Leyla ile Mecnun Trt 1

hadi ya öldürdüler demek ee tabi nasıl ayrılabilirdi ki diziden ,bir de sen uzun zamandır izliyorsun canım mecnunun annesi de sanırım diziden ayrıldı
"asuman damak" onu da babasını terk etti şeklinde uyarlamışlar sanırım :44: o da iyi oyuncudur sanırım onun olduğu bölümlerde güzeldi,

Evet canım o da neden ayrıldıysa anlayamadım,sahneleri azdı belki ondan çıktı diziden bilemiyorum,kaliteli

oyuncu ama eksikliğini çok hissetmedim ben şahsen he he...

:KK9:

reklamlara girince bi kac kere ayni seyi gösterdiler
halkin arasina karismislar
bi sürü kisi leylayla mecnunun dillere yapimis sözlerini söylüyor tek tek
naaasii, neeeemis, hooop gibi...
en sonunda bi kac kisi gecmis olsun onur diyor... cok tatliydi, bulursam eklerim videoyu...

Anladım canım,izledim şimdi teşekkürler,güzel yapmışlar gerçekten,

Mesela Ferihanın annesi de kanser olmuş ya onların kanal ona bişey yapmamış bak ne güzel Trt farkı işte de mi !

:nazar:

ahanda buldum:
onur ünlüye trtden gecmis olsun klibi, seviyorum bu trtyi ya :KK16:

[video=youtube;8p5c-Qt9eag]http://www.youtube.com/watch?v=8p5c-Qt9eag&feature=player_embedded[/video]

Süper olmuş klip,sağol Thirtyfour eklediğin için...:nazar:

Akşam ki bölümü beğendim. Espiriler de iyidi.
Açıkçası Leyla`yı pek aramadım ammmaaaa Ushan Çakır`a ne kadar öfkeli de olsam Arda`nın eksikliğini hissettim.
Bir yerlerden ya tıstıs gülüşüyle yada baaam aldı baaam diye en şımarık haliyle çıkar diye bekledim.
Neyse...
Onur Ünlü`ye yapılan jest benim de çok hoşuma gitti. İyi bir düşünce. Zaten bu dizi farklılıklarıyla sevdiriyor kendini.
Gelecek bölüm fragmanını seyrettim güzel bir bölüm bizi bekliyor. Özellikle Cemre suya düştü espirisine kahkaha attım resmen.
Bir de bir klip yayınlanmış yeni kızmızla. Ferdi Tayfur`lu dönem bitti sanırım. Arif Susam`ın bir şarkısıyla hazırlanmış.
Pardonlu bir şarkı. Video eklemeyi hala bilmediğim için ekleyemiyorum :KK17:

Ben ekleyeyim canım,çok komik yalnızzz...:KK1:

''Leyla İle Mecnun'' 31.Bölüm Fragmanı..| 7 Kasım Pazartesi.. - YouTube

Kızlarr Fikretin kaynanası da gelmiş diziye inanmıyorum....:KK37::KK1:

bölüm cok güzeldi,cok güldürdü beni ama gözüm sürekli Leyla'yi aradi.
sevgililik sözlesmesinde iffet göndermesine bittim bittim:KK52:

Evet canım o da neden ayrıldıysa anlayamadım,sahneleri azdı belki ondan çıktı diziden bilemiyorum,kaliteli

oyuncu ama eksikliğini çok hissetmedim ben şahsen he he...

:KK9:

Anladım canım,izledim şimdi teşekkürler,güzel yapmışlar gerçekten,

Mesela Ferihanın annesi de kanser olmuş ya onların kanal ona bişey yapmamış bak ne güzel Trt farkı işte de mi !

:nazar:

Süper olmuş klip,sağol Thirtyfour eklediğin için...:nazar:

canim Mecnun'un annesi yani Asuman Dabak neden ciktigini anlatmamis ama twitterde yazmiski "cok kirgin ve kizgin olarak ayrildim ama oyuncu arkadaslarimla ve ekiple alakasi yok."
yani zannedersem bu eflatun film herkesi böyle kovuyor diziden yaaa.bu ne beee.ne kadar acemice bir is.keske baska bir yapimci sirketle calissalardi,o zaman dizinin gidisati böyle olmazdi

canim Mecnun'un annesi yani Asuman Dabak neden ciktigini anlatmamis ama twitterde yazmiski "cok kirgin ve kizgin olarak ayrildim ama oyuncu arkadaslarimla ve ekiple alakasi yok."
yani zannedersem bu eflatun film herkesi böyle kovuyor diziden yaaa.bu ne beee.ne kadar acemice bir is.keske baska bir yapimci sirketle calissalardi,o zaman dizinin gidisati böyle olmazdi

Öyle miii,hiç duymamıştım ben,doğrudur o zaman,yapımcı şirketle anlaşamayınca çıkmıştır kadıncağız napsın...

Ha bu arada umarım bence de esmer olan kıza aşık olur Mecnun,ben de sarıyı pek sevmedim,ama o esmer olanı da

biraz Leylaya benzetseler keşke,saç rengini falan benzer yapsalar,daha kolay aşık olur Mecnun hem o zaman...
:KK34:

Öyle miii,hiç duymamıştım ben,doğrudur o zaman,yapımcı şirketle anlaşamayınca çıkmıştır kadıncağız napsın...

Ha bu arada umarım bence de esmer olan kıza aşık olur Mecnun,ben de sarıyı pek sevmedim,ama o esmer olanı da

biraz Leylaya benzetseler keşke,saç rengini falan benzer yapsalar,daha kolay aşık olur Mecnun hem o zaman...
:KK34:

biliyormusun,aslinda ben Mecnun'un kimseye asik falan olmasini istemiyorum yaaa.biz Mecnun'un Leyla'yi sevmesini sevdik.simdi baska bir kiza asik olursa nasil kaldiricam ben ve benim gibi düsünenler......

yeni fragmanlar arkadaslar

[video=youtube;ah_IyRZ2ZsQ]http://www.youtube.com/watch?v=ah_IyRZ2ZsQ[/video]

[video=youtube;D6FCx5b2Eeg]http://www.youtube.com/watch?v=D6FCx5b2Eeg&feature=related[/video]

leylasız ardasız zeynepsizde gayet süper olmuş.sonuçta okadarda abartmamak gerekir diziden ayrılmalarını.sanki onlar olmazsa dizi olmazmış durumuna getirdiler.diğer oyunculara haksızlık.ben çok sevdim yeni bölümü özlemişim:)

leylasız ardasız zeynepsizde gayet süper olmuş.sonuçta okadarda abartmamak gerekir diziden ayrılmalarını.sanki onlar olmazsa dizi olmazmış durumuna getirdiler.diğer oyunculara haksızlık.ben çok sevdim yeni bölümü özlemişim:)

tabiikide izlenir,yeterki Ali Atay yani Mecnun gitmesin.ben ona hayranim.böyle bir süper oyunculuk olamaz ya,harika bir adam.ama ben mecnunun baskasina asik olmasini istemem,ama olursada zamanla onada alisiriz tabiiki.
bölüme her zamanki gibi cok güldüm.her replik ayri bir sahane

tabiikide izlenir,yeterki Ali Atay yani Mecnun gitmesin.ben ona hayranim.böyle bir süper oyunculuk olamaz ya,harika bir adam.ama ben mecnunun baskasina asik olmasini istemem,ama olursada zamanla onada alisiriz tabiiki.
bölüme her zamanki gibi cok güldüm.her replik ayri bir sahane

herbir oyuncu başlı başına bir konu.o yüzden sıkılmıyoruz bence.yeniliklere açık olmak lazım mecnun yeni bir aşkın peşinden koşsun bizde izleyelim keyifle.

herbir oyuncu başlı başına bir konu.o yüzden sıkılmıyoruz bence.yeniliklere açık olmak lazım mecnun yeni bir aşkın peşinden koşsun bizde izleyelim keyifle.

Katılıyorum. Bu dizinin özelliği karakterlerin hepsinin başrol olması. Sadece Mecnun ve Leyla başrol değil.

Bence Mecnun`un aşık olacağı kız sarışın kız. Onla klip yapılması tahminimi güçlendirdi.
Ali Atay`da kapı gıcırdasa oynayacak. Bayılıyorum onun kıvırtmasına:KK1:
Ben dizileri genelde 1. sezona kadar izleyebiliyorum. Diğer sezonları merak bile etmiyorum.
Ama bu dizi ile Behzat Ç. yi dört gözle bekliyorum.:21:

Katılıyorum. Bu dizinin özelliği karakterlerin hepsinin başrol olması. Sadece Mecnun ve Leyla başrol değil.

Bence Mecnun`un aşık olacağı kız sarışın kız. Onla klip yapılması tahminimi güçlendirdi.
Ali Atay`da kapı gıcırdasa oynayacak. Bayılıyorum onun kıvırtmasına:KK1:
Ben dizileri genelde 1. sezona kadar izleyebiliyorum. Diğer sezonları merak bile etmiyorum.
Ama bu dizi ile Behzat Ç. yi dört gözle bekliyorum.:21:

yoo beni yanlis anladiniz.ben bu dizide sadece mecnun harika diye düsünmüyorum.hepsi ayri bir sahane.Nurten'in Leylasina kadar hepsi ayri bagliyor bizi bu diziye.
ama mecnun yinede en bas karakter.yani buradaki basrollerin basi.

yoo beni yanlis anladiniz.ben bu dizide sadece mecnun harika diye düsünmüyorum.hepsi ayri bir sahane.Nurten'in Leylasina kadar hepsi ayri bagliyor bizi bu diziye.

Yok canım sen beni yanlış anladın. Ben o yorumumda arkadaş güzel bir noktaya değindiği için düşüncelerimi yazdım. Sonuçta bu forumu sadece biz üyeler değil üye olmayanlar da okuyor. Dizide olaylar olunca bir çok yerde dizi izlenmez gibi yorumlar okudum ve çok üzüldüm. Bu dizinin özelliklerinden biri de sadece meşhuuur aşk üçgenindeki 3 kişi değil herkesin başrol olduğunun altını çizdim. :KK34:

Bu arada klibi de eklemişsin Azeri kızı, teşekkür ederim. Arif Susam`ı çocukluğumda çevremdekiler son ses dinlerdi. Beni o günlere götürdü.
Sayende bir kez daha izledim.
Ali Atay`ı ben ilk kez Şapkadan Babam Çıktı`da keşfetmiştim. Orda da çok beğenirdim. Bunu da dipnot olarak belirteyim dedim :KK1:

yeni fragmanlar arkadaslar

[video=youtube;ah_IyRZ2ZsQ]http://www.youtube.com/watch?v=ah_IyRZ2ZsQ[/video]

[video=youtube;D6FCx5b2Eeg]http://www.youtube.com/watch?v=D6FCx5b2Eeg&feature=related[/video]

off mecnun süpersin :KK1:
ama sari ciyani sevmedim sevemicem galiba :KK19:
keske öbür kizla olsa yaw...

hayır seni yanlış anlamadım ali atayı bende çok seviyorum çok beğeniyorum.ben genel olarak yazmıştım diğer rollerinde hakkını yemeyelim falan diye.seni eleştirmek gibi bir niyetim yoktu.böyle anladıysan özürdilerim.sorun yok diziye devam:))))

Son düzenleme:
Yok canım sen beni yanlış anladın. Ben o yorumumda arkadaş güzel bir noktaya değindiği için düşüncelerimi yazdım. Sonuçta bu forumu sadece biz üyeler değil üye olmayanlar da okuyor. Dizide olaylar olunca bir çok yerde dizi izlenmez gibi yorumlar okudum ve çok üzüldüm. Bu dizinin özelliklerinden biri de sadece meşhuuur aşk üçgenindeki 3 kişi değil herkesin başrol olduğunun altını çizdim. :KK34:

Bu arada klibi de eklemişsin Azeri kızı, teşekkür ederim. Arif Susam`ı çocukluğumda çevremdekiler son ses dinlerdi. Beni o günlere götürdü.
Sayende bir kez daha izledim.
Ali Atay`ı ben ilk kez Şapkadan Babam Çıktı`da keşfetmiştim. Orda da çok beğenirdim. Bunu da dipnot olarak belirteyim dedim :KK1:

hayır seni yanlış anlamadım ali atayı bende çok seviyorum çok beğeniyorum.ben genel olarak yazmıştım diğer rollerinde hakkını yemeyelim falan diye.seni eleştirmek gibi bir niyetim yoktu.böyle anladıysan özürdilerim.sorun yok diziye devam:))))

o zaman tamamdir,hepimiz ayni düsüncedeymisiz:KK9:
bende bu dizi izlenmez falan diyenlere kizdim.bu süper yetenekler yadsinmamali.ama bence var ya ,bazilari izlenmez deyip kesin meraklarindan oturup 30. bölümü izlemislerdir.adim gibi eminim buna:KK1:

X