Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

helena tesekkur ederımm cnm benm de bı sorun var kafam ıyıce karıstı cunku:KK9:solotica daha once hıc duymamıstım bak sımdı lısteye buda gırdı ıyımı :21:eet dedıgın gıbı raınbowun renklerı cok guzel fakat pupıl boslugu cok genıs oldugundada alttan kendı goz rengının gorunmesıde bayag yapay bı goruntu olustrmaz mı ? sophıctıclerı sırf pppıl boslugu dar dıe tercıh etmısdm aslında alttan goz rengın gorunmesı en aza ındırdıgı ıcın ama o da cok damarlıyms .en son sophıctıce aıt amazonun yesılını dusunmusdum .form da bı arkads kullanmıs fotoda gordugumde cok dogal bulmsdum .ama sımdı solatıca kafama takıldı yaa ufff napcam ben sımdı .solatıca nasıl acaba pupıl boslugu fılan .harelı ve haresz olarak grupları varmı ayrıca ıst.da her optkde bulabılrmıyım son olarak amozon 4 renkden olusuyor dıe bılıyorum bunlar harelımı hareszmı acaba

NATURAL COLOURS mel ıle hidrocharme mel arasındakı tek fark o zman ,n.c de harenın ınce olusu charme de kalın olusu .birde bıyerde okumsdum solatıca turkıye ye 1.levent'te bır merkeze getırılmıs galıba tel nosu fılan aldım ama aramak nasıp olmadı.sanırım bunların aylıkları da cıkmıs kı oyleyse denemek ıcın aylık almak daha mantıklı olabılr dıe dusunuyorm.bende quartzo ve n.c mel ve chorme mellerın fıyatını ogrenebılrmıyım ?

Son düzenleme:
diamond colorslarım kadar naturel olmasada güzel l $hande.jpg

kızlar ben rainbowun sky blue ve giallosunu kullanıorum ama gialloyu herkesın begendıgının aksıne pek begendıgımı soyleyemem sky blue dan cok memnunum giaollo kendı goz rengımden bı ton daha acık.
ben bellı olmasını tercıh edıorum numaralı kullanıorum zaten seffaf kullanmamın nedenıde gozumun ıcınden cıkarmak zor oluyordu bellı ayrı bır renk olunca daha kolay gelıor bana ama malesef goz muayem sonucunda hersey uymuor bana 8.6 ya cap 14.00mm olmalı bu caplara uyan canlı bir yeşil kullanan yada bılen varmı? tavsıye ederse cok makbule gecer

selam arkadaşlar ben daha önce b.l ve freshlook kullandım ama çok yapay geldiler.forumda genel olarak herkes soloticayı önermiş mel rengi çok doğal duruyo cidden.nerden temin edebilirim.internette bi sitede buldum sağ göz için ayrı sol göz için ayrı sipariş verin diyodu çok saçma geldi bana.internetten satın alan var mı aranızda

Sol gozomdekı dıamond colors lıght grey sag gozumdekı bausch&lomb green ocean ... Ama asla cıba vısıon elegance lenlslerle kıyaslanamıyor...butun lens severler lutfen cıba vısıon elegance lensler ıcın uretım mesajları e mailler gonderın.... $lensh2.jpg

Son düzenleme:
arkadaşlar merhabalar freshlook colorbends serisinden yeni çıkan brilliant blue yani parlak mavi dün çok merak ettim ancak göz tabanım çok koyu olduğu için kullanmıcam dün aldım fişi de duruyor ilgilenmek isteyen özelden msj yazabilir

].....................................................................

Eklentiler

• $branca2.jpg
    $branca2.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
elegance 3tone sky blue ve amazon aqua aldım.amazon gerçekten de çok çok doğal bir lens ve elegance in da rengine bayıldımm tavsiye ederim resimleri gündüz çekip eklerim...

6 yildir renkli lens kulaniyorum arkadaslar.. Hemde hergun.. Gozlerimde hic bir sorun yok cok sukur.. Ama kulandigim lenslerin temizligine cok dikkat ediyorum.. Sadece Freshlook colorblends'in renklerini denedim.. Merak ettiginiz bi sey varsa sorabilirsiniz..:KK61:

selam arkadaşlar ben daha önce b.l ve freshlook kullandım ama çok yapay geldiler.forumda genel olarak herkes soloticayı önermiş mel
çok doğal duruyo cidden.nerden temin edebilirim.internette bi sitede buldum sağ göz için ayrı sol göz için ayrı sipariş verin diyodu çok saçma geldi bana.internetten satın alan var mı aranızda

slm benim sana önerim solotica düşünüyorsan kesinlikle nc ourtzo soloticanın çok rengini ve serisini kulandım favorim ourtzo kesinlikle al pişman olmasın tecrübe konuşuyor 15 sene oldu lens
her markayı bilirim alacagın tlfon numarası bakır köy opmer optik yok yok orda butün lenslerim ordan 212 466 31 56 daha saglıklı bir alış veriş için interneten alma

Ben bir internet sitesinde görmüştün adore lensleri.

adore bi serisi en iyi serisi ama açık renk dgl koyu beyenmedim belki açık renk sevdigimdendir mersinde satılıyor ist yok gogleye sor adore lens satış ist mersini veriyor tavsiye etmem gri seviyorsan solotica ourtzo çok gzl ve dogal renkte iyi benim koyu kahve gözümü bile açtı ama grey mavi grey yeşil oluyor her gözde farklı ama yeşilide maviside süper boyama teknigi çok gzl

bu custom lşens yıllık mı bılen varmı?
ve turkıyede satısını yapan varmı nereden tamın edılebılır?

yardımcı olabılır mısınız...:44:

tatlım custom lens el yapımı bakır köyde lens dünyasından alabilirsin tlfonunu gogleden alabilirsin ama çok gzl zevkine bayıldım

1aya kadar bende freshlok metalik gri kullandım ama hiç memnun kalmadım doğrusu...:KK19: sürekli gözde bir bulanıklık yaptı temizliğine hijjenine okadar da dikkat etmeme rağmen farklı bir marka deniyeceğim bende hala araştırıyorum.:KK51:

bu custom lşens yıllık mı bılen varmı?
ve turkıyede satısını yapan varmı nereden tamın edılebılır?

yardımcı olabılır mısınız...:44:

olivie grende ama katalogdaki fx efes lens satış yeri kanada bunlarda el yapımı bende istedim ama ingilizcem olmadıgı için boynumu büktüm fx efes lensler olay olay olay lens severlere tavsiyemdir katalogunu gördüm ve youtupta bütün renklerini izledim hepsine içim geçti bayılp bayılppppp kaldım

X