Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

cennet72 ve dennisde ne kadar benziyor göz yapılarınız. bir an aynı kişisiniz sandım baktım değilmiş

Elegance Soft Colors 3 Tone Lıght Grey lensim

Ben rengi kendimde beğenmedim açıkcası, sadece denedim bu nedenle de değiştiremiyorum tabi, internette satışa sundum.

Buarada Color Tones gerçekten çok değişik geldi bana, alan arkadaşlarım siparişle mi getirttiniz acaba, bi de fiyatı nedir merak ettim

Eklentiler

• $0075.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 127
Canım ya lenslerine bayıldım,tam benim istediğim ton..Bana markasını ve rengini verebilir misin?Bi de batma yanma gibi sorunlar oldu mu?Nerden aldığını da söylersen sevinirim :)

Sağol canım :)
Bunlar adore yellow :)
iyi temizlemediğim zaman batma oluyor ama sonra temizleyip taktığımda hiçbişekilde batma yanma olmuyor.
Son olarak lensçimden aldım :)

kızlar renkli lens alıcam ama 3.25 yok.. 3 ve 3.5 var sizce hangisini almalıyım?
3.5 alsam gözüm ilerler mi?

sana da tenine de çok yakışmış çok doğal durmuş bayıldım..

mrb kızlar bu renk cok yakısıs bısı sormak ıstıoyrum benım kendı goz rengım bole ela ama ben acık yesıl tARZI ISTIYORUM ama lenslerle ılgılı hıc bı bılgım yok ne onerırısınız bıde benım sol gozum astıgmat acaba kullanabılrımıyım yanı tek goz numaralı olacak:))) bolede bı enteresanlıkvar bıraz bılgılerndırırsenız sevınırım tesekkurler

arkadaşlar topazio almak isteyip denemek için almak isteyen olursa uygun fiyata vericem 8 aylık..ozelden yada burdan ulaşabilirsniz

birinci sayfada perfidia arkadaşımızın ilk paylaştığı fotolar çok hoş alıntı yapamadım neden bilmiyorm..bu rengi solotica markanın hangi serisinde bulabilirim yardımcı olurmusnuz.. gözlerim koyu kahve ve haresiz kullanmak istiyorum f&l kullanıyordum çok yapmacık duruyor..elegance aynı keza...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…