Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

yesilinide denemek istiyorum bu boyleyse artık yesil rengi dusunemiyorum yakın zamanda alıp paylasırım yine sizle

Selam, hala Amazon Hazel kullanıyor musun? Ben de çok memnundum ama son iki aldığım lensler gözümde değişiklik yapmıyor sanki rengi koyulaşmış gibi. Öncekiler çok güzeldi, parlak bir renk veriyordu.

kızlar bugün color tones dark blue aldım fakat hiç beğenmedim maalesef hayatımda gördüğüm en berbat ve yapay lens, kesinlikle gözünüzde nasıl durduğunu görmeden almayın. harcadığım paraya üzüldüm

buyrun kızlar bunlar da resimleri color tones dark blue... ben kendimde hiç beğenmedim ama mayben isimli arkadaşımıza acayip yakışmış her lens her göze olmuyor maalesef

merhaba ben sizin yerinizde olsam lens almazdım, gözlerinizin kendi rengi çok hoş. insanlar bu rengi yakalamak için lens alıyorlar hatta :)

ama kullanmakta kararlı iseniz solotica mel rengini önerebilirim. böyle sarı-yeşil bir renk yapıyor açık gözleri.
sarısı az bir yeşil istiyorsanız solotica cristal var. açık renkli gözler ile çok iyi kaynaştığını söylüyorlar.
daha opak olarak solotica esmeralda var, tam ve net bir yeşil.

tabii ben daha önce hiç solotica kullanmadım, sadece solotica araştırdım. ondan böyle konuşuyorum.
kendi fikrimce lense ihtiyacınız yok :)

tesekkur ederım tavsıyelerınız ıcın...benı caydırdınız sımdılık:)bırgun lens almaya karar verırsem onerılerınıze kulak verecegım cok tesekkurler..

tesekkur ederım tavsıyelerınız ıcın...benı caydırdınız sımdılık:)bırgun lens almaya karar
verırsem onerılerınıze kulak verecegım cok tesekkurler..

Merhaba bazicarkadaslar yazmis albumumde resim var ordan bajabilirsiniz diye ancak albumler kismini tikliyorum lensli gozlerle ilgili fitolari goremiyorum baska bir yerden mi bakmam gerekiyor acaba,yada ozel albumlermi onlar herkes goremiyormu bilen varsa yardimci olurmusunuz

kızlar buyrun bugün geldi rainbow elite line sky blue lenslerim :)

son resim de flaşlı hali
dibine girilmediği takdirde lens olduğu asla belli olmuyor

Merhaba arkadaslar o kadar yoğruldumki lens konusunda kullanmadıgım lens kalmadı yıllardır . Freshlook B&L solotica rainbow elegance ya bütün hepsini kullandım Tek aradıgım koyu gözlerimde mavi-gri bi lensti . Ya soloticalar rahat evet iyide lakin cok kalın freshlook ve B&L cok damarlı ve gun icersinde uzun süre kullanamıyorsun . Adore ve amazon kullanmadım sadece amazon greyı haftalardır arıyorum fakat yok ya firmada sorun varmıs hiçbi optiğinde stogunda yok elimde bi cok lensin bi cok rengi var hangi birinin resmini atayımda sizlere yardımcı olurum kararsız kaldım . Giden onla paralarıma yanmıyorum tek yandıgım halen adam gibi bi lensim yooook diğerleride boşboş duruyor . hepside yıllık gıcır gıcır offf ne zaman bulurum acaba hayallerimn lensini cünkü lenssiz dısarı cıkamıorm kendimi bi tuhaf hissediorum diğer lenslerde cok koyu kaldı gözümde solotica ice ve icemint yemyeşil durdu biri yardım ederse inanın yıllardır lens hakkında profesyonelleştim ama istediğimi buladım hepinizi coooook öpdüm sevgiyle kalın kızlar

Eki Görüntüle 466815

bu arada en sevdiğim solotica icemint lenslerim

çok çok yakışmış. neden hala aradığınızı bulamadığınızı düşünüyorsunuz?
ben de solotica icemint almayı düşünüyordum da ondan soruyorum. icemint ile ilgili olarak yaşadığınız olumsuzluklar neler? bombeli duruyor mu? gözleri pörtletiyor mu? gündüz vakti kullanılabilir mi? gerçekten rahatsız edecek derecede kalın mı? bir de mümkünse yandan bir foto koyabilir misiniz icemint ile?

solotica gözlerine bayıldım çok yakışmış göz tipinede :) bende yeşile dönük ela arıyorum tavsiye edebileceğiniz doğal görünümlü bi markaa ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…