Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

bu benim zift karası göz rengim :KK43: çok ciddiyim gözbebeğimi ben bile bulamıyorum aynada çok çok ışık tutmadıkça :KK43:

Eklentiler

• $Fotoğraf-0060.jpg
    $Fotoğraf-0060.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 103
e ne güzel işte,insanlar bu renk lens arayıp bulamıyolar valla :KK31: bence tam tersi canım mel giallo gibi olur,çünkü belirsiz bi renk,ama esmeralda kendini iyi gösterir,çok güzel ve doğal açar.bence korkmayıp ya quartzo ya esmeralda almalısın,ikisi de hem güzel açar hem de çok doğal durur,hiç mel düşünme derim ben :KK12:

e ne güzel işte,insanlar bu renk lens arayıp bulamıyolar valla :KK31: bence tam tersi canım mel giallo gibi olur,çünkü belirsiz bi renk,ama esmeralda kendini iyi gösterir,çok güzel ve doğal açar.bence korkmayıp ya quartzo ya esmeralda almalısın,ikisi de hem güzel açar hem de çok doğal durur,hiç mel düşünme derim ben :KK12:

çok teşekkür ederim bazen çok beğeniyorum göz rengimi ama bazen isyan ediyorum :) demek mel açmaz ha :KK5: çok beğeniyorum bende mel fotolarını şuan üzüldüm :KK43: quartzo nun mavimsi duranlarını da gördüm yeşilimsi duranlarını da bana hangisi denk gelir onu nerden bilicem ki vetman a sormak lazım yaziyim bi :KK43:

yok canım yaa mavimsi durmaz,benimki yeni seri ve maviyle alakası yok,çok tatlı bi açık yeşil $6.jpg $7.jpg ve çok da rahat,hiç düşünme derim :KK3:

yok canım yaa mavimsi durmaz,benimki yeni seri ve maviyle alakası yok,çok tatlı bi açık yeşilEki Görüntüle 341302 Eki Görüntüle 341303 ve çok da rahat,hiç düşünme derim :KK3:

ayyyyyy ama ablacım senin gözlerinde şahane durmuş gözlerinin kahvesiyle geçiş oluşmuş ama benim kömür gözlerim de pupil gibi görüncek ordan koca pupilli gibi görüncek bende böyle durur mu ki ben solotica topiğine yazdım umarım benim gibi gözleri olup da solotica kullananlar vardır da foto falan koyarlar .. madem renkli olmamışlar ama keşke biraz açık kahve olsaydı gözlerim :KK5:

merhaba benimde gözlerim orta kahve gibi birşey ne çok koyu ne çok açık lens almayı düşünüyorum ne zamandır ama kendime uygun hiç birşey bulamadım banada birşeyler önerirmisin :)

ne çok koyu ne çok açık diyosan yeşil düşünüyosan esmeralda derim canım ,yaprak yeşili.ama çok belli olmasın diyosan mel serisi uygun,ama bence lens dediğin kendini göstermeli,yani rengini :) mavi düşünüyosan topazio çok güzel,ama biraz iddialı bi renk,bence biraz daha cesur olup esmeralda,quartzo ya da topazio denemelisin canım,hepsi süper :) ve de kişisel fikrim şudur,sarı saçta yeşil tonları,koyu saçta mavi tonları çok daha doğal ve güzel duruyo , :KK31:

ayyyyyy ama ablacım senin gözlerinde şahane durmuş gözlerinin kahvesiyle geçiş oluşmuş ama benim kömür gözlerim de pupil gibi görüncek ordan koca pupilli gibi görüncek bende böyle durur mu ki ben solotica topiğine yazdım umarım benim gibi gözleri olup da solotica kullananlar vardır da foto falan koyarlar .. madem renkli olmamışlar ama keşke biraz açık kahve olsaydı gözlerim :KK5:

canım emin ol sende de böyle durur,hatta bu opak seride koyu göz rengi avantaj diyolar,taban rengin koyu olduğu için,göz bebeğin hafif iriymiş gibi görünecek sadece ve çok da doğal duracak ,araştır biraz daha bakalım,rengi sevdiysen gerisini hiç düşünme derim ,solotica NC serisi süper,hele de quartzoooo :KK31: :KK53:

ne çok koyu ne çok açık diyosan yeşil düşünüyosan esmeralda derim canım ,yaprak yeşili.ama çok belli olmasın diyosan mel serisi uygun,ama bence lens dediğin kendini göstermeli,yani rengini :) mavi düşünüyosan topazio çok güzel,ama biraz iddialı bi renk,bence biraz daha cesur olup esmeralda,quartzo ya da topazio denemelisin canım,hepsi süper :) ve de kişisel fikrim şudur,sarı saçta yeşil tonları,koyu saçta mavi tonları çok daha doğal ve güzel duruyo , :KK31:

aslında şöyle istiyorum saçlarım açık kumral önleri sarıya yakın güzel bi mavi istiyorum kendini belli edicek baktımı birkez daha dönüp baktırıcak bi mavi turkuaz tonlarında böyle :)

topazio rengin adı canım, solotica Natural Colors (NC) Topazio, şu an yıllığı 195 lira, aylığı ise 95 civarı - vetman10 adlı üyeden sipariş veriyosun getiriyo,çok güvenilir ve ilgili bi satıcı.
bu arada aylığı 3-4 hatta 5 ay kadar,yıllığı ise 2 seneye kadar kullanabiliyosun ,rengi bi araştır bakalım,içine sinerse mutlaka al,soloticalar çok güzel lensler,memnun kalırsın :KK31:

Kizlar bu kizin gozlerinde lens oldugu yandan bakinca cok belli oluyo,ama cok guzel bi reng..sizce hangi lensi kullanmis ola bilir? Freshlook haresiz green mi?
$730_FJn3eNKbSlPM_IMG_1032.jpg
$730_FJn3eNKbSlPM_IMG_9829.jpg

bence bu kızın kendi göz rengi epey açık zaten,yeşil ya da ela gözün üzerine solotica charm mel olabilir gibi geldi bana

başkalarının beğenilerini bu kadar rahatça ve yerin dibine sokarcasına eleştirmeden önce düşünmeniz gereken birkaç noktayı atlamışsınız...
sizde kötü duran freshlook lensler bir başkasında gayet de hoş durabiliyor..burada çok örneğini gördüm..sokakta da çok örneğini gördüm...bu biraz da insanın gözyapısıyla alakalı bir durum...
diğer bir şey de....belki de maddi olanakları anca freshlook almaya yetiyordur bu da olamaz mı ? herkes ister en güzelini en pahalısını almayı...

ayrıca b&l marka lens çoğunluğun doğal bulmadığı damarlı bulduğu bir lenstir o kadar da ahım şahım bir marka değildir...istisna olarak sizde (kendi görüşünüze göre doğal durması ölü gözü gibi durmaması) size diğer marka lensleri takanların zevkini aşağılama hakkı veremez....ona bakarsanız ben hiçbir marka lensi tam olarak beğenmiyorum...hatta şu an lens bile kullanmıyorum...ama burada insanların karşısına geçip de sizin gibi " ay nasıl takıyorsunuz o garip şeyleri gözünüze" diye bir tavır takınabilecekken bu tavrı kendime yakıştıramadığım için yapmıyorum....[/Qağzına sağlık:)

Kizlar bu kizin gozlerinde lens oldugu yandan bakinca cok belli oluyo,ama cok guzel bi reng..sizce hangi lensi kullanmis ola bilir? Freshlook haresiz green mi?
Eki Görüntüle 347331
Eki Görüntüle 347332

o gözdelns yok ki..göz çok fresshh duruyo bpmbede yok..saece koyu makyajdan dolayı sana öyle gelmiş..bak yandan bakınca günes içine girebiliyo ..yani ışık geçirgenliği var..ama l3nste öyle olmuyo..hem baksana gözde kahve hareler var benekler var..

$IMG0032A.jpg

bende nc mel bu şekilde durdu..gün ışıgında odada çekilen bir resimdir..ama nc mel bende dahada kalın çerçeveli duruyor..küçük geliyor..belki fotoda belli değildir ama yakından belli oluyo çok dikkatli bakılınca..

nc mellerim yenidir..sürekli sevdiğim kullandığım bi renk ancak haresiz bi seriden denemek te istiyorum..gözümün çapına oturacakmı ve kendi gözümün çerçevesiyle buluşunca nasıl duracak diye?? o yüzden aklımda esmeralda var..takas etmek isteyenolursa esmeralda ile takas edebiliriz..

daha önce kullandığım lensleri,belli olmasada kendi gözümü ve şu anki halimi yüklüyorum ekte kızlar
gördüğüm kadarıyla siz bu işin piri olmuşsunuz :))
3 sene önce b&l nin grey adlı aylık lensini kullanmıştım çokta mem nun kalmıştım yani yakma felan yapmamıştı gözümde rahatsızlık vermemişti eczanelerdede satılıyordu o zamanlar 20 tl ye almıştım ve bende mavi durmuştu :))
daha sonra yeşil renk aldım hangi markanın olduğunu hatırlamıyorum ama çok yanma yaptı çok rahatsız etti ve takmada sorunlar yaşadım onu devamlı kayıyordu ters dönüp düşüyordu gözümden takmaya çalışırken ve onu optikten 45 tl ye felan almıştım :S
grey i kullanırken saçlarım siyahtı,yeşilde ise kahverengi üzerine sarı röfleler vardı ve şimdi ise gördüğünüz üzere karamel renkte saçlarım ve salı günü okulda kepli çekim var değişiklik olsun istiyorum maalesef başka yeni foto olmadığı için bunu eklemek zorunda kaldım kusuruma bakmayın bu arada gözlerim koyu kahverengi tenim ise açık buğday yani beyaza baya yakın(bütün arkadaşlar beyaz tenlisin desede) ben mavi düşünüyorum ama açık ve doğal bir mavi olsun istiyorum sizce nasıl bir renk güzel olur yani mavi iyi olurmu bu halime?lens tavsiyelerinizi bekliyorum (bu arada ne olur Solotica demeyin bana netten fiyatlarını araştırdım çok uçuk yıllıkları 250 tl felan aylıkları 115 tl bu öğrenci halimle o markaya pek gücümün yeteceğini sanmıyorum) şimdiden teşekürler :))

$PIC_12-02-18_19-59-10.jpg $dawşi 013z.jpg $gözlerim2.jpg $IMG_0447.jpg

X