Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar kendime kurunş aldım çk huş durdu bundan sonra damarsız lens alacam boşuna para vermişim gözlerimde timsah gözleri gibi kapkara mavimsi bi rengi var yakında foto eklrim

özlerim numaralı numarasıda bayaa büyük ama genelde gözlük kullanmıyorum, lens kullanmak istiyorum ama kullanabilir miyim hiç bilmiyorum çıkarıp takarken acır diye korkuyorum bide duyuyorum batma falan oluyomuş gözden kayıyomuş , bunların olmaması için önerebileceğiniz marka var mı? :S bide alırsam eğer renkli alıcam gözlerim koyu kahve ama belli olacak şekilde bi yeşil olsun istiyorum bazı lensler göz bebeklerini gözden fırlatıcak gibi duruyo ben sanki benim doğal göz rengim yeşilmiş gibi dursun istiyorum.. lütfen yardımcı olun kızlar :)

arkadaşlar bu lensleri formda grdüm ve gerçekten çok beğendim hangi markaya ait olduğunu bilen yada tahmn eden arkların yorumlarını bekliorum... $sampleja5pl7.jpg

bu normal gözüm
f_normlm_5825880.jpg

bunu daha önce koymştum ama tekrar koyayım sizin için..
f_menmm_8e3993f.jpg

gerçekten doal duruyor bence hatta yaşadığım bi anıyı anlatayım size:
kemeraltında kızlarağasındaydım geziyordum gümüşçüleri,gümüşçünün biri maaşallh size gözlerinz çok güsel bitrane nazar boncuğu verelim size dedi bende saolun ama lens gözlerim dwedim adam inanmadı yok canım deedi lens olsa ben anlarım anlamam mı faln dedi lensi parmağımla oynattımda öyle ikna ettim adamı:)

Bu lensin markası ve rengi ne kızlar bilen varmı çok hoş durmuş maşallah.

merhaba benim gözüm bal rengi yeşil lens almak istiyorum ama çokta cırlamasın herkes fark etsin istemiyorum sizce hangi markaya güvenebilirim?(yıllık lens alcam)

Kızlar rainbow fantasy line grey lenslerimi alalı 2 ay oldu renklerin koyulaşmış olması sebebiyle alternatif arıyordum uzun zamandır omu bu mu solotca mı derken bugün gittim 2 çift lens aldım. Biri freshlook sterling grey diğeri bausch and lomb grey. Bunlarda aradığım lesnler değil ama fena da durmuyor. Rainbowa kıyasla her ikiside çok yapay ama gün ışığında makyajla falan idare eder neyseki ikiside kısa süreli 1-2 ay takar atarım. Resim çektim ama nasıl eklendiğini bilmiyorum. Şimdilik profilimdeki albüme ekliyorum biri bana resim eklemeyi anlatırsa fikir vermesi açısından lensli resimlerimi eklerim. Bu arada forum okuyan yokmu yukarıda bir lens paylaşıp markasını sormuştum kimseden cevap gelmedi?

merhaba benim gözüm bal rengi yeşil lens almak istiyorum ama çokta cırlamasın herkes fark etsin istemiyorum sizce hangi markaya güvenebilirim?(yıllık lens alcam)

Yeşil lens konusunda çok fazla tecrübem yok ama forumda yeşil lens kullanan arkadaşların paylaştığı resimlerden edindiğim görsel tecrübelere dayanarak solotica ya da rainbow markalarını önerebilirim. Her ikisininde dokusu damarsız ve doğal. Renkler konusunda bu iki markanın yeşil tonlarını kullanan arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

kızlar amazon lagoon green kullanan varmı ? gri kullanmıştım memnun kaldım ama değiştirmek istiyorum ?

Rainbow Sky Blue kullandım kalın bir lens gözde hissediliyor ve açık bir renk olduğundan belirgin duruyor, ilk başlarda alışamadım sonradan rahatça kullandım 1 yıl boyunca, daha sonra da Amazon marka Blue kullandım, o daha yumuşak bir lensti ama ben yıllık lensleri daha çok sevdiğimden tekrar rainbowa dönmeyi düşünüyorum fakat eski rengimden mi alsam yoksa dark green ya da giallo mu aldam karar veremedim. Gözlerim bal rengi ve sarışınım, dark greeni denemiştim açık yeşil durmuştu benim gözümde. Gialloya herkes çok güzel diyor ama sarı bir lensmiş benim gözlerde sarı zaten, bi tuhaf durmasın:KK53: Karar veremedim ya benim gibi açık renk gözlü biri var mı gialloyu kullanan, fotoğraf falan koysanız rica etsem? :KK16:

kızlar bişey sorucam.koyu gözlere mavi lens kötü olmuyomu? ben hiç beğenmiyorum.nasıl takıyosunuz ya........

kızlar bişey sorucam.koyu gözlere mavi lens kötü olmuyomu? ben hiç beğenmiyorum.nasıl takıyosunuz ya........

bu arada benim gözüm açık kahve bal rengi arasında ve bazen altında lacivert bir çizgi gibi bişi oluyor ama ince

ayrıca tonu ayarlanınca çok şıkda olunabiliyor

Rainbow Sky Blue kullandım kalın bir lens gözde hissediliyor ve açık bir renk olduğundan belirgin duruyor, ilk başlarda alışamadım sonradan rahatça kullandım 1 yıl boyunca, daha sonra da Amazon marka Blue kullandım, o daha yumuşak bir lensti ama ben yıllık lensleri daha çok sevdiğimden tekrar rainbowa dönmeyi düşünüyorum fakat eski rengimden mi alsam yoksa dark green ya da giallo mu aldam karar veremedim. Gözlerim bal rengi ve sarışınım, dark greeni denemiştim açık yeşil durmuştu benim gözümde. Gialloya herkes çok güzel diyor ama sarı bir lensmiş benim gözlerde sarı zaten, bi tuhaf durmasın:KK53: Karar veremedim ya benim gibi açık renk gözlü biri var mı gialloyu kullanan, fotoğraf falan koysanız rica etsem? :KK16:

$DSCF1040.JPG cnm yaa gialloyu merak etmişsin benm gözlerimde açık kahve çok koyu değil gerçi saç rengime göre değişiyor şimdi siyh saçlarım baya koyuu kahve oldu gözrengm:KK50:

Eki Görüntüle 351180 cnm yaa gialloyu merak etmişsin benm gözlerimde açık kahve çok koyu değil gerçi saç rengime göre değişiyor şimdi siyh saçlarım baya koyuu kahve oldu gözrengm:KK50:

Süper durmuş çok yakışmış canım ya :KK16:
Ben maviye okadar alıştımki çok kararsız kaldım giallo da.
Birde şimdi rainbow fantasy line serisine taktım light greenin fotoğrafını gördüm bayıldım resmen, şu fotoğraf:
http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=28835&d=1258233290

Bide bunun light blue versiyonu var:
http://2.bp.blogspot.com/_SX_VqnLlr0U/TNMd8RG1gLI/AAAAAAAABLI/kvNqMQqWh0c/s1600/DSC00335.JPG

Kararsızlıktan öliciim.:KK14:

Maviden başka bişey kullanmazken light green sipariş ettim, çok hoş göründü bana ya inşallah bende de böyle güzel durur, bu resimdeki çocuğun gözleri açık bi renk sanırım, ki benimkide bal rengi güneşte sarı gibi olur, umarım duruşu buna benzer çok merak ediyorum katalogtaki renk çok açıktı çünküü :/ Rainbow Fantasy Line Light Green kullanan var mı kızlar? :26:
nehir194 sayfayı açtıkça lenslerine hayran kalıyorum giallo mu alsaydım diye düşünüp duruyorum :KK16:

Maviden başka bişey kullanmazken light green sipariş ettim, çok hoş göründü bana ya inşallah bende de böyle güzel durur, bu resimdeki çocuğun gözleri açık bi renk sanırım, ki benimkide bal rengi güneşte sarı gibi olur, umarım duruşu buna benzer çok merak ediyorum katalogtaki renk çok açıktı çünküü :/ Rainbow Fantasy Line Light Green kullanan var mı kızlar? :26:
nehir194 sayfayı açtıkça lenslerine hayran kalıyorum giallo mu alsaydım diye düşünüp duruyorum :KK16:

canım çok saol önce negüzel yaa göz rengin açıksaa hemen hemen buna yakın bişey olur dediğin gibi onunda göz rengii açık bayaaa katalogtaki renge aldanma bence gialloda orda baya değişik fark ettiysen şöyle söyliiim hayatımda alıpta ilk taktığım an waoow dediğiiim tek lenstii renk olarakta doğallık olaraktaa ama bisüre sonra pupilii birz rahatsız etti bide gözlerim küçüktü iyice küçüldüü:KK43:
eline geçince ekle hemen resim tmm cnm:KK34:merak ettm

X