Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

[SUP][/SUP]
genelde her takıp çıkardığınızda lens kabındaki solüsyonu değiştirin derler ama.. ben her gün değiştirme taraftarıyım.. zaten doktorların öneriside her gün en kötü 2 günde bir değiştirilmesi yönünde...

peki 15 gün diyelim hiç gözüne takmadın ? solusyonu değiştirir misin gene?

frshkon green grovy boyle bır lens yok arkadaslar hıc degılse cevremden bı 10 kısı benden gorerek aldılar bu lensı normalde herkesın goz rengı goz yapısı farklı olmasına rağmen hepsı de memnun kaldılar siddetle onerırım..temızlıgıne gelınce o konuda cok duzenlı tıtız oldugumu solıyemem hatta bıkackere uyuyup kaldım buıle gozlerımdeyken tabııkı onermıyorum solısyonunu mutlaka enaz 1 kere degıstrmek temızleme haplarından kullanmak gerekıyor:KK34:

meraba arkadaşlar,lens kullanan arkadaşlara bikaç sorum olucak yardımcı olursanız çok sevinirim :44: daha önce hiç lens kullanmadım ve lensler hakkında hiç bir fikrim yok. nelere dikkat etmem gerektiği, hangi marka almam gerektiği, hareli haresiz olması, pupil boşluğu geniş dar olması vs. renkli lens kullanmak istiyorum koyu kahve siyaha yakın göz rengine sahibim esmerim hangi renk yakışır, doğal durmasını istiyorum aslında ve yeşil almak istiyorum yakışır mı bilemiyorum tabi :KK50: lütfen yardımcı olur musunuz?

Dıamond light grey lens'lerim hakkındaki görüşleriniz için tesekkurler... Fakat;ınanırmısınız sadece dıamond grey lenslerın ozellıgı olan ısıgı ne kadar cok alırsa o kadar yansıtma hacmınden dolayı ve bu cekımdede flash kullanıldıgı ıcın rengını acık algılayabılırsın ama gunduz de gecede asla raınbowlarla kıyaslanamaz.. Gercekten benım lenslerım olay olay olay.... Edınırsenız farkı fark edebılırsınız..... Tesekkurler tekrar ..... Rainbowları hemen cope attım..

$P6262098T..JPG herkese merhaba yeni üye oldum uzun zamandır takip ediyorum ancak yeni üye olabildim ben de bir kaç lens tecrübemi paylaşmak isterim ama nasıl foto koyuluyor bilmiyorum sanırım buldum bunlar cihan medikalden aldığım 6 aylık elegance 3 tone blue lenslerim.göz tabanım sol gözden az da olsa gördüğünüz gibi siyaha yakın koyu kahvedir.

Son düzenleme:
kızlar :KK3: bugun rainbow elite line hazel sıparişi vericem ama doğal durduguna emın mısınz bu benım ıcın cok onemli yandan bakınca bombeli bir göruntu olmaz değil mi? gözlerım orta kahve rengı

elinde natural touch baby blue deneme lensi olan biri var mı?deneme lensi bulamadığım için o kadar parayı veripte ziyan etmek istemiyorum biri bana yardımk etsin pls pls:KK75:

Elegance'lar artık üretilmiyor. Bir ay öncesine kadar satan siteler de artık bu lensleri satmıyor kısaca bulmak imkansız gibi bir şey. Şu anda kullandığım Elegance'larım, satışı durmadan önce almıştım:

dsc00854pn2.jpg

Ayrıca grey ve hazel renkleri de var bende..

bu lensler hala duruyorlarsa almak istiyorum

numaralı lens almak istiyorum ama gözün içinde kitle yapıyo diye biliyorum ablamda öle bişi olmuştu:26: gözlük kullanmak istemiyoğğğrum artıkın:84:

ben denedım hıc begenmedım ... kesınlıkle ısık oyunları yapılmıs..... arkadasıma da almıstım ama baskasına hedıye ettı..hıc begenmedı.. natural touch elegance un % 30 u bıle etmez....... sana dıamond dark blue ya da lıght greyı onerebılırım....ama benım favorım elegance ama uretılmıyor

elagance greylerı bende kulandım inanılmaz güzel ler ne yazıki artık üretilmiyor cibaya onlarca email atıgım halde yardımcı olmadılar ben bi elegance grey tutkunuyum sende 3

rengi var senden çok ama çok rica etsem saygısızlık olmasa greylerinı satarsan almaya razıyım ve beni dünyanın en mutlu insanı yapmış olursun sevgi,lerimle hande gul avşar cvp beklerim

baush&lomp selamlar tabikı optima serisinin grey oceon öneririm bulusuda güzel bende yarın blue'sunu alıcam azda olsa ciba elegance havası var grey oceen geçen sene kulandım fena dgler bayagı gösterişliler tavsiye ederim arkadaşımda bulu rengi var denedim hemen yarın alıyorum ciba elagence light blue benziyor tam olmasada]

benim lenslerimin markası freshlook ve yeşil renk ama ne zaman taksam gözümde bi süre sonra sulanma ve kızarma oluyor nedenini anlayamadım :KK5:

arkadaslar bende freshlook harelı yesıl kullanıyordum,daha once kullandıgım ıyıydı kımse anlamıyordu ,fakat suresı bıtınce yenısını aldıgımda bu sefer cok kotu durdu.ustelık daha once kullandıgımda aynı marka ve renktı sımdı yenı aldıgımda aynı olmasına ragmen ,resmn gundz ısıgında gozum sulu sulu bı garıp yanı bırde goz rengım kaverengı lensın heryerden gorunuyo ,daha once kullandıgımla yenı aldıgımın arasında cıddı fark var,hatta erkek arkadasım bıle bu farkı gorebıldı.hıc memnun kalmadım :KK50: sımdı daha ıyı bı lens almak ıstıyorum rengı yıne yesıl olucak ,ama hangı markadan alıcagıma sasrdım .sızce bu markalrdan hangılerı daha dogaldır?
raınbow,sophıstıc,ve bırde sophıstıce aıt olan amazon .

arkadaslar bende freshlook harelı yesıl kullanıyordum,daha once kullandıgım ıyıydı kımse anlamıyordu ,fakat suresı bıtınce yenısını aldıgımda bu sefer cok kotu durdu.ustelık daha once kullandıgımda aynı marka ve renktı sımdı yenı aldıgımda aynı olmasına ragmen ,resmn gundz ısıgında gozum sulu sulu bı garıp yanı bırde goz rengım kaverengı lensın heryerden gorunuyo ,daha once kullandıgımla yenı aldıgımın arasında cıddı fark var,hatta erkek arkadasım bıle bu farkı gorebıldı.hıc memnun kalmadım :KK50: sımdı daha ıyı bı lens almak ıstıyorum rengı yıne yesıl olucak ,ama hangı markadan alıcagıma sasrdım .sızce bu markalrdan hangılerı daha dogaldır?
raınbow,sophıstıc,ve bırde sophıstıce aıt olan amazon .

Doğallık ve renk açısından solotica sophisticden daha iyi amazon kataloglarda görüldüğü gibi değil rainbowda pupil sorun yapmazsan oda güzel çünkü pupili baya geniş.(ben sophistic kullandım çok opaklardı verdiğim paraya yazık oldu ama soloticalar en iyisi yinede sen bilirsin :)

X