cok bozuktu,hep aglamakliydim sehitlerimizden dolayi.bu isin bir türlü cözülemediginden dolayi...aksam oluncada biraz kafam dagilir demistim,bu yüzden beklemistim.

bende kafam dağılsın diye merakla bekliyordum baktım yok,şimdi öğrendim
bu durumda tabiki kahkahalarla gülmek mümkün değil sadece kafa dağıtmaktı amaç ama gene duyarlı olmaları iyi...

Onur beye yapilan jeste bakar misinizzzzzz. Harikaydi :KK16:

Ne jesti canım,ben kaçırdım sanırım,

Akşam izledik en sonunda yeni bölümü,

Genel olarak güzeldi,yine aynı tadı aldım ben,

Kaza sahnesi biraz karışık olmuş yalnız,tam ayarlayamamışlar sanki,

Ama olsun güzel bağlamışlar yine,

İnce espriler,önemli mesajlar verdiler,

Özellikle sevgililik sözleşmesindeki maddelerde ben çok güldüm,:KK1:

Hele taksinin camından Leylaya mont uzatılmayacak maddesinde koptum,bakınız:iffet dizisine gönderme yani,:KK9:

Ardanın babasını da değişmiş olsa da gördük en sonunda,dedenin kötü ruh ikizi sanırım,biri iyilik biri kötülük meleği gibi sanki,

Emek hırsızlığına yapılan gönderme çok yerinde olmuş,:nazar:

Zombi Leylanın olayı da aynen devam ediyo,çok komik etme bulma dünyası işte,

Yine mi aşık oldun diyo ya valla hakkaten insanlar aşık oldum deyip herşeyi kılıfına uyduruyolar gerçek hayatta da,

Erdal abi ve İsmail abinin sahneleri de çok eğlenceliydi,iş bulma hikayesi yine çok güldürdü beni,:KK53:

Ve silah üretimine yapılan gönderme de yerinde olmuş,çok doğru bi mesajdı,:KK9:

Leylayı tabi gösteremediler hiç,ama yine de abes olmamış olayların bağlanması,beğendim ben...
:KK31:

leylasız bölüm demek güzeldi ,akşam elektrik kesintisi yüzünden izleyemedim:KK37:
merak ediyordum neyse netten izleyebirsem izlerim ya da özetten idare ederim.

leylasız bölüm demek güzeldi ,akşam elektrik kesintisi yüzünden izleyemedim:KK37:
merak ediyordum neyse netten izleyebirsem izlerim ya da özetten idare ederim.

Ya tabi eksikliği çok belliydi ama napsınlar işte mecbur kalınca senaristler öldürüverdiler kızı...:KK37:

Ya tabi eksikliği çok belliydi ama napsınlar işte mecbur kalınca senaristler öldürüverdiler kızı...:KK37:

hadi ya öldürdüler demek ee tabi nasıl ayrılabilirdi ki diziden ,bir de sen uzun zamandır izliyorsun canım mecnunun annesi de sanırım diziden ayrıldı
"asuman damak" onu da babasını terk etti şeklinde uyarlamışlar sanırım :44: o da iyi oyuncudur sanırım onun olduğu bölümlerde güzeldi,

hadi ya öldürdüler demek ee tabi nasıl ayrılabilirdi ki diziden ,bir de sen uzun zamandır izliyorsun canım mecnunun annesi de sanırım diziden ayrıldı
"asuman damak" onu da babasını terk etti şeklinde uyarlamışlar sanırım :44: o da iyi oyuncudur sanırım onun olduğu bölümlerde güzeldi,

pis 7li ye geçti mecnunun annesi..ondan ayrıldı zannımca..:KK4:

Ne jesti canım,ben kaçırdım sanırım,:KK31:

reklamlara girince bi kac kere ayni seyi gösterdiler
halkin arasina karismislar
bi sürü kisi leylayla mecnunun dillere yapimis sözlerini söylüyor tek tek
naaasii, neeeemis, hooop gibi...
en sonunda bi kac kisi gecmis olsun onur diyor... cok tatliydi, bulursam eklerim videoyu...

ahanda buldum:
onur ünlüye trtden gecmis olsun klibi, seviyorum bu trtyi ya :KK16:

[video=youtube;8p5c-Qt9eag]http://www.youtube.com/watch?v=8p5c-Qt9eag&feature=player_embedded[/video]

leylanın olmamasından dolayı bir boşluk vardı dizide. olayı iyi bağlamışlar. bölümü beğendim ama eski bölümler kadar iyi olacak mı göreceğiz bakalım.

Akşam ki bölümü beğendim. Espiriler de iyidi.
Açıkçası Leyla`yı pek aramadım ammmaaaa Ushan Çakır`a ne kadar öfkeli de olsam Arda`nın eksikliğini hissettim.
Bir yerlerden ya tıstıs gülüşüyle yada baaam aldı baaam diye en şımarık haliyle çıkar diye bekledim.
Neyse...
Onur Ünlü`ye yapılan jest benim de çok hoşuma gitti. İyi bir düşünce. Zaten bu dizi farklılıklarıyla sevdiriyor kendini.
Gelecek bölüm fragmanını seyrettim güzel bir bölüm bizi bekliyor. Özellikle Cemre suya düştü espirisine kahkaha attım resmen.
Bir de bir klip yayınlanmış yeni kızmızla. Ferdi Tayfur`lu dönem bitti sanırım. Arif Susam`ın bir şarkısıyla hazırlanmış.
Pardonlu bir şarkı. Video eklemeyi hala bilmediğim için ekleyemiyorum :KK17:

X