Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Hangi renk lens almalıyım. Daha önce lens kullanmadım. Marka ve renk konusunda yardım rica ediyorum. Mavi ya da yeşil istiyorum. Ama ton konusunda fikrim yok
Eki Görüntüle 509595 Eki Görüntüle 509594

Çok koyu gözlerde mavi lenslerin yapay durduğunu düşünüyorum bence yeşil tercih etmelisin. Mesela birdilekdile adlı arkadaşın b&l dark green leri çok güzel durmuş. Ama sana fazla tavsiyede bulunamam çünkü ben tanita tikaram yeşil dışında renkli lens kullanmadım o da çok koyu duruyor belli olsun istersen uymaz sana bir de yeni üretimleri çok kötü. o yüzden forumu baya bi karıştırman gerek biçok kişi fotograf paylaşmış yorum yapmış çok işine yarar.

ben lens alıcam ama göz çapımı bilmiyorum optikde hallederler mi?birde yaşım biraz ufak ve kozmetik istiyorum yani yaş sınırlaması yapmazlar değil mi?Birde aylık mı yıllık mı alacağımı bilmiyorum yeşil yada mavi alacağım kendi gözüm bal-ela gibi olduğu için sorun yaşamam ama hangi marka almalıyım?internetten sipariş veremem yıllık lens fiyatları ne kadar aylık lens fiyatları ne kadar?Hangi marka nasıl?

bence optikçiye git onlar yönlendirsin bilgin yoksa internetten alma.

kızlar lens takarken gözümü çizdim artık kullanamıyorum bu seferde kuzenimi alıştırtım dım bari ben kullanamıom o kullansın şimdi ona elegance giallo aldık reengi başta çok koyuydu ama 10 günde rengi baya açoldı çok hoş duruyor ve çok doğal görenler kendi gözü sanıyo ben bile nerdeyse adamın kendi gözü sanacam kız arkaşıda anlamamış bu arada kuzenim erkek resimlerini eklerim ama nasıl yapacammm

tilay naber canim nasilsin ya anlatmistim ya solotica hidrosummer azul glos aldim diye taktim hic dogal durmuyor yaa uzaktan okey ama yakindan beyenmiyorum ya istedigim dogal durmasiydi canim ya satsan satilmaz atsan atilmaz mavi takintim vardi bu buz mavisiydi dogal dursa ne vardi be mesela ben soloticanin mel rengini almistim o daha dogal duruyordu napacam be ya milet takiyo yakininada girsen beli olmuyo komsumun kizi dediki abla beli oluyo dedi gerce o beni lensli ilkez görmüstü belki ondan ama icime sinmedi napacam satsam birine alirlar belki gözüm orta kahve hata aciga yakin napacam kiz yesilmi alsam böyle tatli yesil tatlisi nasil oluyorsa offfffffff yardimmmm tilay öneri fikir lazim

Son düzenleme:

benimkiler el yapımı custom fx eyes gecede gündüzde acaip dogalar ve çok belirginler benimkide buz mavisi bendede mavi takıntısı var inanılmaz şekilde çok dogal gecede gündüzde masmavi bakmak istiyosan gösterişi seviyosan fatma girik emel sayın ve hülya avşar gibi bakmak istiyosan fx eyes tavsiyemdir benimde kulanmadıgım marka kalmadı solotica gloos serisinin azulunu brancasını ve verdesini kulandım çokta rahat degildiler agırlık yaptılar gözümden oynuyordular bidahaki siparişim muhtemelen fx eyes star veyahut stela olabilir ama seneye çok pahalılar madi gücümü fazlasıyla zorluyorlar ama deger ler muhteşemler çok rahat ve konforlular ilk 20 dakika sisili puslu ondan sonra çok ama çok rahat yoooook böyle lens budur fx eyes custom yani el yapımı

merhaba..bütün gün kullanabiliyor musun peki fx eyes ları? kalın mı?

merhaba..bütün gün kullanabiliyor musun peki fx eyes ları? kalın mı?

evet bütün gün kulanabiliyorum diger lenslere göre daha kalın ama kalın oluşu rahatsız etmesin bende ilk gördügüm zmn çok korktum eyvah yandım daha önce solotica hidrossumer serisinide kulanmıştım oda kalındı ama kesinlikle rahat degildi batma kayma gözümün üstünde bale yapıyor gibiydi 3 .4 defadan sonra korktum kulanamadım ama bunlar vakum gibi gözüne oturuyor ne batma ne kayma dedigim gibi ilk 20 dakika sisli puslu görüyosun ondan sonra 10 saate kadar kulanabiliyorsun dün 8 saat kadar gözümdeydi rahatsızlık vermedi renginden biraz rahatysız oldum gök mavisi grey çok dogalar ama gözde duruşu çok ama çok gzl p.tesi amly atıcam fxeyes geri gönderip biraz koyutmayı düşünüyorum ben havuz mavisi istiyodum açık geldi havenin mavisi ve starın mavisi arasında mualakta kaldım katalokta oldugu gibi dgl goglede star kulanan birini gördüm çok beyendim geri gönderip daha dolu maviye yani havuz mavisi isticem ama gel gelki forum 8 hafta diyor ama gelmesi 11 hafta kadar 10 hafta laboratuarda c tesi pazarı saymıcaksın ama tavsiye ederim kalınlıgı seni kesinlikle korkutmasın emin ol çok rahat çok konforlu p tesi gönderim gitmesi gelmesi yalansız bir ay sürer rengiyle oynucaklar nasıl beklicem bilmiyorum tam isteyebilecegin gibi bi göz aksesuarı

slm umarım bulmuşsundur soleko ouin colors türkçe adı kraliçenin renkleri brezilya üretimi lens dgl italya üretimi olan bi lens markası bakır köy opmer optikte bulabilirsin 2 sene önce solekonun greyini almıştım ordan umarım yardımcı olabilmişimdir

öncelikle tesekkür ederim yorumlarin icin,canim mümkünse senin kulandigin lensin fotosunu koya bilirmisin, birde sen bu lensleri takinca agrlik his ediyormusun gözlerinde cünkü ne zaman taksam 10 dakka gecince rahatsizlik veriyor 1saat dayanamadan cikariyorum lensleri cikardigimda ise sanki bir agrlik gidiyo bide yakin mesefaden lensler beli oluyo senin gözün ne renk benimki acik kahve bala yakin bir renk göz mercegim kücük ,dogal olsun agrlik yapmasin batmasin,lensi takinca gözümde his etmeyim dogal dursun mavi olsun damarli olmasin, 20 dakika sisili pusulu yazmisin onu anlayamadimdedigin lens bumu göz atarsan sevinirim,sevgiler[video=youtube;3xoEJLTCXCs]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3xoEJLTCXCs[/video]

Son düzenleme:
[video=youtube;09leN41hWuA]https://www.youtube.com/watch?v=09leN41hWuA&feature=player_embedded#![/video]
bumudur dedigin lens ,benim istedigim göze takilinca agrlik olmasin takinca gözümde oldugunu unutayim yakin mesafeden anlasilmasin taktiklarim 10 dakka dan sonra agri veriyor gözüm diyorki cikar bunlari cikar verdigim parlalra yazik etim,birtek bendemi oluyor bu sorun, takan arkadaslar solotica agrlik yapiyo hemen cikarmak istiyorum diyenler varmi benimgibi

Son düzenleme:

sayfa 846 da 2 adet fotom var bakabilirsin çok yakın çektim iyi arkadaşların iyi görebilmesi için ben rengini açık buldugum için geri gönderdin mavisini daha yogunlaştırmak için light blue grey benimkiler grey tamamda maviside en açık gök mavisi ben mavilerini baby blue yada havuz mavisi yapmalarını rica etim elimizden gelenin en iyisini yaparız grey mavi daha yogun yapacagız diye myl atılar 3 haftaya gönderecekler onların 3 haftası 4 hafta oluyor hafta sonları saymıyolar evet sisli puslu demiştim ilk taktıgın 20 dakika sisli bazende 10 dakika göz alışıyor hani ayaz olur şehre yada öy yolunu sis iner ya işte öyle oluyor yani bulanık ama düzeliyor göz reçeten neyse onu iste diam 14.2 basecurven 8.6 pupil size 4.0 benimki sakın sen sen ol doktordan lens ölçümü aldır aynısını yaptır evet sen jazmıin istiyosun çok güzel ama çocuktaki profesyonel çekim fx eyesten lens istersen oldugundan 1 veyahut en fazla 2 ton kyu iste onların rengi çok açık sayfa 846 ya bak ve sen karar ver uzak çekmde gök mavisi duruyor benim ve artı lens kulanan herkesin suni göz yaşı kulanmasını tavsiye ederim en iyi marka systane suni göz yaşı damlası mutlaka günde 3.4 defa 1 er damla damlatırım dünya göz hastanesinin doktoru bana demişti bende kulanıyorum sanırım göz kuruması var sende lensler rahatsız ediyorsa mutlaka dr ölçüm aldırdıgın zmn muayene olman tavsiyemdir ama fx eyes evet biraz kalın ama emin ol çoooook rahat yüzde ellibeş su ve oksijen içeriyor bikaç defadan sonra gözün alışıyor zaten benim fxeyeslerimi koyutmak için gönderdim ayın 20 sine kadar muhteşem bi şekilde bekliyorum düşün 3 gün taktım şimdi başka lens takamıyorum sevgiler

fx eyes custom liğht blue grey

canadadan yeni getirttiğim custom lenslerim

sayfa 846 da alıp eklemeye çalışıyorum fx eyes custom liğht blue grey

sanırım beceremiyorum bitanem sen bakıver 846 sayfa

lensler kalın eşimi rahatsız etti ancak numaralı lenslerim, beni rahatsız etmedi, 20 dk sonra gözler alışıyo, attığın linkteki jazmine ve yeşil, sen mavi tonları istemişsin, star, azul, baby blue

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…