Gebeliğe Hazırlık Letrol kullanan var mi arkadaşlar acil yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman sana da sorayım okumussundur belki ama yinede sorayım ben doktoru göremiyorum konuşmak için ya hep hemşireyle konuşmak zorunda kalıyorum sizde de öyle mi
Aynen öyle canım hem hemşireyle muhattap oluyorum doktora muayene sırasında yumurtalarım kaç mm olmuş hocam dedim sormaz olaydım sanki söylesem anlıycakmısın dedi ondan sonra soğudum zaten

Bı bakalim bu ay nasıl olacak ona göre bı yol çizerim herhalde bide ta nerden nereye gidiyorum kız bu doktor için iki otobüs değiştiriyorum
Valla pek de ıyi biri değil gibi ben 7 8 doktor gezdim en sonunda bunu buldm çok pinpirikliyim incelerim herşeyi

Aynen öyle canım hem hemşireyle muhattap oluyorum doktora muayene sırasında yumurtalarım kaç mm olmuş hocam dedim sormaz olaydım sanki söylesem anlıycakmısın dedi ondan sonra soğudum zaten
Aşılama sırasındada hiç muhattap olmadı moral falan da vermedi sadece çıkarken bol şanslar dedi o kadar açıkcası aşılamadanda pek umutlu değilim bakalım bekliyorum

Aynen bende doktorum Pınar özcan aşılama yaptırdım sonucu öğrenmemede 5 gün kaldı
Canım ben pkoluyum normalde adetlerim düzensizdir ilaçla adet oluyorum bı şekilde tavsiye üzerine bu doktora gittim neyse rahim filmi çektim tüplerle alakalı bir sıkıntı yok dedi sadece biraz saga dönük oda gebeliğe çok engel değil dedi 3 ay bu şekilde deneyebiliriz dedi sperm testi de normal çıktı normal yolla gebelik için yeterli olabilir dedi şeker ilacı Glifor folik asit folidoce bide cyclo progynova ilacıni verdi buda adet düzenliyormus adet ol gel dedi adet oldum geçen hafta çarşamba günü gittim 3. Günümde 8 tane menopur 75 iğne verdi bide letrol diye bir hap verdi hapı 5 gün iğneyi 8 gün kullandım bugün kontrole gittim yumurtaliklarima baktı gayet güzel gelişmiş rahim duvarin falan da iyi dedi çatlatma iğnesi verdi ovitrelle saat 2 de yap dedi ben 2 .20 gibi falan yapabildim işte neyse takıldığım nokta şu bana tek bir gün ilişki önerdi 9 Ocak cumartesi ilişki olsun dedi 9 ocaktan önce ve sonrasında ilişki olmasın dedi çoğul gebelik olmasın diye sence tek bir gün yeterli olur mu ya direk 9 Ocak ilişki 22 ocak da kan ver dedi bu kadar

Aşılama sırasındada hiç muhattap olmadı moral falan da vermedi sadece çıkarken bol şanslar dedi o kadar açıkcası aşılamadanda pek umutlu değilim bakalım bekliyorum
Aynen ya hiç hastayla ilgilenme konuşma moral motivasyon vermiyor dediğin gibi çıkarken sadece bol şanslar hayırlı haberlerini bekliyoruz diyor bu kadar ve göremiyorsun kadını yani üstümü giyip çıkana kadar kadin buhar olup uçuyor

Valla pek de ıyi biri değil gibi ben 7 8 doktor gezdim en sonunda bunu buldm çok pinpirikliyim incelerim herşeyi
Bende gittim çok doktora canım bide İstanbul gibi bı yerde gerçekten iyi sağlam bir doktor bulmak hem zor olanlar da çok pahalı maliyetli oluyor

Bende sordum gibi duymamazlıktan geldi sanki

Bende pkoluyum canım adetlerim düzensiz yumurtalarım büyümüyo ve çatlamıyo bende 2 kutu menopur ve letrol kullandım iki tane yumurtam oluştu aşılama sonrası gün aşırı ilişki önerdi ama senin kaç tane yumurtan oluştu eğer 2 tane oluştuysa bence doktoru dinleme iğne öncesi ve sonrası ilişkide bulun riske atma derim ama 2 den fazla yumurtan oluştuysa onu bilemem canım

Çok fazla Bilgi vermiyo hastalarına çok yoğun olduğundan herhalde eğer tutmazsa bidaha ona gitmeyi düşünmüyorum ben
Aşılama dedikleri şey nasıl oluyor acaba ya bilgi verebilir misiniz bide maliyeti ne kadar oldu orda biraz pahalı çünkü De

İşte kaç tane olmuş ve kaç mm olduğunu bilmiyorum ki bende acaba yarın arayıp sorsam mi ki

Aşılama dedikleri şey nasıl oluyor acaba ya bilgi verebilir misiniz bide maliyeti ne kadar oldu orda biraz pahalı çünkü De
Canım iğneler hariç aşılama 1300 tl rapor çıkarttım ve ilaçlarada 250 küsür para verdim iğne ve letrole..Aşılama dediğin olayda normal yumurtaların büyüyene kadar göbekten iğneni oluyosun ve yeteri kadar büyüdüğünde çatlatma iğnesi oluyosun çatlatma iğnesinden 36 sonra aşılama yapılıyo yani yıkanmış spermleri sana enjekte ediyolar yumurtalara çok yakın yere bırakıyolar sonra biraz masada dinlenip evine gidiyosun gün aşırı ilişki öneriyorlar aşılamada 2 dakika falan sürdü benim kolay bi işlem

1500 falan oluyor yani tamam benim tedavim de bir nevi aşılama gibi bişey sadece yıkanmış sperm olayı yok bizde bende ignelere 530 lira verdim letrolle birlikte bugün de çatlatmaya 90 lira zaten muayene yol yeme içme vs saymıyorum bile

Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah emeklerimizi boşa cikarmasin hele ki böyle bir süreçte cidden maddiyat çok zorluyor insani sen ne zamandan beri çocuk istiyor yaş kaç ne kadarlık evlisin

Sana normal ilişki önermiş canım Eğer eşinin sonuçları iyi çıktıysa tutar büyük ihtimalle aşılamadada çok fazla şans yok zaten doktorlar yüzde 15 gibi bi rakam söylüyorlar yani başarı oranı baya düşük rapor çıkartmak içinde bazı şartları taşımak gerekiyo 3 yol evlilik şartı sgk priminin 900 gün olması vs vs

Hmm onunda şartları falan varmış demekki hiç bişey kolay olmuyor işte nasip artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…