Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
kizlar ben yapiyorum indirmeden bir sitede 70 dak. lik var orayi aciyorum yuruyrum gun asiri yapypiyrum bide abfit aletimle stebi cikardim onlarla devam edicem ben isteyen link yollim özelden oradan kolaylikla yapin sagöicakla kalin hoccaklaim bundan sonra bende sizinleyimmm:KK52:
bana linki yollarsan cok memnun olurum.tesekkurler.cok guzel kilo vermissin.ins,bende verebilirim...

indirmene gerek yokki direk oradan yap guzelim benim
belki siparis verebilirsin netten
teşekkürler canım nihayet indirebildim.indirmek için bu kadar diretmemin sebebi isecd olarak yedeklemek.çünkü bilgisayar formatlanınca hepsi siliniyor.
bu arada birşey daha sormak istiyorum kilo cetvelini güncellemeyi nesıl yapıyorsun.yardımcı olursan sevinirim.

Son düzenleme:
kızımdan fırsat buldukça yapıyorum sabahları da plates yapıyorum bakalım ne olcak

eveeet yürüyerek zayıfladım 77 den 72 ye düşmüş bulunuyorum şu anda...
aynı tempoda devammm...
iyiki keşvettim burayı :)

eveeet yürüyerek zayıfladım 77 den 72 ye düşmüş bulunuyorum şu anda...
aynı tempoda devammm...
iyiki keşvettim burayı :)

evet canım sen çok güzel zayıflamışsın
çok belli oluyor
benim de yatılı misafirler olunca kaldı
tekrar başlıycam

merhaba kızlar;
bende 1 ay sürekli yaptım ama bıraktımm ve bir türlü başlayamaıdmmm leisle ablayla sporaaa
hpinize kolay gelsin

kizlar ben yapiyorum indirmeden bir sitede 70 dak. lik var orayi aciyorum yuruyrum gun asiri yapypiyrum bide abfit aletimle stebi cikardim onlarla devam edicem ben isteyen link yollim özelden oradan kolaylikla yapin sagöicakla kalin hoccaklaim bundan sonra bende sizinleyimmm:KK52:

Rica etsem bana özelden link yollayablrmsn cnm :KK16:

Arkadaşlar ben de spor yapmak için vakti olmayanlardanım,

O nedenle evde bu hareketleri yapmam benim için çok uygun olacak,

Yalnız bu hareketlerin hafiften başlayıp daha uzun yağ yaktırıcı olanlara kadar bölümlerini sıra ile verebilmeniz mümkün mü?

Ben işyerinden nete giriyorum,indiremem videoları,burda izleyip ezberleyip evde yapmayı planlıyorum,

Ama hangisi önce hangisi sonra,hangisi basen için hangisi bel için onları doğru şekilde yapmam lazım,

Bu videoları ekleyen arkadaştan ricam tüm videoları sırasıyla koyabilir misin lütfen?

Çok makbule geçti valla böyle bi konu açmanız,çok teşekkürler...
:nazar:

Ya arkadaşlar bişey daha sorucam,egzersizleri yemekten önce mi sonra mı yapıyosunuz?

Bugün de kahvaltıdan iki saat sonra 15dk. egzersizi yaptım,yavaş yavaş artırıcam süreleri...:KK31:

Herkese kolay gelsin...

bence önce yapmalısın cnm tok karnına hareket etmek zorlaşır her zaman

Ama aç karnına zaten vücudunda enerji yok bi de egzersiz yaparsak vücut aşırı yorulur ve daha

fazla yemek yemez miyiz?

Zaten kahvaltıdan iki saat sonra yaptım hemen değil yani...
:nazar:

bir çok videosu var
bunları isimleri ve açıklaması ile ekliyorum
alıntıdır

fast mile serisi 1-4 millik program) daha hızlı adımlı yürüyüş ve hızlı kilo vermeye yönelik bir seri duruma göre istenen milden başlanabilir.

3 mil olanı vücudu baya calıştırıyor ve Leslie nin dediğine göre 1 -2 haftada sonucları görmeye başlıyormuşuz
expres seri 1 den 4 mile
kadar bu serinin farklılığı egzersizlerde resistand band denen pilates lastiği kullanılıyor olması yürüyüş sırasında üst bölge kol ve vücut kaslarını çalıştırıyorlar ben fast mile den ertesi gün expres 3 milini yapıyorum lastik olarak çarşıdan uzun ve kalın lastik aldım aynı işi görüyor kısacası bu egzersiz diğerine göre aşırı hızlı değil ama lastikli çalışıldığı için kardiyo yerine geciyor ve vucudu zorluyor

4 Really Big MiLES oldukça tempolu ve hızlı bir yürüyüş aralarda bol bol koşuluyor kilo kaybı ve yağ yakımı için iyi bir secenek bir de videoda Leslinin kızını da görebilirsiniz oda yürüyüşleri yapıyor annesiyle:))

walk the walk 1 ve 2 mil olan diğerlerine göre daha yavaş akşam saatlerinde yapılacak hafif ve etkili bir program ben bunuda akşam yatmadan yapıyorum özellikle yemeklerden sonra iyi oluyor

walk away your waistline 3 mil yürüyüş bel ve cevresini inceltemeye yarayan bir program bele bağlanan bir tür lastik kullanılıyor ayrıca kol kasları da iyi çalışıyor.

3 mile weight loss walk kilo kaybı için 3 millik yürüyüş hafiften başlayıp tempo hızlanıyor 2.milinde diğer yürüşçülerden mary kay hareketleri yaptırıyor en hızlı bölümü 2.mil kilo vermek isteyenler,bu yürüyüşü yapabilirler.

5 mile fat burning walk 5 mil yağ yakıcı yürüyüş tempolu hızlı yürüyüşler ve millerin sonlarına doğru jogging(hafif koşu) yapılıyor başka bir mile gelindiğinde tempo hafifliyor,millerin sonuna doğru yine hzılanıyor. metabolizmayı hzılandırıp yağ yakmakta büyük fayda sağlayan bir yürüyüş herhangi bir ekipman kullanılmıyor.

5 mile slim down 5 gün boyunca vücudun farklı bölgelerini çalıştıran 1 millik yürüyüşler yapılıyor her gün 1 mil yapılıyor.

5 mil advanced walk 5 mil boyunca farklı millerde,ağırlık,bele bağlanan lastik,pilates lastiği kullanılarak yapılan tempolu ve hızlı adımlı yürüyüş.

1 mile jog 1 mil boyunca hafif koşu yapılıyor.

Heart Healthy Walk kalp sağlığını korumak ve kalbi güçlendirmek için yapılan düzenli hafif tempolu yürüyüş

[COLOR="DarkRe[COLOR="DarkRed"]
d"]Exercise Tv 1-2-3 mile
ilk mil hafif yürüyüş diğer millerde tempolu ve hızlı yürüyüşler var kalp sağlığının korunması da amaçlanıyor kol hareketleri fazla ayrıca dizlerin karna doğru cekildiği hareketler yoğunlukta olduğundan bacak bel ve kenarları iyi çalışıyor.

Walk off 10 Pounds 3 millik 4-5 kg verdirmeyi amaçlayan tempolu aerobik tarzı yürüyüş

Britanny Ulrich walk Now 2 mil tempolu ve hızlı yürüyüş burdaki videoda Leslie sansone yok onun yerine başka bir kız var. genc kız ve erkeklerin bulunduğu bir toplulukta dinamik eğlenceli yürüyüşler yapılıyor

leslie sansone shortcuts and absüst beden ve alt bedenin güçlenmesini sıkılaşmasını sağlayan yer hareketleri yapılıyor.

walk firm leslie sansonun önce yürüyüş ardından resistance band denen lastikle sıkılaşma egzersizleri yaptırdığı bir program...

leslie sansone walk away your pounds abs 1-2-3 mile
bele bağlanan lastik yardımıyla kol,bel bölgelerinin güçlenmesi ve sıkılaşması sağlanıyor 1.mil hafif tempolu, 2 ve 3. mil hızlı tempolu gelişmiş yürüyüş tarzında.

Leslie Sansone Women's Walk 2 mil yürüyüş ilk mil hafif 2. mil tempolu geçiyor sonrada tüm vücudu kapsayan güçlendirici ve sıkılaştırıcı yer hareketleri yapılıyor.süresi 1 saat.
[/COLOR][/COLOR]

bu videolardan birini indirip ben de yapmaya başlayacağım..
basen ve bacaklarımı inceltmek istiyorum..
hangisi daha etkili olur acaba???

X