Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
ayyy lila canım benim bu link çok iyi oldu
bugün 47 dak lık olanı yaptım baya yoruldum çok eğleceliydi
bide sauna şortumu giydim baya terledim
doğum sonrası kilolara elveda derim inşalllahhhh
göbekte eritiyorsa tam süper olucak işte

canımmbenim allah bağışlasın bebişini
kaderimiz benziyor benim de kuzumun adı rüzgar
85 le doğuma giridm çıkınca 77 dim ama hoooop bi baktım 80 oluvermişim ama kuzum ek besine başlayana kadar diyet falan yapmadım sen de yapma sakın sonra hafif diyet evde spor falan 60lara geliverdim , şimdi yine başladım diyete amacım ideal kiloma gelmek
lesliyi 2 gündür yapıyorum bayaa zevk aldım ben de

merhaba hmlar bebeklerinizi allah bagışlasın
süt olsun diye yiyip bende 90kilolara gelmiştim

bende 15 gündür yapıyorum leileyi
çok keyifli

aminnnn
akşam 47 dakika yine yapıyım dedim
çok yorulmuşum bugün 30 dakikasını ancak yapabildim

Son düzenleme:
bozoom bu olay bizi sardı ha gayret vericez şu kiloları :)
yaza bikini giyip sahillerde salına salına yürüycez inşallah

canııım ilaç gibi geldin valla senin Rüzgarınıda Allahım bağışlasın inşallah.
inşallah bende eski kiloma dönebilirim cumbocum diyet yapmıyorum hafif hafif spor işte evde :)

dün öğlen ve akşam 35 dakikalık olanı yaptım sanırım 2mil olan
sardı beni bu olay :))))
bayrama 1 hafta olsaydı daha iyi olucaktı :)))

bende artık 2 mile geçtim bozocum 1 mil yetmiyo artık :))
ha gayret yaza cillop gibi olacaz :)))

kizlar gercekten yapmak zevkli fakat ben hala duzenli yapamiyorum.bunu duzenli yapip ne kadar surede ne kadar cm.inceldiniz.merak ettim.ozellikle evde surekli olup disarda spor yapma imkani olmayanlar icin harika bence....

Ben 1 mil ile basladım yavastan cıkıyorum şimdi 2 mildeyim. Yediklerimide dikkat ederek bir ayda 5 kilo vermiş bulunuyorum

hamileyim 1 millik olanını yapıyorum yormuyor hafif tempolu diğerlerine göre..önceden 5 millik yapardım birden 1 milliğe inince çok yavaş geldi.

kizlar ben yapiyorum indirmeden bir sitede 70 dak. lik var orayi aciyorum yuruyrum gun asiri yapypiyrum bide abfit aletimle stebi cikardim onlarla devam edicem ben isteyen link yollim özelden oradan kolaylikla yapin sagöicakla kalin hoccaklaim bundan sonra bende sizinleyimmm

bend ebayram öncesi yapıyorudm ama şimdi yapamıyorum p.tesi bende başlıycamm innşş

sauna eşofman takımı aldım ben 5 mile çıktım acayip terletiyo banyo sonra süper bi enerji geliyo insana ha gayret başarağız :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…