Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

senin çapına en yakın olanı almalısın,göz doktorundan öğren bunu. Eğer çapın 8.6 ise ve sen 8.4 kullanıyorsan rahatsız olursun,8.7 almalısın o zaman.

cap uygun degilse goze batma yanma olurmu lenste.. gozlerim iri benim//lensin uzerinde yazan 8.6.. gozlerimi kirptigim zaman aynada dikkat ettim lens hareket edior her kirpmada oynuor bu normalmi//gozume kucuk demekmi yoksa capi

aslında 8.6 ideal çaptır ama bunu mutlaka bir doktordan öğrenmelisin canım,lens gözüne tam uymuyor ve oturmuyorki hareket ediyor demekki.Batma ve yanmada ilk kez kullanıyorsan olur.Ben ilk lens takmaya başladığımda 4-5 gün boyunca bama hissi olmuş ama sonra tamamen geçmişti.Sen ilk kez falanmı kullanıyorsun yada battıyo diye takmaktan vazmı geçiyorsun? Birde gözlerin mikrop kaptığı zamandada batma ve yanma oluyor

daha once 2 kez daha lens aldim kullandim ama hep batma yanma agirlik hissi oldu/////////////acaba benim capim dahami buyuktur standarttan/ ajda pekkan 60 yasinda kullanio ben de kullanmak istiorm rahatca batma olmadan ya//////////60 yasinda lens takiosa biri// ki o yasta gozde kuruluk gozyasi eksikligi sorunlari olur////////ben nie takamiorm///bulanik goruorm

Kızlar ben 12 sene numaralı lens kullandım, sonra ameliyat oldum. Doktor OK verince 2 sonra heves ettiğim için geçenlerde gidip Fresh Look lens aldım, green. Ekte resmi var çok doğal durmadı ama akşam makyajla falan sexy duruyor bayanssulusmile sırnaşık şey

Çok batıyor ama yaaa...

Herkes diyo ki Solotica en başarılısı ama bilmiyorum şimdilik acemisiyim...

Eklentiler

• $10032010102.jpg
    $10032010102.jpg
    5,2 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar ben 12 sene numaralı lens kullandım, sonra ameliyat oldum. Doktor OK verince 2 sonra heves ettiğim için geçenlerde gidip Fresh Look lens aldım, green. Ekte resmi var çok doğal durmadı ama akşam makyajla falan sexy duruyor bayanssulusmile sırnaşık şey

Çok batıyor ama yaaa...

Herkes diyo ki Solotica en başarılısı ama bilmiyorum şimdilik acemisiyim...

cnm ben de senelerdir hem renkli hem seffaf lens kullaniorm. bi cok marka kullanmadim ama solotica deil ben de suan onu dusunuorm. ben de en son fiyati uygun die freshlook gray deneyeyim dedim cok pisman oldum. hic bir lenste yasamadigim rahatsizligi yasadim. cok bulanik goruorm ve cok batma kayma yapior bana. yapisi cok kalin geldi. benm gozume uymadi doal da durmadi. zaten bir kere bile disarida takmadim o kdr rahatsiz. ben sofistik kullaniordum ve tum gun gozumde oluordu unutuordum bile lensi. Belki freshlook sana da uygun gelmemistir.

Bir de sana sormak istedigim benm de gozum bozuk ameliyati dusunuorm. Sonrasinda lens takmak icin doktor ne kdr sure sonra OK dedi??

teseekkur cok simdiden :)

Demek Fresh Look sende de sorun yarattı. O zaman paraya kıymak lazım anlaşıldı :)

Ameliyatı muhakkak ol bence tavsiye ederim. Ben 2008'de oldum. Yalan yok ilk gün biraz zor geçiyor yanma ve batma hissi özellikle. Ama değer inan. Ben renkli lensi düşünmediğim için dr.a sormamıştım ama bana ameliyattan 1 ay sonraki kontrolde 12 sene boyunca numaralı lenslerini her gün taktığın için retinan çok ince, renkli lens falan düşünürsen biraz daha beklemelisin demişti. Yani tamamen gözünün yapısına göre, doktorun ölçümlerine göre değişecektir zaman.

Demek Fresh Look sende de sorun yarattı. O zaman paraya kıymak lazım anlaşıldı :)

Ameliyatı muhakkak ol bence tavsiye ederim. Ben 2008'de oldum. Yalan yok ilk gün biraz zor geçiyor yanma ve batma hissi özellikle. Ama değer inan. Ben renkli lensi düşünmediğim için dr.a sormamıştım ama bana ameliyattan 1 ay sonraki kontrolde 12 sene boyunca numaralı lenslerini her gün taktığın için retinan çok ince, renkli lens falan düşünürsen biraz daha beklemelisin demişti. Yani tamamen gözünün yapısına göre, doktorun ölçümlerine göre değişecektir zaman.

Evt cnm ozellikle renkli lens alirken malesef kiymak gerekio sanirim :KK43:

COk tesekkur ederim bilgi icin. kesinlikle ben de istiorm ameliyati ozellikle yazin denize girerken etrafi bulanik gormekten biktim valla :) Ben ameliyattan sonra acaba hic mi lens takmamak lazim die merak ediyordum ama takilabilior demek ki tabi doktorun dedigi zmn. Cok cok teseekur edrim tekrar hihoyyyt:1hug:

Rica ederim. Yardımcı olabildiğime sevindim. ınan aynen bende denize girerken etrafı bulanık görmekten ve sabahları bulanık bir dünyaya uyanmaktan bıkmıştım :KK43:

optima colors blue benimkide
chllk.jpg

2z8tcgx.jpg

b lomb optima colors blue süper durmuş.. tam aradığım mavi bu.... ama b lomb green ocean aldım çok rahat olduğunu söyleyemem.... bu rengi alsammı yinede yaa.... b lomb kullanıp rahat diyen varmı.......
ayrıca elegance kullanan varmı o nasıl rahatmı

avatar resmımde b lomb green ocean var.... albumde buyuk halıne bakabılırsınız resmın

slm kızlar bn de bundn 3 ay önce elegance ela kullandm esmerim kahverengi göz rengm ve saçlarım siyah çok doğal duruyordu fakat bulanık görüyordm kullanımı pek rahat değildi. şimdi yenidn düşünüyorm esmerlere mavi olmaz mı ya da bal rengi?bi de batmayan ve gnlk kullanımı rahat olan bi lens markası var mı??sengözlerimebaksanab

kızlar gözün çapıyla lensin çapı birlikte değerlendirip ölçülüyor doktor bile makineyle ölçüyor sonra uygunsa veriyor. kafaya göre alınınca uymaması normal. ben de çap konusunda sorun yaşıyorum. normalde şeffaf lens 8.7 kullanıyorum. ( ayrıca bu demek değildir ki gözüm iri) renkli lensler genelde kayma yapıyor bende de. soloticalar nasıl memnun musunuz

tgc_58 freshlook hareli gri lenslerin güzelmiş doğrusu hoş ve doğal duruyor resimde ....freshlookun hareli yeşilide çok güzel ve doğaldır üstelik uygun bir markada freshlook....

X