Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Ben adore sipariş vericem sanırım ya eski seriden hazeli beğenmiştim sizler ne dersiniz kızlar?

kızlar tecrubelerınıze dayanarak soruom..sacım koyu sarı.tenım beyaz..ne renk gıderr
ve nette hangı sıtede var..çok tesekkurlerr

Bende yüklüorm kızlar gri lenslerimii ben çok seviyorumm herkes cok yakıstığını söylüyorr :kedi:

güzelmiş ben de sanırım gri alıcam mavisi nasıl bu markanın ikisi arasında kararsız kaldım

peki sizce rainbow mu yoksa b&l mu iyi ??

güzelmiş ben de sanırım gri alıcam mavisi nasıl bu markanın ikisi arasında kararsız kaldım

peki sizce rainbow mu yoksa b&l mu iyi ??

bence b&l. oksijen geçirgenliği yüksek, batma yapmıyor ve gayet ucuz. yinede doktoruna danış derim tatlım =)

freshlook mavi çok hoşuma gitti bana lacivert gibi durduğunu ve hiç belli olmadığını söylemnişlerdi çok şaşırdım görünce:1shok: birşey sorucam freslook mavi mi safir mavi mi

canım safir mavisi daha cok lacivert gibi ama pasparlak böle lens olduu belli oluo mavisi daha dogal duru tabe göze göre de degisir denemek lazımsositososito

b&l nın gozde korluge yol actıgı haberlerı cıkmıştı 4 yıl once ... hatta solusyonları kaldırılmıstı pıyasadan

b&l nın gozde korluge yol actıgı haberlerı cıkmıştı 4 yıl once ... hatta solusyonları kaldırılmıstı pıyasadan

körlüğe yol açan b&l marka lens değil, renu marka solüsyondu yanılmıyorsam. firma solüsyonu toplatıp, hatayı düzeltip tekrar piyasaya sürmüştü.

ş-a-h-a-n-e......

bebişim ben de aynısnı kullanıorum ama böle durmuo daha çok yeşil gibi durou sende süper durmuşşş,çok beğendm dorusukaydirigubbakcemile5

Eminim sendede çok güzel duruyodur fıstığım tşk.ederim Şeniz

bayildim ebru18 senin kendi goz rengin nedir:1rolleyes:

Öncelikle tşk.ederim benim gözlerim koyu kahverengi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…