Kontakt Lens Lens Severlerin Sohbet Alanı :)

İşte buna bayıldım. Geo twins 3 tone brown

Eki Görüntüle 651176 Eki Görüntüle 651177 Eki Görüntüle 651178

Şimdilik baktığım bunlar, ama circle lenslerde çok çeşit var, yarın devam ederiz foto ve video araştırmalrına:KK16::KK16:

Ya ben bundan neden sipariş vermedim, en çok beğendiğim lenslerdendi:26:
Öff..O kadar çok foto ve video izledim ki unuttum, mesaj atıcam kabul ederse bundan da alıcam.

Kızlar seçimlerim hakkında bişeyler yazın yahu:KK6:

Öff..O kadar çok foto ve video izledim ki unuttum, mesaj atıcam kabul ederse bundan da alıcam.

canım seçtiklerinin hepsi güzel, seçim sana ait :nazar:

merhabalar ben solotica nc quartzo lens almak istiyorum ancak piyasada çok çakması varmış güvenemiyorum sizler nereden aldınız kızlar yardımcı olurmusunuz ben nette buldum lens optik te ithal olduguna dair belge istedim gönderemeyiz dediler kuşkulandım

merhabalar ben solotica nc quartzo lens almak istiyorum ancak piyasada çok çakması varmış güvenemiyorum sizler nereden aldınız kızlar yardımcı olurmusunuz ben nette buldum lens optik te ithal olduguna dair belge istedim gönderemeyiz dediler kuşkulandım

forumda vetman kullanıcı adıyla arzu hanım var turkiyeye getirtip satıo fiyatıda sitelere göre çok daha uygun ve çok daha güvenilir ben 4 senedir solotica kullanıorum ve arzudan alıyorum onunla irtibata gecebilrsin

Vetmandan alacaksın canım.

İlk sayfada quartzolu fotolarım var.
Çok net olmasa da fikir edinebilirsin.

vetman la irtibata geçtim yalnız oda ithal olduguna dair belge gönderemedi yoğunmuş 2dk sını almaz halbuki açıkcası samimi bulmadım ben alan arkadaşlar gerçekten şüphe duymadanmı aldınız

forumda vetman kullanıcı adıyla arzu hanım var turkiyeye getirtip satıo fiyatıda sitelere göre çok daha uygun ve çok daha güvenilir ben 4 senedir solotica kullanıorum ve arzudan alıyorum onunla irtibata gecebilrsin

canım wetman numarasını faceden bulmuştum acaba aynı kişimi sen no yu yazabilirmisin bana

Ben freshlook kullandım iki yıl hareli yeşil ve hareli gri aslında cokda memnundum ama cok donuk duruyor gibi tepkiler aldım vazgectim.
Şimdi yine düşünmeye basladım acaba düğünde taksam nasıl durur kızlaar

Ben freshlook kullandım iki yıl hareli yeşil ve hareli gri aslında cokda memnundum ama cok donuk duruyor gibi tepkiler aldım vazgectim.
Şimdi yine düşünmeye basladım acaba düğünde taksam nasıl durur kızlaar

Freshlooktan uzak dur canım ya:26: Hele düğünde takmak için 2 km uzak dur.
Bence circle lenslerden düşünebilirsin. Çok hoş ve doğal renkler var.
Konudaki foto ve videolara bir bak.

Freshlooktan uzak dur canım ya:26: Hele düğünde takmak için 2 km uzak dur.
Bence circle lenslerden düşünebilirsin. Çok hoş ve doğal renkler var.
Konudaki foto ve videolara bir bak.

onları sevmöiyorum bana göre cok yapay canım ya baska iyi bir marka var mı önerebileceğin ?

dueba barbie tony golden brown

[video=youtube;DzUf0jxyqSs]http://www.youtube.com/watch?v=DzUf0jxyqSs&list=PLGM9QxfvtTldKawYH-PbhF-vroiBza3iT[/video]

onları sevmöiyorum bana göre cok yapay canım ya baska iyi bir marka var mı önerebileceğin ?

Canım bak benim aldığım lensler yukarıda. Videoları izlemedin sen sanırım. Bunlardan doğal Türkiyede lens var mı bilmiyorum açıkçası.
Soloticalar benim gözümü pek açmıyor. Eğer düşünürsem cristal dşünürüm sadece.
Bir de magictopları deneyecğim. Onlar da Türkiyede satılmıyor.

Ve bu ikisini aldım.
Yani bir çok lense göre fazlasıyla doğallar:KK1:

Geo tricolor brown

[video=youtube;SMTH7EJoZFA]http://www.youtube.com/watch?v=SMTH7EJoZFA[/video]

Geo sparling venus gray (Bunun videosunu bulamadım ama koyu gözde duruşu hoşuma gitti)

Eki Görüntüle 653543 Eki Görüntüle 653544

Geldi mi canım lenslerin? Bence renkleri hoş, umarım sana da çok yakışır.. (;

Henüz gelmedi canım, beklemedeyim:KK31:

Umarım tam istediğin gibi dururlar.. (; Bayanlar bunalıma girince saçlarına sarar genelde, ben saçlarımı çok seviyorum, dümdüz ve belimdeler.. Benim bunalımda sardığım şey de lens.. :-) Durmadan optiklere girip lens soruyosam çevremdekiler hemen beni uzaklaştırıyolar, onlar da öğrendi artık.. :-) İnsan cidden değişiklik istiyo bazı zamanlar..

X