Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

merhaba kızlar, renkli lens almak istiyorum sophistic deneyebileceğim bir optik var mı acaba istanbulda?
Teşekkür ederim.

tatlım bende nerden güvenilirir bir şekilde alıcam bilmiyorum bende araştırıyorum peki size göre benim tenim beyaz saçlarım kızıl turuncu gibi bir renk(doğal bıu arada )gözlerimse bal rengi gibi kahve sizce bana hangi renk lens gider?

elimde hiç kullanmadığım nc mellerim var arkadaşlar..ilgilenen olursa özel mesaj atsın..

Benimde elimde hiç kullanmadığım hatta bu gün elime ulaşan cor ıce lerim var göz rengimin açık oluşundan dolayı gitmedi. İlgilenen yada takasa etmeyı düşünen varsa msj atsın:KK43:

Son düzenleme:
ya ben lens istiyorum kahverengi gözlüyüm ama böyle cırlamasını falan istemiyorum öyle herkesin fark etmesinide normal durmasını istiyorum yeşil falan tarzında bana hangi rengi önerirsiniz ?ve öyle çok belli olmaması için hangi marka iyi

gözümde 2 hafta önce kadar lens takmadığım halde bi batma başladı lensten sandım önce ama çıkarıncada aynı sorunu yaşadım ve doktora gittim bana göz alerjisi olmuşsun dedi 2 tane damla verdi damlayı 2 hafta kadar kullandım batmada geçti artık ama şuan burun akıntım var lens kullanmaya artık başlamalımıyım yoksa 1 hafta daha en azından nezlem geçene kadar beklemelimiyim

cnm bunlar benim amazon gri lenslerim merak etmissin ,resim ekledim senin icin,umarım hoşuna gider ben memnunum .gayet doğal olduğu konusunda herkes benle hem fikir
sengözlerimebaksanab.sanada tavsiye ederim. resme bakıp fikir sahibi olursun ins.

senin gerçek göz rengin ne canım ? :) gri gerçekten hoş duruyor

biara bende kullanmıştım ama pek bana göre bişey değil ya düzenli kullanamam
arada değişiklik olsun diye taktığım zamanlardan

Eklentiler

• $Adsýz.jpg
    $Adsýz.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 47
annemi lens konusunda nasıl ikna ediceğim :2: karsı. karsı olduğu içinde fiyatı uygun yeşil bi lens istiyorum neler önerirsiniz :26:

lens alcam hangi renk gider bana kızıl a kaçan saçlarım var hangi renk lens alıyım?ve size göre normal lens fiyatı ne kadardır en iyi marka nedir ayrıca yıllık renkli lens alcam .hangi markayı önerirsiniz.vede hareli haresiz ne demek?

lens alcam hangi renk gider bana kızıl a kaçan saçlarım var hangi renk lens alıyım?ve size göre normal lens fiyatı ne kadardır en iyi marka nedir ayrıca yıllık renkli lens alcam .hangi markayı önerirsiniz.vede hareli haresiz ne demek?

kızlar 2 yıldır falan kontak lens kullanıyorum freshlook marka ve numaralı. 3 aylık kullanıyorum ve gözüm malesef alerji oluyor sürekli doktora gidiyorum damla veriyor kullanıyorum sonra bir süre sonra yeniden oluyor ne yapsam acaba ya gözlükte takmak istemıyorum dışarda anca evde oluyo yan

X