Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

anzerbalı fotoğraflarımı yükledim canım tanita tikaram yeşil.
aşağıdaki flashlı sanırım

bunlar gün ışığında.

bu flashlı

bu da günışığı

biraz yanma yaptı ilk gün gözlerimde onun dışında kayma bombeli durma gibi bir problem olmadı. Buarada makyajsız çok kötü oluyor lens takınca makyaj şart:)

aman aman negüzel de durmus nekadanda yakismis ben yerüm o gözleri kiz makyajsiz bile güzel gözlerin inan cidi diyorum kesinlikle yag yakmiyorum süper durmus tabi önemli olan senin beyenmen gülom.gülom te te te kiz beli olmuyor yanmaya gelince bendede oluyodu birazda batma oluyodu belki gecer seninki insallah haresiz almisin gülom , ogluma alayim seni bide oglum var 7 yasina gireyo sarisin gözü acayip pokemonun gözleri gibi iri ve yesil gri heheee resimler icin cok tesekkür ederim güle güle kulan gülom,sitedekiler baylacaklar gözlerine
Ne bulmuştu sorunca Ferhat Şirinde
O zaman dönüp baktı yeşil gözlere

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım beklediğimden iyi durdu çok belli olmadı. Buarada makyaj var gözlerimde ya belli olmuyo mu:) makyajsız kötü duruyor lensler:)
Makyajsız da pek takıldığım söylenemez aslında, makyajsız halimle aramız iyi değil Demek bir de oğlun var maşallah ya ikisini de yerim ben ne güzel ne şanslısın:) öpüyorum canım seni

merhaba lenslerin çok güzel durmuş, kendi göz rengin nedir? Bir de amazon colors mavi bunlar değil mi? Bende amazonun lagoon green rengini istemiştim ama hiç kullanan biri göremedim forumda.

aynen amazon colors mavi,kendi göz rengim koyu kahve,ona rağmen kendi göz rengimi çok güzel kamufle etti,kullanmak isteyen herkese amazon blue'yu önerebilirim

aynen amazon colors mavi,kendi göz rengim koyu kahve,ona rağmen kendi göz rengimi çok güzel kamufle etti,kullanmak isteyen herkese amazon blue'yu önerebilirim

gerçekten güzel kapatmış, sarışın olduğun için doğal göz rengin gibi durmuş güle güle kullan

makyasjsiz halinlede yakikisr diyecektim orda makjayin cok dogal durmus bence senin kuruntun ben gözlerinden ve kasindan anladim güzel bir cildin olduguna eminim kasin süper göz kenarlarin pürüsüz cildinde pürüsüz bana göre, kiz sen hamilemisin gif varya hamile ondan dedim öyllesinemi koydun /COLOR]

bnde cok merak ediyorum bazıları da cok yapma duruyor dio

teşekkür ederim güzel bakışların için canım sağolasın:) o smileyin hamile olduğunu yeni gördüm:) hamile değilim canım çok isterdim ama bazı tamamlamam gereken akademik meseleler var:) onlar bittiğinde 30 olucam en erken o zaman düşünebilirim malesef:44:

......................

çıldırmak üzereyim yaaa bu nedir böyle anlamıyorum..yöneticiler görmüyor mu bunları..bir konu okuyacam ama bu kullanıcının msj sayısını doldurmak adına sürekli yazdığı boş mesajlara bakmaktan sinirim bozuldu..neden kaldırılmıyor bunlar??

gözlerim acık kahve adore lens almayı düsünyorum sizce hangi rengi _ resmi olanlar adoreyle resm paylaşabilrlermi

ya konuyla alakasız mı bilmiyorum ama sormak zorundayım bugun ben lens için doktora gittim normalde gözlük kullanıyorum lens yazmasını istedim bana bi damla damlattılar buda heralde göz bebklerini büyütüyomuş görmeyi bulanıklaştırdı ışıga bakmadım yakını net göremedim şuan bu etkiler hala devam ediyor bide damladan sonra ben gözlügümü geri taktım acaba kızlar bunun etkisi ne zaman geçer bir sorun olurmu?

Merhaba arkadaşlar,
Yıllardır numaralı şeffaf lens kullanıyorum değişiklik olsun istedim tutmadı :) freshlook yeşil aldım açmak isterken kendi gözlerimden daha koyu bi renk çıktı kahveleride yeşilide kendi rengimden koyu gözlerim ela güzel bir açık yeşil lens bulamadım
b&l ligth green çok damarlı diyorlar
rainbow giallo yu düşünüyorum o da ela gibi mi kalır yoksa yeşil duruyor mu kullanan var ise lütfen bilgi verebilir mi
soloticalar çok güzel görünüyor ama onlarda numaralı yok malesef solotica gold ta var ama onlarında resimleri yok ama öğrendiğim kadarıyla uzak doğu üretimi olup renkleri hiç benzemiyormuş çok koyuymuş tonları doğru mu ?
sophistic magic green nasıl ? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

Her göz damlasının amacı farklı aslında ama sanırım sana muayeneyi kolaylaştırmak için damlatmışlar göz fizyolojisi daha rahat gözlemlenebiliyor sanırım o zaman ertesi gün bişey kalmaz yaklaşık 1 gün sürüyor etkisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…