Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Şok şok şokkkkkkkkkkkkkkkk

cokkkkkkkkk yakismis ve beli olmuyor orjinal gözgibi ama ben asla okadar acik takamam, yani gözlerin hem burdayim diyor hemde cok dikkat cekici ama,benim tercihim göze haf renk versin sen resmen nasil diyim vapppp kedi gibi olmusun hirrrrrrrrr diyor gözler bide biz okadar pahali lensi alamayiz seninki baya tuzlu ama dedigim gibi cok can yakici sexi ve mirrrrrrrr

Arkadaşı ben sandın sanırım :) ben değilim tabii .
Allah korusun benzemek de istemem .

Şok şok şokkkkkkkkkkkkkkkk

evet çok haklısın çoooook açık geldigi günün öteki günü hemen koyutmak için geri gönderdim bende kulanamadım fx eyes light blue grey videosu bu renk degildi koyuydu bebek mavisi gibiydi böyle gelecegini nerden biliyim frumları sonradan inceledim fx eyes custom lens getirmek isteyenler orjinalinden 2 ton koyu istemesi gerekiyomuş sonradan ögrendim bende çokkk açık zombi gözü gibi deyip geri gönderdim lensli fotomu istediler gönderdim onlarda çok açık buldu ne renk istedigimi sordular greyi çok az mavi daha çok ve baby blue yada havuz mavisi istedigimi belirtim elerinden gelenin en iyisini yapıp gönderecegini söylediler bu akşam kargoluyacaklarmış tahminim perşembe günü elimde olur düşün deniz mavisi açık diye deniz mavisi bile istemedim havuz mavisi hem daha koyu hem daha tatlı umarım güzel yapmışlardır

arkadaşlar solotica lens türkiyede var mı?

evet var geçen ay sootica gold serisinin yıllık olanın green rengini aldım goglede bak bulursun lens optic diye bi yer var orda var telefonla sormuştum ama soloticanın çok serisi var şahsen ben n.c serisinden ourtzo rengine bayılıyorum adriana lima gözü diyolar bu blogda solotica arzu var oda temin ediyor ama attık istanbuldada var arzu hanım balıkesirden gönderiyor

arkadaşlar ben doğal durmasını istiyorum daha önce freshlook aldım memnun kalmadım.Doğallık konusunda rainbow la solotica arasında kaldım.Sizce hangisi?Ben cırlamayan yeşil lens istiyorum.

arkadaşlar ben doğal durmasını istiyorum daha önce freshlook aldım memnun kalmadım.Doğallık konusunda rainbow la solotica arasında kaldım.Sizce hangisi?Ben cırlamayan yeşil lens istiyorum.

slm beb soloticada rainbowda kulandım solotica daha dogal ve daha rahat rainbow yapısından dolayı daha kalın ve belirli bi zmn sonra gözde kuruma yapıyor memnun kalmadım ve rainbowun boyası noktalı baskı hiç sevmedigim baskı boya türü noktalı baskıdır solotica fırça boya gibi daha gzl cırlamayan dogal ve gzl renk istiyosan solotica gold serisinin green yani yeşil lensi çok ama çok gzl el boyaması gibi şidetle tavsiye ederim 6 aylıgı var her forum farklı fiata satıyır 3 ve 6 aylık deniyor 50 tl yılıgıda 120 haberin olsun ben şişli osmanbeyde akbankın bitişigindeki optikten aldım sonra araştırdım internetede satılıyor kapına kadar geliyor cırtlamayan güzel zümrüt yeşili istiyosan sana kesinlikle solotica gold serisinin yeşilini şidetle tavsiye ederim bende kulandım şu am fxeyes custom lens kulandıgım için onları kulanmıyorum memnun kalırsın

slm beb soloticada rainbowda kulandım solotica daha dogal ve daha rahat rainbow yapısından dolayı daha kalın ve belirli bi zmn sonra gözde kuruma yapıyor memnun kalmadım ve rainbowun boyası noktalı baskı hiç sevmedigim baskı boya türü noktalı baskıdır solotica fırça boya gibi daha gzl cırlamayan dogal ve gzl renk istiyosan solotica gold serisinin green yani yeşil lensi çok ama çok gzl el boyaması gibi şidetle tavsiye ederim 6 aylıgı var her forum farklı fiata satıyır 3 ve 6 aylık deniyor 50 tl yılıgıda 120 haberin olsun ben şişli osmanbeyde akbankın bitişigindeki optikten aldım sonra araştırdım internetede satılıyor kapına kadar geliyor cırtlamayan güzel zümrüt yeşili istiyosan sana kesinlikle solotica gold serisinin yeşilini şidetle tavsiye ederim bende kulandım şu am fxeyes custom lens kulandıgım için onları kulanmıyorum memnun kalırsın

slm beb soloticada rainbowda kulandım solotica daha dogal ve daha rahat rainbow yapısından dolayı daha kalın ve belirli bi zmn sonra gözde kuruma yapıyor memnun kalmadım ve rainbowun boyası noktalı baskı hiç sevmedigim baskı boya türü noktalı baskıdır solotica fırça boya gibi daha gzl cırlamayan dogal ve gzl renk istiyosan solotica gold serisinin green yani yeşil lensi çok ama çok gzl el boyaması gibi şidetle tavsiye ederim 6 aylıgı var her forum farklı fiata satıyır 3 ve 6 aylık deniyor 50 tl yılıgıda 120 haberin olsun ben şişli osmanbeyde akbankın bitişigindeki optikten aldım sonra araştırdım internetede satılıyor kapına kadar geliyor cırtlamayan güzel zümrüt yeşili istiyosan sana kesinlikle solotica gold serisinin yeşilini şidetle tavsiye ederim bende kulandım şu am fxeyes custom lens kulandıgım için onları kulanmıyorum memnun kalırsın emin ol bana tşk edeceksin

Arkadaşlar siz lensi nasıl takıyorsunuz ben çok acemiyim bu konuda ilk defa aldım ve aldığım yerdeki bilen kişiye taktırmıştım.Şimdede kendim yapamıyorum tedirgin oluyorum bişey olacak diye alırken rahatça almıştım parmağımdaki lensi gözüme bi türlü koyamıyorum biraz da korku var ilk takmanın verdiği bi korku tabi.Rengi blue sanırım aldığım yere tekrar taktıracam alışana kadar artık.

İnternette lens takma videoları var, onları incelersen fikir sahibi olursun. İlk başta hepimiz acemilik çekiyoruz ama alışınca çok kolay geliyor. Ayrıca hijyene çok dikkat etmen gerekiyor. Açıkçası gözlerim bozuk olmasaydı lens takmazdım. Gözlük takmayı sevmediğim için numaralı şeffaf lens kullanıyorum. Renk değişikliği için lens almayı hiç düşünmedim. Körlüğe kadar giden riskleri var, çok dikkatli olmak gerekiyor.

Teşekkür ederim cnm hemen baktım lensi aldığım yerde uyardılar temizliği,akşam lensle yatmamam gerektiğini solüsyonunu felan anlattılar.Nedense göz kırpması çok oluyo o yüzden yerleştirmekte problem oluyo alışınca kolay takarım bende.

canımmm eğer gözlerin bozuk değilse yada düşükse numarası sana KESİNLİKLE LENS kulanmamanı öneriririm hele hele renklı lens kensinlıkle önermiyorum...ben tam 3 sene lens kulandım ve şuan kesinlıkle yasak..gözlerimin durumu çok iyi değil damarlar oluşmuş hep..gözlük takmak zorundayım ne yazıkkı..ben çok dikkatliydim hic bir zman gözümde lens ile uyumadım hep hijyenlı sekılde kulandım vs..suan bu durumdan mutsuz olsamda daha kötusu olmadan neseki cıkarttım..gözlük aldım onuda bi güzel kaybettim..çokta pahalı bir gözlüktü... şuan birşey takmıyorum alıcam ama yine bi gözlük:) sana tavsiyem eğer gözlük kulanımından hoşlanmıyorsan yüzde yetmiş gözlük yüzde otuz lens kulan.ama buda kesinlikle renkli lens olmasın... eğer aksesuar niyetli renkli lens kulanıcaksan haftasonları önerebilirim sürekli daimi kulanımı kesinlikle önermiyorum...

Yok cnm sürekli kullanmıyacam zaten arada değişiklik olsun diye çok şükür gözümle ilgili bi problemim yok gözlükte kullanmıyorum.Gözlerimi beğeniyorum aslında bazen koyu bazende açık kahve oluyo.Sadece merak imaj değişikliği yani.Sağol cnm tavsiyelerin için dikkatli kullanıcam.

ilk gelen lenslerımın rengını resımde gordugunuz uzere tekrar gonderıp son hali ile bu sekılde reng tonlamasını koyulastırıp geri dönüşünü sızlerle paylasmak ıstedım.

Eklentiler

• $DSCF5586.JPG
    71 KB · Görüntüleme: 160
  • $DSCF5585.JPG
    75,9 KB · Görüntüleme: 89
  • $DSCF5581.JPG
    82,6 KB · Görüntüleme: 141
selam... lenslerım geldı sızınle paylasmak ıstedım bakalım sız begenecekmısınız ben bayıldım..sayfa 851...852

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…