Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

kızlarr ben de rainbow almak istiyorumm. ama giallo mu hazel mi alsam karar veremedim. yardım ediiinnn (

ya ne kadar doğal durmus harika bayıldım doğallığa gercekten cok yakısmıs.rahatlık olarak nasıl canım kuruma yapıyor mu?güle güle kullan.

Canım şöyle diyim ben daha önce solotica nc quartzo kullandım hiç rahat değildi, batıyordu hep..
Rainbowdan aşırı derecede memnunum.. 3 gündür kullanıyorum ve 7-8 saat kalıyor gözümde cok cok rahat.
Belki de rainbow'un ölcüleri bana daha iyi uydugundandır.

Çok güzel olmuş lensleriniz, kendi gözünüz gibi çok doğal... Güle güle kullanın :)
Ben en son 2 sene önce kullanmıştım rainbow kuruluk olmuştu gözümde çok ama bu sene forumda rainbow alan tüm arkadaşlar çok rahat olduğunu söylüyorlar, yapısında bir değişim mi yaptılar acaba? Ben de tekrar rainbowa dönmeyi düşünmeye başladım şu an :)

Valla bilemiyorum ki ben 2 sene önce solotica kullanmıştım. Cook rahatsızdı 1 günü geçiremiyordum. Rainbow ile 12 saat geçiriyorum neredeyse o kadar rahat ki:) belki bir değişim yapmışlardır belki de lensin çapı falan tam gözüme uygundur.
Erkek arkadasım diyorki gözlerinin rengini bilmesem kendi gözün sanarım o derece doğal:)

Erkek arkadaşınız haklı gerçekten çok doğal durmuş lensler :) benim de şu an'a kadar gördüğüm en doğal lens rainbow giallo.
Rahat olması da çok iyi, daha önce rahat edemediğim için çok doğal bulsam da tekrar almaya çekiniyordum. Biraz daha bakayım, belki ben de sipariş veririm :)
Tekrar güle güle kullanın lenslerinizi :)

Cok teşekkür ederim :)) inşallah sizde rahat edersiniz..

kendi göz rengim(ela) ve rainbow elite giallo lensim(akşam olduğu için flaşlı çekilmiştir).

Eklentiler

• FullSizeRender.jpg
    22,5 KB · Görüntüleme: 684
  • FullSizeRender (1).jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 735
Ben de Rainbow almak istiyorum. Bu lenslerden bugün haberim oldu ahh ah... Bilseydim Solotica yerine Rainbow alırdım. En doğal mavi hangisi sizce Rainbow marka lensin? Yoğun ama doğal bir mavi renk lens almak istiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…