Gebeliğe Hazırlık Letrol kullanan var mi arkadaşlar acil yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir yanlışınız var doktorlar her muayrnemde benim amh bakıyorlar siz e nabızdan tahil sonuçlarına bir bakın bence

Evet evet amh şek
Bilmiyorum hiç görmedim denk gelmedim yani ama bakarım bu arada polikistik overliyim ben bi doktora gidiyordum bahcecide ordaki doktor muayane ederken çok sayıda yumurtan var demişti tüp bebek yapalım demişti çok şanslısın falan demişti yumurta sayın çok iyi demişti acaba alttan muayene yle de az çok belli olmuyor mu

Merhaba arkadaşlar ben geçen ay doktora gittim bana letu verdi adetin 5 günü den 5 gün boyunca kullan dedi ondan sonra 12. Gün ilişki 14 günde muayene ye gel dedi. Gittim yumurtaların büyümüş dedi 2, 3 günde bir ilişkiye girin dedi bende hocam çatlatma iğnesi yapmayacak mısınız dedim yok dedi git adet olursan tekrar gel dedi. Ben tekrar adet oldum gene gittim bu sefer letrol diye hap verdi aynımis gene aynı şekil kullan gel dedi aranızda sadece hap kullanıp hamile kalanlar varmi acaba

Arkadaşlar letrol hap kullanan varmi doktor kaç defa ilişki önerdi bana 12 günü tek dedi acaba öncesinden de olsa sorun olurmu bi bilgi verin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…