Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
kızlar indirdim dosya rar lı çıkartma işlemini yapmıyo şöyle bi uyyarı veriyo
çıkartma işleme devam edebilmek için aşağıdaki cilt gerekiyo:
C:\Documents and Settings\User\Desktop\LesliSanson-3FasMil.part2*****
anlayan varsa yardım lüffenn

burcu dün eşim getirdi 4 ml ama 59 dk sürüyor farklımı acaba

ya benimki 51 dakika diyor 45 dakikada 4 ml tamamlanıyo sonra leslie konuşuyo konuşuyo:)))o kadar çok varki belki farklıdır ama 4 ml dehşet bişey koşuyosun 2 ml boyunca nerdeyse ben yaptım 4 ml birazönce..
dün hem 3 hem 4 yaptım ya akşam uyuyamadım yorgunluktan ama sabah 59 .800 çıktım:)

kızlar indirdim dosya rar lı çıkartma işlemini yapmıyo şöyle bi uyyarı veriyo
çıkartma işleme devam edebilmek için aşağıdaki cilt gerekiyo:
C:\Documents and Settings\User\Desktop\LesliSanson-3FasMil.part2*****
anlayan varsa yardım lüffenn

bütün partları indirip tek dosyaya attın dimi .ben 4 ml öyle yaptım hatta sayfayı kapattım 1 part indirince tekrar açtım 2 part ı indirdim sonuna kadar en sonunda 4 partı açınca direk açıldı.

ya benimki 51 dakika diyor 45 dakikada 4 ml tamamlanıyo sonra leslie konuşuyo konuşuyo:)))o kadar çok varki belki farklıdır ama 4 ml dehşet bişey koşuyosun 2 ml boyunca nerdeyse ben yaptım 4 ml birazönce..
dün hem 3 hem 4 yaptım ya akşam uyuyamadım yorgunluktan ama sabah 59 .800 çıktım:)

anammm kız bu lesile ablada amma karıştırmış işi heee
dur ben san tam adını yazayım bendekiknin bende sabah 3 mil yaptım begendim süper yani

4 Really Big MiLES oldukça tempolu ve hızlı bir yürüyüş aralarda bol bol koşuluyor kilo kaybı ve yağ yakımı için iyi bir secenek bir de videoda Leslinin kızını da görebilirsiniz oda yürüyüşleri yapıyor annesiyle:))

bendeki bu cnm

anammm kız bu lesile ablada amma karıştırmış işi heee
dur ben san tam adını yazayım bendekiknin bende sabah 3 mil yaptım begendim süper yani

ay valla 3 ml süper aslında yine terliyosun szayıflıyosun ama 4 ml çok yorucu ben yine 3 ml döniyim diyorum bendeki 45 dakika 38 de 3 ml tamamlanmış oluyo sendekide öyle dimi.

4 Really Big MiLES oldukça tempolu ve hızlı bir yürüyüş aralarda bol bol koşuluyor kilo kaybı ve yağ yakımı için iyi bir secenek bir de videoda Leslinin kızını da görebilirsiniz oda yürüyüşleri yapıyor annesiyle:))

bendeki bu cnm

yok demek farklı olanları indirmişiz ama hepsi aynı kapıya çıkıyo sanırım :)))bol hareket bol ter atma :))

ay valla 3 ml süper aslında yine terliyosun szayıflıyosun ama 4 ml çok yorucu ben yine 3 ml döniyim diyorum bendeki 45 dakika 38 de 3 ml tamamlanmış oluyo sendekide öyle dimi.

ewet cnm aynısı
4 mil daha çok zayıflatıyorsa onu deneyelim
eşim hepsini indirdi akşama getircek yarın snein deidign 4 mil yapayım tam adını yazarsan

burcu birde dönüşümlü yapmalk lazım hep aynı yapınca vücut alışıyor

haklısın bende bigün 3 bigün 4 yapıcam.yaptıktan sonra çok mutlu oluyorum sanki üstümden ağırlık kalkıyo gibi geliyo ve o gün kendime güvenim nasıl yükseliyo anlatamam.inşallah istikrarlı şekilde yaparız birbirimize destek olalım..

burcu ben evde spor yapmaktan nefret ederim ama bu leisleye bayılıoyorum
gerçekten sıkmıyor

selam kızlarrrrrr
burcucum bende 45 dk olanı yapıyorum ama baya memmunum yakında 4 mil indirip yapıcam

ya bu süper bişiy şimdi 1 mille başladım denemelik.çok eğlendim...
3 ay önce doğum yaptım 75le doğuma girdim çıktım 68e düştüm.
süt olsun ye süt olsun ye oldum 77 kilo :KK43:
kış, bebek var evdende çıkamıyorum diyet emzirme döneminde yasak süt kesilir diye.
çıkmazlardaydım.
çok teşekkür ederim valla altın bulmuş gibi sevindim :)

X