Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Rainbow Fantasy sahibi olan varsa resim koyabilir mi? Bende açık mavisi var ama diğer renklerini merak ediyorum.

Rainbow Fantasy sahibi olan varsa resim koyabilir mi? Bende açık mavisi var ama diğer renklerini merak ediyorum.

GalPal sen elegance lens kullanıyodun acaba hazel rengini hiç denedinmi ya da birinde gördünmü çok merak ediyorumda o rengi??

oyyy saol tubişim hızır gibisin valla :KK70: bu arada ben lenscime gidiyorum bugün sky bluelarım var ya 2-3 gündür takamıyorum batma yapıyo her ikiside yeni almıştım :KK43:((

aa niyeki ?? dezenfekte falan yapıyorlar sanırım normale dönüyor diye biliyorum .. aynı şey başıma gelmişti çünki 1 gece lensçide kaldı lenslerim sonra çok rahat kullandım cnm .........

...elegance hazeli hiç beğenmedim ben bu arada :eek:

cnm Avuvue 2 Colors renkli gözler i daha belirginleştirmek için mi yoksa koyu gözleri açmak içinmi bir len s?? lens kul.öner. e foto ekledim ..

kızlar ben eskıdende uyeydım sımdı yenı uyelık aldım resm yuklemeye calıstım ama olmadı..daha dogrusu sankı yenı uye oldugum ıcın bı sınırlama gbı bır hata kodu aldım. ımages den yukledım forum kodu yazan yerdekını yapıştırdım ama cevaplaya bastıgımda yuklemedı.100 posta almanız gerekıyor gbı bır yazı cıktı.:S yardımcı olurmusunuz

Mesaj sayım 100 olmadığı için resim yükleyemiyorum. Albümüme Tanita Tikaram gri fotoğrafları ekledim. Merak eden girip bakabilir.

2h52l9j.jpg

buda benim lensim kızlar

markası ne lenslerin

Arkadaşlar lenslerimin hepsi b&l

Alttaki natural look acqua hareli yıllık

blnatlookacqua.jpg

bu soflens colors blue topaz hareli 3 aylık
blnatlookbluetopaz.jpg

Bunlar artık piyasada olmayan optima colors blue haresiz
bloptimablue.jpg

bloptimablue2.jpg

Bnlar en sevdiklerim yine optima colors green ocean haresizlerim canlarım benim

bloptimagreenocean.jpg

bloptimagreenocean2.jpg

bloptimagreenocean3.jpg

Yine optima colors green turuqoise
bloptimagreenturqoise.jpg

Yine optima gri
bloptimagrey.jpg

Optima violet amethyst yani bildiğimiz mor ama bazen mavimsi görünüyo
bloptimavioletamethyst.jpg

blvioletamethyst2.jpg

blvioletamethyst.jpg

Soflens colors dark green
blsoflenscolorsdarkgree.jpg

Bu da orjinal gözüm
en güzeli bu galiba kaydirigubbakcemile5

originallr.jpg

bende bousch lomb alıcam ama kararsız kaldım.... green ocean ve aqua arasında.. ama bu resımde grren guzel cıkmış.. aqua kötü.. bide hareli mi haresizmi alsam..

cnm cok doğal durmuş.bende B&I almak istiyorum ama kargoyla alıcam 25tlye kadar buldum yanında hediyeleride var.deneme imkanım olmıca için sana danışmak istiyorum gercek göz rengin nedir koyumu?flaşlı cekim koyarmısın gözlerini rica etsem?

naapsam ya... harelimi alsam haresizmi.. green ocean güzelmiş... raatmı acep.. eyvahedigeldismile

Kızlar lütfen ama lütfen yanlış anlamayın ama daha doğal lensler varken neden b&l tercih ediyosunuz bende ilk kullandığım zamanlarda bu lenslerden yeşilini arkadaşımda mavisini kullanmıştı ama tamamen tecrübesizdik bize bu daha doğal bunu al diyen olmadı benim tavsiyem aylık düşünüyosanız amazon colors almanız :kedi:

amazon colurs daha mi dogal// aldigim yer bana boussh lomb u onerdi... amazon nasil/// resim koyarmisin

lens aldim green ocean// ilk takarken kutusundan cikarip//// solusyonda bekletmeme gerek varmi// direk takabilirmiyim

bosh lomb green ocean taktim // az once cikardim// gozlerimde batma kasinma bulanik gorme oldu;;;; daha once de 2 kere lens aldim hers seferinde bu sikayetler oldu farkli markalarda da/// siz nasil rahat ediosunuz lensle//ajda pekkan seren serengil surekli lens takiyo mesela,,,, nasil dayaniyolar anlamiorm,,,,,,, cap olarak 2 secenek vardi ben standart olani aldim.. acaba buyuk olnanimi amaliyim bu yuzden olabilirmi bu sorunlar

X